Первоклашка Я• 05 июля 2022

Ну от шо пішло не так з жінками???

Чому в якийсь момент більшості захотілось стати однаковими. Та ще й якби та однаковість була якась гарна, естетична. Так ні. Всі як під копірку роблять з себе якихось страшних зомбі. Як якесь схиблення.
Ось дивилась серіал і сподобалась актриса. Видно, що вже у віці, є трохи зморшки але така красуня... Знайшла її інсту. Як це розвидіти тепер.
автор Первоклашка Я • 05 июля 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я нічого з собою не робила. Не фарбую волосся, не роблю нігті, брови - від природи начебто нормальний колір та форма. Навіть рідко фарбуюсь.
Не знаю, можливо через це, може генетика, харчування, але в 45 немає сідини, нігті свої кріпенькі та тверді, зморшки є, але мало, мімічні. Проблем зі шкірою ніколи не було, струнка.
Мене мій вигляд задовільняє. Ніколи не було бажання щось робити з зовнішністю.
Живу та працюю в столиці.
Це я до того, шо не всі такіяк писав автор.
Так я ніде й не писала, що всі.
А ви молодець.

СирОжино пирОжино• 05 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Так я ніде й не писала, що всі.
А ви молодець.
Правда є один нюанс.
Всі хто робить з собою зміни, вважають, що не робити цього - минуле століття. Часто чую докори, що я просто лінива. Мовляв , чому волосся не фарбуєш? Відповідаю, що в мене нормальний колір, темний, з шоколадним відтінком, сідиї волосин немає. Кажуть,що все одно ж всіфарбуються, невже подобається все життя в одному кольорі?
Те саме з бровами, нігтями, віями. Мовляв всі ж роблять.
Особливо часто чую про татуювання губ, вій, брів. Мовляв якщо лінь фарбувати, можна ж тату. Не вірять, що просто мені так подобається.
Амели на мели• 05 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Це поки що 10%. Тенденція розвивається. А губи із цих 10 пасують може одній.
Про зайву вагу, то трохи не в цю стєпь;)
Да вряд ли будет развиваться. Вот выше написали про моду на тату и пирсинг. Этой моде уже сто лет в обед, и затронула она немногих. Есть женщины, которые хотят быть модными, но большинству это не настолько принципиально.
Пацака-задирака• 05 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Жінка за 40.
А яку ви бачите?)
Для мене жінка у віці це 60+
А все що до -молода жінка.
автор Первоклашка Я • 05 июля 2022
Ответ дляПацака-задирака
Для мене жінка у віці це 60+
А все що до -молода жінка.
Не чула, щоб це були загальновизнані поняття. У мене така класифікація.
Помеха справа• 05 июля 2022
И вообще, автор, некрасиво так делать. Красотка она в свои 43
Бутылка Кифира• 05 июля 2022
Ответ дляПомеха справа
Знайти невдале фото і облити брудом, це - наше все.

Пацака-задирака• 05 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
ВОЗ пише так, напевно там розумніші люди за вас.
Ви, звичайно,можете себе вважати жінкою у віці.
Але коли будете так писати,то враховуйте,що будуть думати,що вам за 60,а не за 40.
Соображалочка• 05 июля 2022
А в радянському союзі всі жінки носили коротку стрижку і ’хімію’. Мода зараз така
Icankill• 05 июля 2022
Почему стало? Они такие и были - дуры.
А тут ещё и шмода......
Гигиенишвили• 05 июля 2022
Мені вона теж подобалася. Шкода, гарна жінка
Барабасиха• 05 июля 2022
Ответ дляПомеха справа
Не требует быть молодой и красивой? Ну да, конечно. Именно поэтому индустрия красоты во всем мире процветает. А ’уродство’ после процедур никто себе сознательно не заказывает. Просто у исполнителей часто не хватает знаний и умений.
Видела на днях видео с девушкой, у которой центр лба не движется, а по бокам лоб гармошкой. И, естественно, брови уползли вверх. Ни за что не поверю что она заказывала такой кошмар.
Оставаться молодым и красивым хочет каждый человек.
И конечно уродства не заказывают. Вынуждены мирится с тем, что в итоге получилось. Возможно даже рыдают каждый день, но утром надо привести себя в порядок и идти зарабатывать бабки. Поэтому приходится делать вид, что так и хотела, так гораздо лучше
Ванна Тазиковна• 05 июля 2022
Ответ дляПомеха справа
Согласна . Выглядит отлично .
Бабушка Бетман• 05 июля 2022
А як вам трансормація марченко? Вона реально вважає що стало краще?
автор Первоклашка Я • 05 июля 2022
Ответ дляПомеха справа
А можна так як ви - вибрати тільки фото з найвдалішим ракурсом і вважати себе кращою за когось:)
Опля Картопля• 05 июля 2022
Ответ дляПомеха справа
Это не с женщинами, это с рукопопыми хирургами и косметологами, пардон. Актрисы, певицы и иже с ними ’торгуют лицом’. Не все стареют красиво, а современные стандарты красоты требуют выглядеть хорошо.
Это потому,что нам насаждают активно это все. Если женщины не будут себя менять,краситься,колоть всякую дрянь в лицо,губы-пластические хирурги,косметологи, мастера таттуажа,маникюрщицы останутся без работы.
Бабушка Бетман• 05 июля 2022
Ответ дляБутылка Кифира
Це лише 10%. Для чого ви перебільшуєте? В моєму оточенні ( а коло спілкування у мене дуже велике) є одна дівчина з збільшеними губами, декілька з татуажем брів. І їх це абсолютно не псує. Вони задоволені собою. Якби мені, щось в собі не подобалося, я б ні хвилини не вагалася і зробила все щоб виправити якийсь дифект.
Якщо жінка має зайву вагу їй це подобається? Чи все ж таки її це пригнічує? Думаєте, вона б не хотіла бути стрункою? Звісно, що хотіла б.
Так питання в тому, що й була гарнюня, мова ж не йде про виправлення якогось дефекта.
автор Первоклашка Я • 05 июля 2022
Ответ дляПацака-задирака
Я щось не бачу в вашій таблиці визначення ’жінка в віці’. Жінка за 40 - це жінка середнього віку. Тільки до чого тут моє визначення? А тим більше ваше ’розумніші за вас’. Впевнена, що там і від вас розумніші - до теми це яким боком?
автор Первоклашка Я • 05 июля 2022
Ответ дляБабушка Бетман
До речі, схожа трансфорамація. Я й кажу, як під копірку їх роблять

СтелькаОТединицы• 05 июля 2022
Ответ дляБутылка Кифира
Вона ж це не для вас робить, а для себе. Мені подобається, що зараз можна змінити свою зовнішність. Є можливість виглядати так як ти хочеш. Внутрішнє задоволення або не задоволення впливає навіть на здоров´я людини.
Для себе - это если бы она была обычная домохозяйка. А актрисы делают это для зрителей
Бабушка Бетман• 05 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Була така гарнюня і з її грошима врядчи першо лікаря, що попався під руку, взяла.
Бабушка Бетман• 05 июля 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Правда є один нюанс.
Ви недоглянута жінка. За канонами порадниці.
СтелькаОТединицы• 05 июля 2022
Ответ дляПомеха справа
И во всем мире они рукопопые,да?
Нет, просто даже наисовременнейшие технологии не умнее природы и никакая хирургия не сделает женщину в возрасте молодушкой.
По поводу одинаковости - ещё лет 15 назад слышала интервью какого-то голливудского актера, который говорил, что заходишь в ресторан в ЛА, а там все женщины на одно лицо, сплошь plastic surgery
Пенять на зеркало• 05 июля 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Правда є один нюанс.
Ну это нравится Вам , а как оно выглядит все в целом - неизвестно , возможно неухоженно , потому Вам так и говорят . А Вы считаете что все хорошо)
Ksu160576• 05 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Я просто намагаюсь для себе сформулювати - як донести доньці, що оте копіювання один одного - то негарно, не круто, не цікаво. Всі оті ляльки барбі, яких з себе роблять жінки - це ж кошмар якийсь і тупість. Жінка ладна втратити індивідуальність, щоб що? Щоб стати однією з інкубатору?
тю, якщо індивідуальність красива, то ви праві, а якщо ні? британці робили дослідження на дітях до 4 років щодо зовнішньості сторонніх людей, висновок: старі, негарні і товсті викликають у дітей негативні емоції-страх, плач, відразу! і діти до 4 років не знають іще ніяких еталонів краси, тому не потрібно займатись самообманом: ’і така гарна’
П.С. всі відомі актири робили ’процедури краси’, починаючи з Мерлін Монро
Скелет дыни• 05 июля 2022
Ответ дляБутылка Кифира
+1000
Принимай себя такой, какая ты есть, это для тех, кто изначально хорош собой или для тех, кто на себя забил.
И если б у всех людей была возможность в себе что-то изменить, они б делали это.
Зачем жить всю жизнь и думать о том, что у тебя кривой нос, большие уши, кривые зубы. Если это можно исправить?
Ksu160576• 05 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Так вона До виглядала об´єктивно в сто разів кращою. Навіть якщо додалось ще пара зморшок. Ну ладно б підтягла їх, але ж не кроїти так себе. Типове обличчя барбі стало.
а звідки ви знаєте проміжок часу ’від до і після’? в інеті часто перше фото років в 25, а друге в 52
Скелет дыни• 05 июля 2022
Автор, если б у вашего ребёнка были кривые зубы, вы б их тоже не ровняли?
автор Первоклашка Я • 05 июля 2022
Ответ дляKsu160576
Я надала приклад до і після. І тема якраз про красиву індивідуальність. Самообман тут взагалі ні до чого.
Ksu160576• 05 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Жінка за 40.
А яку ви бачите?)
на першому фото їй не має 40, 30-32