Кы-ы-ы-ця• 02 июля 2022
Поділіться таблицею прикорма
Почала з кабачків і цвітові капусти, що далі? Чорницю можна? Їй 6 міс
Манечка1701• 02 июля 2022
Ответ дляIrinkaFran
В ФБ вступили в группу прикорм і його хитрощі’?
Поддерживаю )! Хорошая группа с классной информацией собранной в одном месте
Ухахайкина• 02 июля 2022
Овочі зеленого/білого кольору, м‘ясо, каші (кукуруза, гречка, овсянка), потім фрукти/ягоди.
Я чорницю давала з обережністю, алергіки. Є сайт мамазануда, там гарна таблиця, але він російський.
Кы-ы-ы-ця
• 02 июля 2022
Ответ дляУхахайкина
Дякую!
Кы-ы-ы-ця
• 02 июля 2022
Ответ дляIrinkaFran
Ні, немає в фейсбуці мене.. а гарна група?
Патриоточка• 03 июля 2022
Вступіть в групу і дайте дитині нормальної їжі а не тільки кабачок і капусту)
Нема ніяких таблиць, з 6 місяців можна все, окрім заборонених продуктів (список знайдете в групі).
Хай смакує
dahashutka19• 03 июля 2022
Ответ дляПатриоточка
Хай смакує
+++