Жена аллигатора• 28 июня 2022

Прочитала цікаву новину про нашу телеведучу. Як вам такі стосунки?

Дивно, що тут ще не обговорювали цю новину...або я не знайшла. У Матвєєвої стосунки з чоловіком, молодшим на 20 років. https://tsn.ua/glamur/matvyeyeva-rozpovila-pro-neg...

Я не її фанатка, але спостерігаючи за нею, було помітно, що вона в пошуку чоловіка. Вона це й не приховувала - колись навіть брала участь в відповідному шоу.
Що тут сказати - молодець вона! За неї можна лише порадіти.
І не пишіть, що він її може через 5-10-20 років може покинути. А хіба у нас ровесники не розлучаються?

А як ви ставитесь до таких стосунків?
Результат:
вже голосів: 256
166 (64.84%) Мені байдуже
56 (21.88%) Позитивно! Підтримую!
21 (8.2%) Негативно. Бєдний мальчік...
13 (5.08%) Результати
Сорока белобока• 28 июня 2022
’Я хочу одружитися на тобі. Вийдеш за мене заміж?’ - в -ТСН гуглом перекладають?
По темі - байдуже. Це їх життя.
автор Жена аллигатора • 28 июня 2022
Ответ дляСорока белобока
По темі - байдуже. Це їх життя.
Так перекладають не лише на СТБ. Я коли бачу вислів ’жіноча підлога’, в мене кров з очей.