Плюшевая дыба• 28 июня 2022

Учу немецкий

Мне нравится, интересно, его учила в школе, пару лет, это был второй иностранный, вообще не зашёл. А сейчас так хорошо идёт. Но блин, я ничего не запоминаю.
На уроке норм, учебник, конспект открываю все помню. Закрыла, в голове пусто. Я понимаю, что без регулярного использования хрен что запомнишь.
К сожалению.
черная мамба• 28 июня 2022
Так використовуйте
автор Плюшевая дыба • 28 июня 2022
Ответ длячерная мамба
Так використовуйте
Так негде
сказочное_Бали• 28 июня 2022
Удалено администрацией...
черная мамба• 28 июня 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Так негде
все що бачете як можете називаєте німецькою
Пацака-задирака• 28 июня 2022
цайг дайне фигур
Звоночек• 28 июня 2022
Ответ дляПацака-задирака
цайг дайне фигур
Багиня• 28 июня 2022
Их хабе Киндер унд киндерваген😅😅
автор Плюшевая дыба • 28 июня 2022
Ого сколько тут знакотоков немецкого
А я только
О Яя, даз Ист фантастиш знаю
АдеКВАтная• 28 июня 2022
То же самое. В Германии учим немецкий. Пока на уроке - всё понимаем и помним. Только вышли - в голове эхо. Ночью проснусь и все слова эти в голове хороводом спать не дают . Капец
все по ГОСТу!• 28 июня 2022
Треба час, дівчата.
Я робила декілька підходів. 2 вчитеря онлайн, група онлайн, підпучники сама...дуже важко йшов. Та і зараз важко)
Хомо_сапиенс• 28 июня 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Треба час, дівчата.
Німецька - нелегка. Порівняно з тією ж англ.
Я вчила і ту, і ту.
Аноним Завхоз• 28 июня 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Так негде
Wie heißt du?
Само_достаточная• 28 июня 2022
Хм, как то не логично хорошо заходит и ничего не помню, вам сам процесс учёбы нравится?тоже хорошо, для меня немецкий ужас и кошмар, хуже только венгерский и скандинавская группа, язык сломать можно навсегда
Аноним Завхоз• 28 июня 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Я вчила і ту, і ту.
Саме так, важка. Англійська проста як бублик.
Хомо_сапиенс• 28 июня 2022
Ответ дляАноним Завхоз
Заздрю, що для Вас англ. проста як бублик
Тепличная• 28 июня 2022
Сколько вам лет?
Аноним Завхоз• 28 июня 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
У порівнянні з німецькою)))
автор Плюшевая дыба • 28 июня 2022
Ответ дляТепличная
Сколько вам лет?
Хомо_сапиенс• 28 июня 2022
Ответ дляАноним Завхоз
У порівнянні з німецькою)))
Ще б пак
Мелочунь• 28 июня 2022
Ответ дляАноним Завхоз
І я в порівнянні з німецькою зрозуміла, яке те щастя вивчати англійську.
Я в суботу закінчую перший рівень, а сусіду сьогодні навіть Danke сказати не змогла. Кожне слово як народжую, таке враження начебто ці слова я вихштовхую.
Здається я ніколи цією мовою не зможу спілкуватися ся хоча б так як англійською
автор Плюшевая дыба • 28 июня 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Я вчила і ту, і ту.
А що, на вашу думку, найскладніше в німецькій? Вона не логічна? Чи які складнощі?
Хомо_сапиенс• 28 июня 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
граматика простіша, немає відмінків. Але об´єктивна складність граматики, орфографії, фонематики не завжди прямо впливає на суб´єктивне сприйняття. Комусь німецька простіша. Частіше тим, хто вивчає її з дитинства ще до англ.
Навчитися читати німецькою легше
Хомо_сапиенс• 28 июня 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Я мала на увазі, що в англійській граматика простіша і т.д.