Знайшла на фб рецепт - молоко, мука, яйце, цукор-сіль. Ідея - перетерається мука з яйцем в труху і в гаряче молоко. Навіть не уявляю що це таке. Хто в курсі?
Ответ дляВера15
Мені нагадало дешёвий варіант крему для наполеону з дев´яностих(пробувала, смачний)
Ага, бабуся готувала. Але там просіяна мука, жовтки, ваніль. Я любила його просто ложкою їсті.
Різниця в тому що там ніжна кремообразна текстура. Бабуся весь час помішувала крем, не відходила від плити поки не зварить. А тут комочки в молоці виходять.
В голодовку 1947 году свекровь рассказывала делали но из водыи муки, и это везло если колоски могли насобирать, за них сажали в тюрьму, а председатель колхоза ездил на лошади и плетью гонял из детей с полей, и хотя они были скошены колоски не разрешали собирать, просто перепахивали.
Nightbringer• 04 июля 2022
похоже на вермишель,но форма комковатая.
зачем оно вам?
для разнообразия или макаронных изделий нет?
зачем оно вам?