Кы-ы-ы-ця• 02 июля 2022

Поділіться таблицею прикорма

Почала з кабачків і цвітові капусти, що далі? Чорницю можна? Їй 6 міс
IrinkaFran• 02 июля 2022
В ФБ вступили в группу прикорм і його хитрощі’?

Манечка1701• 02 июля 2022
Ответ дляIrinkaFran
Поддерживаю )! Хорошая группа с классной информацией собранной в одном месте
Ухахайкина• 02 июля 2022
Овочі зеленого/білого кольору, м‘ясо, каші (кукуруза, гречка, овсянка), потім фрукти/ягоди.
Я чорницю давала з обережністю, алергіки. Є сайт мамазануда, там гарна таблиця, але він російський.
автор Кы-ы-ы-ця • 02 июля 2022
Ответ дляУхахайкина
Дякую!
Ухахайкина• 02 июля 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Дякую!
автор Кы-ы-ы-ця • 02 июля 2022
Ответ дляIrinkaFran
Ні, немає в фейсбуці мене.. а гарна група?
IrinkaFran• 03 июля 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Так
Патриоточка• 03 июля 2022
Вступіть в групу і дайте дитині нормальної їжі а не тільки кабачок і капусту)
Нема ніяких таблиць, з 6 місяців можна все, окрім заборонених продуктів (список знайдете в групі).
Хай смакує
dahashutka19• 03 июля 2022
Ответ дляПатриоточка
Хай смакує
+++

dahashutka19• 03 июля 2022
Броколі, банан, маліна, шовковиця