andr1ana• 30 июня 2022

Коли деруни можуть почати свою «недооперацію»?

Як думаєте, в яких числах? Мені страшно
Божоле• 01 июля 2022
Ніколи. Чисто дерунська армія - ні. А от кацапська під виглядом дерунів....
Навіга це бяларосом потрібно - щоб їх вбивали як в тирі ??
У білоросів немає контрактної армії. Тобто ВСІ - м´ясо. Заради чого ?
Вони просто будуть саботувати або здаватися в полон нам.
ce• 01 июля 2022
Ответ дляSweet_Dreams_
Все правильно, пока численность недостаточная . До 15 наблюдаем . Так аналитики говорят
В феврале на северном направлении было 180т. И шо??
Black Umbrella• 01 июля 2022
Блін, а можна їх якось інакше називати? Бо в голові тепер отаке - на ніч
Oksana0612• 01 июля 2022
Ответ дляce
Ну что такое 4000 на такой огромный фронт. Это же смешно
Вже більше, інформація станом на 21.06.
Екатерина27• 01 июля 2022
Ответ дляmax2013
Так саме цим шляхом любі друзі і прийшли у лютому.

Тут ще головне не звідки підуть, а куди будуть йти. Розумієте?
На сегодня именно этот «вход» сильно охраняется. Прям очень сильно. Но я опять же повторяю, что пойдут они 100%. Думаю, что числа 3-6 июля.
Nat-li• 01 июля 2022
Меня другое удивляет. Сегодня деруны объявили о безвизовом режиме с поляками. Это как понимать? Деменция?))
Polz• 01 июля 2022
Ответ дляce
А зараз скільки?
Oksana0612• 01 июля 2022
Ответ дляЕкатерина27
Из Киевской обл только район Чернобыля частично входит в Полесье. Тот самый оранжевый лес. Так что, пойдут они на Ровенщину и Волынь(((
Тільки чомусь в Гомелі їх багато.
ce• 01 июля 2022
Ответ дляOksana0612
Вже більше, інформація станом на 21.06.
8000?)
Екатерина27• 01 июля 2022
Ответ дляOksana0612
Тільки чомусь в Гомелі їх багато.
На Чернигов пойдут. Но чуть позже.
ce• 01 июля 2022
Ответ дляPolz
А зараз скільки?
Выше выложили фото там 4000
Екатерина27• 01 июля 2022
Сейчас по границе белоруссов и русских около 60 тыс.
max2013• 01 июля 2022
Ответ дляNat-li
Паркан налякав напевно
Oksana0612• 01 июля 2022
Ответ дляЕкатерина27
Піти то можливо і підуть але ’вовтузитися’ будуть в районі кордону.
Cat88• 01 июля 2022
Ответ дляЕкатерина27
На Чернигов пойдут. Но чуть позже.
IrinnkA• 01 июля 2022
Ответ дляandr1ana
ой.. як я боялась кадирівців.. то було для мене щось страшне
Мне один кацап знакомый в инсте написал, что кадыровцы зайдут, порядок наведут быстро. Я ответила, что ок, будет жареная чеченятина. Хотя страшно было капец. Я оказалась права. И жареная, и печеная, и в фарше.
Black Umbrella• 01 июля 2022
Ответ дляБасина
Так дерунів захотілось... завтра насмажу!
Така сама фігня, вже мрію, ще й сметана є свіженька И пусть весь мир подождет )
завитушка• 01 июля 2022
Ответ дляЕкатерина27
Соромлюсь спитати, Ви їх особисто перерахували чи то ваші сєкрєтні істочнікі?
sobacura• 01 июля 2022
Ответ дляriabika_vika
Что то слышала 15 июля будет известно, но хз
У них до 16 ученія
Oksana0612• 01 июля 2022
Ответ дляЕкатерина27
Межує 5 областей, +-12 тис. на область, не так вже і багато.
sobacura• 01 июля 2022
Ответ дляKristal2013
Кроме показательных акробатических выступлений вдоль границы с их стороны, ничего не будет.
max2013• 01 июля 2022
Ответ длязавитушка
Та ми тут усі воєнні експерти вищого рівня. Ви не помітили?
sobacura• 01 июля 2022
Ответ дляmax2013
А я чула,що 1-2....
Вже перше
Polz• 01 июля 2022
Ответ дляOksana0612
Не так вже і мало, якщо врахувати, що 5 обл їм не треба. Населення Волині 1 млн, я не думаю, що тут багато військових, половину з яких ще ц відправили на схід і південь.
IrinnkA• 01 июля 2022
Ответ дляЕкатерина27
Это писец простите. Когда это все закончится??? Ну это же просто уму непостижимо! В 21 веке творится такой ад посреди цивилизованной Европы двумя свихнувшимися пи..рами, а всем похрен! С..а, слов нет
sobacura• 01 июля 2022
Ответ дляЕкатерина27
На Чернигов пойдут. Но чуть позже.
Знов через Чорнобиль?
ce• 01 июля 2022
Ответ дляOksana0612
Это вообще кошкины слезы.
max2013• 01 июля 2022
Ответ дляsobacura
Вже перше
Але ще не друге ( сарказм)
Я чула,як і всі інші про все інше.
Я зовсім не проти, щоб ні 1 ,ні 2,ні 25 і взагалі їхнього духу не було на нашій території
Oksana0612• 01 июля 2022
Ответ дляPolz
Так волиняни не самі на кордоні, з інших областей західної і не тільки є допомога.
WomAnn• 01 июля 2022
Ответ дляPolz
Мост в Ириене, который взорвался вчера говорит о том, что заминировано очень много. Все так просто уже быть не может