Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.
1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.
2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.
3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.
4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.
4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.
5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.
Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
Ответ дляOneTimeUser
Автор, якщо можна, то теж свій сон розповім. Просто мені сни практично ніколи не сняться (після сильно стресу років 12 назад перестали). А от сьогодні наснився батьківський дім у Херсоні. І я бачу як зі сходу насувається шось темно-сіре, від землі до неба. Як цунамі. Думаю, боже - може це якась вибухова хвиля після ядерки, чи ще якийсь апокаліпсис. Метушуся, намагаюся закрити всі двері-вікна. Та не встигаю. І тут налітає це щось і виявляється просто хмарою пилу. Воно все запорошує, але ніякого кінця світу не відбувається. І я така в шоці думаю: ’тю, оце шо - і все?’.
Вирішила поділитися, бо мені сон здався позитивним )
Так, пишіть будь ласка. Я впевнена, що багатьом зараз дали доступ до закритих раніше ресурсів. Такі часи потребують надможливостей. Дякую, що ділитесь, бо мої інформатори взяли відпустку. А можливо все що треба уже сказано. )
Ответ дляAestas
Друзі, снів не маю. Дуже пережила Вінницю. З того дня як відрізало. Не сниться взагалі нічого. Але прийшла не з пустими руками. Здається рашні таки влаштували баньку під Херсоном, тобто котел. Більше тисячі орків в оточенні.
Господи, а мне от этой картинки страшно стало....если на таком мааааленьком кусочке их тысяча, то это ж кошмар кошмар
Ответ дляAestas
Тепер головне, щоб наші не дали їм коридору. Обмінний фонд потрібен. Сподіваюсь, глузду вистачить нашим головнокомандувачам.
Бо якщо дадуть коридор, то цих же тварюк назад відправлять до нас. Нищити їх потрібно, або, як мінімум, у полон. Наші азовці й досі у полоні((
Ответ дляOneTimeUser
Я сама з Херсону, і ще до початку війни, а потім на початку війни я бачила дуже схожі сни. Я у батьківському домі на лівобережжі де фактично видно узбережжя Дніпра від Херсону до Каховки.
У снах один і той же сюжет по колу насувається буря( атомний взрив) все небо чорне, буде біда. Ми з жахом дивимось на все це, чекаємо лихо - але в останній момент все затихає.
Ще був сон я знову ж таки у батьківській хаті і горить наше село, вогонь підбирається до нашої хати, я в паніці бігаю, шукаю воду щоб поливати хату, дивлюсь на сусідів які теж метушаться , дивляться чи далеко вогонь - і десь за 2-3 хати від нашого будинку вогнь затихає. Пішов такий спокійний рясний дощ.
Я була цей сон сприйняла як те що не треба їхати з дому.
Але на початку квітня таки не витримала окупації і виїхала. Більше сни мені не сняться такі щоб я їх відчувала.
Saintpaulia• 25 июля 2022
У мене в житті був лише один сон, який мене реально здивував своїм виконанням, практично дослівним, без завуальованості, тому іншим своїм снам не надаю ваги. Але перед війною запамятала один, вирішила написати, бо чимось схожий на вже тут написані. Я в батьківській квартирі. Розумію, що за вікном насувається щось страшне. Ніби буря, жахлива стихія. Темно, спалахи. Перед вікном чути гул. Страшно і не сховатись, хочу закрити штори, але розумію, що це без толку. Навпроти зависає бойовий вертоліт і розумію, що спрямований прямо на нас. І тут бачу як пілот просто махає рукою і все. Я прокинулась, тому навіть не знаю, чи вважати сон завершеним. І тоді вважала, що приснився через нагнітання у пресі. Але хто зна, хочеться вірити у хороше
Ответ дляOneTimeUser
Мені теж перед війною снилися цунамі постійно. В одному зі снів ми з родиною тікаємо від хвилі, я саджаю дитину на дерево і кажу тримайся, але до нас лільки ударяє вітром у обличя. І теж думаю, це все?
Через цей сон думала, що війни не буде, а тепер думаю, що може це кінець цієї війни мені показали.
Ответ дляAestas
Підкажіть, будь ласка, показували вам щось останнім часом? Згадувала нещодавно ваші сни
_Annyshka____• 26 июля 2022
Ответ дляjuliet86
Мені теж снився сон схожий на ваш, а за декілька днів після цього, його продовження, що вийшли ми зі схованок, а довкола чиста прозора вода і спокійне лагідне море, довкола сходи, як в давньогрецькому театрі, все залите прозорою водою і голос каже, що вам не вниз, вам догори підніматися...
Ответ дляjuliet86
Конец войны?.... вы в Киеве?
Ответ для_Annyshka____
Гарний сон, сподіваємося, що все буде добре
Ответ дляjuliet86
Мне на протяжении 3-х лет снился один и тот же сон про цунами. И каждый раз одно и тоже, огромная волна высотой с 9-ым зданием и я бегу от этой волны, а волна такая страшная, высокая, черная и погода меняется, солнечный день переходит в пасмурный. И каждый раз как продолжение сна, я убегаю и убегаю, просыпалась вся в поту. По соннику трактовалось, как личные переживания, правда у меня не было поводов для таких переживаний. Где-то в марте, я прочитала на советчице про сны перед войной. Так вот, оказалось, что очень многим снились цунами на протяжении последних лет, и одна девушка таролог сказала, что когда сон про цунами повторяется несколько раз (одна и та же картинка, как в моём случае) - это предвестник войны. А в начале мая мне приснилось снова цунами, то же место, песок, вокруг родители с детьми, небольшие островки с зеленой травкой. Только теперь волна меня достигла (не успела убежать), вода накрыла весь песок, личный вещи уплыли под тёмной водой, людей накрыло волной, но это вышло как-то плавно, она едва меня коснулась. И в это момент я открываю глаза и вижу солнечный день и вода отходит назад, только теперь вода чистая, прозрачная и все личные вещи мои и других людей появляются из воды в том состоянии, что были до волны ( т.е. не поломанные, чистые). Вижу островки, которые накрыло волной, снова на них зеленная травка и полно людей и все радуются, хлопают в ладоши. И мне так спокойно на душе, я понимаю, всё закончилось так быстро, как и началось. Трактую, как хороший знак для окончания войны.
Ответ дляveric83
В Киеве просто очень часто натыкаюсь на какие-то специфические ’предсказания’ по поводу отсутствия чистой воды и нереальных просто катострофических цен на покупную...в связи с чем меня сны про воду всё таки напрягают
Ответ дляLife-game
На днях приснилося, що у Києві ні то Андріївським узвозом, ні то Подільським йдуть оповзні, ніби бруд з нечистотами. Потім прочитала, що якщо не буде електрики в Києві, то не будуть працювати насоси та каналізація стане.
Зазвичай випорожнення трактують позитивно, так що сподіваюся, що цей сон буквально не справдиться
Ответ дляjuliet86
Господи и я надеюсь
Не маю, дівчатка жодного сна. Ні з запитами ні без. Боюсь навіть говорити, але відчуття наче все сказано, показано, а зараз лише проживати і спостерігати. Уважно слідкую за півднем і може натягую сову на глобус, але орків таки підкип´ятили. Інформації мінімум, але вони дійсно в оточенні з трьох сторін. Це і офіційно і від тих хто там зараз. Дійсно могли вискакувати лише в один бік (відсутня стіна де балкон) в воду. Тобто через Херсонський міст. Залишились живі, бо міст вцілів і рашисти скоріше всього будуть рятуватись. Але голі, бо нічого з собою не візьмуть. Міст зараз не здатний витримати техніку. І ще перед цим сном був той, де впали полиці з рашистськими книгами. Дуже сподіваюсь, що нарешті почалось. Скрін з кацапських пабликів.
Ответ дляjuliet86
Можливо знак про те, що бруд вийде назовні. Зрадників викриють, а може й самі почнуть валити якщо зрозуміють, що для них стане небезпечно, зміниться ситуація.
lenchik maha• 27 июля 2022
Ответ дляAestas
І ще одна новина від якої мене просто іскрить. Не знаю чи правда, але тоді сон з автобусом і генсеком набувають нових значень. І якщо генсек вві сні не конкретна особа, а посада, то це космос. Аж подих перехопило.
Я когда эту новость увидела , тоже про ваш сон вспомнила. Потому и автобус (намек на Англию).
ти зробив внесок ЗСУ• 27 июля 2022
Ответ дляopium_black
Я навіть розумію хто це.
А я ні. Можете написати в особисті хто це на вашу думку. Дякую.
Saintpaulia• 27 июля 2022
Ответ дляAestas
А де можна прочитати про ці сни?
ёжовые рукавицы• 27 июля 2022
Ответ дляAestas
Ого, дякую за новину. Дай Боже.
Ответ дляSaintpaulia
А де можна прочитати про ці сни?
Більшість снів в темі февраль 2022. Її закрили на жаль. Додала скріни зі сном про кацапів, що вискакують з 7го поверху і наступний про напад на дівчину. Його продовжили обговорювати тут в новій темі, водія автобуса зрозуміли як генсека. Дуже схожий за статурою.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3106492-8
Kolibri_18• 27 июля 2022
Ответ дляAnnaTanTik
А це мені якось песимістично трактується.
Дівчина-Україна йшла, повзла під ударами (війна) до перемоги, як могла. Важко, але йде сама постійно.
Водій автобуса - сита Європа? Набридли їй наші ’розборки’? Заважають їхати - подорожчання пального в Європі, проблема з газом попереду... От і вирішила сама втрутитися, а Україна ’втратила значимість’ доповзти до перемоги і ’радіє, що просто жива’?
чомусь подумала, що водій автобуса - то Турція. в них свої амбітні плани, можливо, десь раша їм заважає?
ну або Польща. емоційно вони на 100% за Україну, у них свої рахунки з рф. може, дісно, снаряд прилетить на територію Польщі, і тоді НАТО змушене буде втрутитись.
Ответ дляЖули-ули
А вот и Египет оказался от пшеницы
Т.е не заплатит
Сон про два блокнота …
Доллары забрали ж
«На что я жить буду»
Может это оно
Что вроде ж как и договорились, вернули гривны. А чёрный блокнот забрали
Т.е не заплатит
Сон про два блокнота …
Доллары забрали ж
«На что я жить буду»
Может это оно
от тварюки (( жесть
часто це згадую коли нас обдирають по- крупному і кидають копійки допомоги
З гуманітаркою багато мародерства. Везуть сюди макарони, а вивозять артефакти з музеїв. Але то все наживне, головне людські життя. А так дійсно шкода, що рано чи пізно війна стає вигідним ділом.