Orcat• 29 июня 2022

ВПО. Житомир.

Дівчата, хто наразі перебуває саме в Житомирі зі статусом ВПО, отримали допомогу?
lenakarp• 29 июня 2022
Житомирская область, Попельнянський район, нічого немає
timofeshkav• 29 июня 2022
Ответ дляlenakarp
теж саме
lenna• 29 июня 2022
Ответ дляlenakarp
С этой же степи, ничего нет справки от 30.03 и 04.04 ноль, ни разу
lenakarp• 29 июня 2022
Ответ дляlenna
По моему на наш регион полностью забили, или работники мой захиста просто не звонят на государственную линию и не требуют выплат ... Смотрю по регионам выдают по чуть чуть только наш в пролёте
M_arinka• 29 июня 2022
Ми були в Ружинському р-ні Жит.обл., довідка від 04.04....вже додому повернулись, а виплат так і немає.. гадаю що і не буде
timofeshkav• 29 июня 2022
Ответ дляlenakarp
согласна на 100%, звонишь в сель раду, а там говорят все подали, нет финансирования
Yevgeniia-3c2d• 29 июня 2022
Бердичівський район, сестра 27 го отримала. А мені ще немає, подавали разом(
M_arinka• 01 июля 2022
Я сьогодні отримала зранку за 2 місяці! Вже і не сподівалась що будуть!
автор Orcat • 01 июля 2022
Ответ дляM_arinka
А ви з обліку ВПО знімались, як їхали додому?
M_arinka• 02 июля 2022
Ответ дляOrcat
Ні. Мені потім дзвонили з сільради і я сказала що ми поїхали