Хочу купити крокси розміру c6 7, але не знаю як можна відрізнити оригінал, якщо немає бірок. Чи має бути обов´язково наклейка всередині(з позначкою де зроблене та розміром)? Сама маю, 2 пари, наче були наліпки, та й моделі інші. З дитячими можливо інакше. Хочеться зручне та оригінальне взуття дитині.
_Alekssandra_• 29 июня 2022
Ответ дляPelmeshek
Не знаю как отличить. Я выкупами занималась Крокс на протяжении шести лет (с Америки, Англии). Потом значит мне срочно надо было, глаз вроде набит ииии попала на подделку. Теперь вот если уж надо оригинал, то только с оф сайтов..
А как Вы поняли, что это подделка?
Ответ для_Alekssandra_
А как Вы поняли, что это подделка?
Знаете такую модельку, у которой полоса белая вокруг подошвы? Вот она по частям отвалилась и они так быстро вид потеряли (пошорхались), как обычная какая то пенко-резина и эмблема там была - отпала.
Крокс оригинал не убиваемые, очень долго вид держат, у меня их много, а эти...ушли в село..
_Alekssandra_• 29 июня 2022
Ответ дляPelmeshek
А, только в процессе эксплуатации , значит.
Ответ дляAllaif
Останнім часом на оригінал наклейки вже не клеять, а продруковують бірку. На першому фото (минулорічні мої) наклейка, але вже відстає. На другому цьогорічні - там вже продруковано
Хм, дуже классно, не знала. Адже та наклейка завжди муляє перш ніж відірватись)