Коробка с карандашандрами• 29 июня 2022

Сколько нужно зарабатывать чтоб позволить себе ужины готовой едой

2 раза в неделю в сильпо,новусе и т д
Бабульция• 29 июня 2022
Ответ дляZelenkа
В чорних АТБ? У нас не бачила.
а я даже не знаю отличий и какие атб у нас в округе)) атб - та й по всьому
Zelenkа• 29 июня 2022
Ответ дляБабульция
В нових випічка і кава є
Самоучка• 29 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Я щоб не штовхатись, заходжу в 18-30, набираю кулінарію і потім шарюсь по Новусу) А в 19-55 йду на касу
Оо у вас отличная тактика
Возьму на заметку 👍
Калёва Замалёва• 29 июня 2022
Питання повинно звучати по іншому: скільки потрібно заробляти, щоб лікувати ШКТ після регулярного споживання кулінарії з супермаркета? Зараз літо, відваріть кусок м’яса та на рубайте салат і буде Вам щастя.