Бывает и такое• 29 июня 2022
Їхати в іншу область на авто
Чи їхати в іншу область на авто з дитиною. Не бачились з чоловіком я і дитина більше 3-х місяців.
Я водій без стажу, зараз тільки почала їздити, на мій погляд більш менш. Правила знаю добре.
На загальному транспорті не варіант. Тоді ліпше чекати зустрічі вдома.
Писи: рік назад чоловік сказав комплімент, що мені можна і в Київ вже їхати на авто 😎
Бывает и такое
• 29 июня 2022
Питання в тому що я буду повертатися не додому, ще ж треба зорієнтуватися в дорозі
Упругая попка• 29 июня 2022
Моя знайома з десятиденними правами поїхала з дітьми з Одеси у Париж. Все сийде. Вірте с себе
Капитанша• 29 июня 2022
Ответ дляБывает и такое
Для цього є навігатор.
Їдьте.
Я не тону• 29 июня 2022
Мені простіше їхати по трасі, виїхав і їдеш по тихеньку, часом ідеш на обгін, не можеш тягнешся помалу))) Важче в чужому місті, та ще й коли дороги не знаєш. А по трасі буду їхати скільки треба
Бесконечность-не предел• 29 июня 2022
Если большой город на пути - лучше по окружной , а так конечно вперёд
Бесконечность-не предел• 29 июня 2022
Ответ дляБывает и такое
Дякую, надихають Ваші коментарі

Не спеша ,не торопясь ,все получится !!!! Я сама себя так настраиваю,когда за рулём ,права второй год
Бабка в тапках• 29 июня 2022
Моя вчителька хімії купила собі машину, отримала права і зразу поїхала у Львів 330 км будучи день за кермом. Каже, думаю, чому мені якось не зручно їхати, не можу зрозуміти. Зрозуміла тільки у Львові, що всю дорогу їхала зі складеними дзеркалами. І доїхала нормально