05 июля 2022

Ну от шо пішло не так з жінками???

Чому в якийсь момент більшості захотілось стати однаковими. Та ще й якби та однаковість була якась гарна, естетична. Так ні. Всі як під копірку роблять з себе якихось страшних зомбі. Як якесь схиблення.
Ось дивилась серіал і сподобалась актриса. Видно, що вже у віці, є трохи зморшки але така красуня... Знайшла її інсту. Як це розвидіти тепер.
показать весь текст
автор Первоклашка Я 05 июля 2022
Ответ дляKsu160576
а звідки ви знаєте проміжок часу ’від до і після’? в інеті часто перше фото років в 25, а друге в 52
Мабуть, тому що перше фото з серіалу, якого відомий рік випуску. А друге - викладене в сторіс 16 годин тому.
Ksu160576 05 июля 2022
Ответ дляБабушка Бетман
А як вам трансормація марченко? Вона реально вважає що стало краще?
Марченко вообШе самошедша
автор Первоклашка Я 05 июля 2022
Ответ дляСкелет дыни
Автор, если б у вашего ребёнка были кривые зубы, вы б их тоже не ровняли?
Боже, люди, та читайте ви хоч по верхах про що тема, а не сам заголовок.
автор Первоклашка Я 05 июля 2022
Ответ дляKsu160576
на першому фото їй не має 40, 30-32
Ой, все. Бачу, тут розмова марна))
Ksu160576 05 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Я надала приклад до і після. І тема якраз про красиву індивідуальність. Самообман тут взагалі ні до чого.
ви даними фото маніпулюєте, тут є віковий проміжок, тим більш ви обрали ’після’ невдале фото
автор Первоклашка Я 05 июля 2022
Ответ дляKsu160576
ви даними фото маніпулюєте, тут є віковий проміжок, тим більш ви обрали ’після’ невдале фото
Якось ви швидко стрибаєте від однієї думки до іншої, не встигнувши довести попередню. Важкий співрозмовник)
Ksu160576 05 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Ой, все. Бачу, тут розмова марна))
ну шо марна? актриса взагалі ні до чого тут, ви боїтесь, що ваша донька зробить пластику, бо вам вона здається гарною. насправді природно гарних одиниці.
Ksu160576 05 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Якось ви швидко стрибаєте від однієї думки до іншої, не встигнувши довести попередню. Важкий співрозмовник)
це ви важкий: на звичайну пліткарку не схожі, або власні комплекси, або страх за дитину.
автор Первоклашка Я 05 июля 2022
Ответ дляKsu160576
ну шо марна? актриса взагалі ні до чого тут, ви боїтесь, що ваша донька зробить пластику, бо вам вона здається гарною. насправді природно гарних одиниці.
Та блін же ж, це тут до чого. Дійсно вважаєте, що краще всім переробляти себе і бути як з інкубатора? Навряд, впевнена ваша позиція - а баба яга проти, і більш нічого.
Скелет дыни 05 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Боже, люди, та читайте ви хоч по верхах про що тема, а не сам заголовок.
Вы не ответили на вопрос.
Если у вашего ребёнка кривые зубы, вы их не будете равнять? Пусть себя принимает такой, какая есть? Это ж уникальность, зачем ей ровные зубы как у всех
автор Первоклашка Я 05 июля 2022
Ответ дляСкелет дыни
Вы не ответили на вопрос.
Если у вашего ребёнка кривые зубы, вы их не будете равнять? Пусть себя принимает такой, какая есть? Это ж уникальность, зачем ей ровные зубы как у всех
Ну тема ж не про це зовсім. Якщо вас цікавить така - зробіть свою тему і там питайте.
Ksu160576 05 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Та блін же ж, це тут до чого. Дійсно вважаєте, що краще всім переробляти себе і бути як з інкубатора? Навряд, впевнена ваша позиція - а баба яга проти, і більш нічого.
я згодна з тим, що багато хто робить пластику ’по шаблону’, але насправді їх небагато, ну 0,5-1%, а пластику роблять багато хто, і як би ви знали, що міняють чоловіки на обличчі, то ніколи б не сказали про поганий результат
П.С. у мене донька молодий пластичний хірург
Ksu160576 05 июля 2022
Ответ дляСкелет дыни
Вы не ответили на вопрос.
Если у вашего ребёнка кривые зубы, вы их не будете равнять? Пусть себя принимает такой, какая есть? Это ж уникальность, зачем ей ровные зубы как у всех
так і лікувать тоді не потрібно, то ж уже не природно
автор Первоклашка Я 05 июля 2022
Ответ дляKsu160576
я згодна з тим, що багато хто робить пластику ’по шаблону’, але насправді їх небагато, ну 0,5-1%, а пластику роблять багато хто, і як би ви знали, що міняють чоловіки на обличчі, то ніколи б не сказали про поганий результат
П.С. у мене донька молодий пластичний хірург
З цього б і починали. Боїтесь, щоб у доньки роботи не меншало. Розумію.
Скелет дыни 05 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Ну тема ж не про це зовсім. Якщо вас цікавить така - зробіть свою тему і там питайте.
Нет, тема как раз про это, что люди себя меняют, когда им что-то в себе не нравится.
Я так понимаю, что ответа от вас не будет?
Но все ответ поняли.
Скелет дыни 05 июля 2022
Ответ дляKsu160576
так і лікувать тоді не потрібно, то ж уже не природно
Как это не природньо?
А пап же уникальность о которой кричит автор?
автор Первоклашка Я 05 июля 2022
Ответ дляСкелет дыни
Нет, тема как раз про это, что люди себя меняют, когда им что-то в себе не нравится.
Я так понимаю, что ответа от вас не будет?
Но все ответ поняли.
Ні, тема про красивих людей, які змінюють себе в угоду моди і стають шаблонними. Ви або лінетесь читати або погано розумієте прочитане. При цьому вважаєте за необхідне ’показати свій розум’ і зверхність.
Скелет дыни 05 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Ні, тема про красивих людей, які змінюють себе в угоду моди і стають шаблонними. Ви або лінетесь читати або погано розумієте прочитане. При цьому вважаєте за необхідне ’показати свій розум’ і зверхність.
Красивые по каким критериям? Вашим?
Наездница 05 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Я просто намагаюсь для себе сформулювати - як донести доньці, що оте копіювання один одного - то негарно, не круто, не цікаво. Всі оті ляльки барбі, яких з себе роблять жінки - це ж кошмар якийсь і тупість. Жінка ладна втратити індивідуальність, щоб що? Щоб стати однією з інкубатору?
Прививать другие интересы. Оценивать людей не по внешности, а по содержанию. Своим примером показывать, что внешность лишь оболочка, за которой нужно ухаживать, но есть много более значимого. Помню старую фразу - у человека с фотоаппаратом нет денег на наркотики. Так и здесь. Если девушка поймет,что ее жизнь наполнена интересными вещами, увлечениями, работой, друзьями с нормальными интересами, все ее ниши интересов будут более менее наполнены, то не будет зацикленности на внешности. Ну всё в меру конечно. Моей 13, сделала корейскую стрижку, хочет мелирование, но к косметике интереса нет как у большинства, сидит книгу новую читает и мастерит из распечатки на новом принтере значки какие-то из аниме. Лаком красит уже)) Я такая же была, всё что знаю передаю и прививаю ребенку.
Ksu160576 05 июля 2022
автор, вам показали фото даної актриси зараз, і вона красива, дійсно супер красива, так що не так? у неї вдала пластика
Петриківна 05 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Я просто намагаюсь для себе сформулювати - як донести доньці, що оте копіювання один одного - то негарно, не круто, не цікаво. Всі оті ляльки барбі, яких з себе роблять жінки - це ж кошмар якийсь і тупість. Жінка ладна втратити індивідуальність, щоб що? Щоб стати однією з інкубатору?
Вітаю Вас!
Щиро здивована, що ще хтось бачить і розуміє реальність так само як я !
Жаль, але нас мізерна меншість,,
Тотальна ж більшість, таки сповідує ту модну релігію ’клонів з інкубатора’,, в Україні це особливо виражено!!!
В інших країнах теж є достатньо подібного, іноді можна теж побачити, але не так масово, а і ще як бачу, то можу навіть поспорити шо то або наша, або москальня ))) 99% таки запросто вгадати.

Співчуваю, но поняття немаю , як Ви можете донести то доньці, чи будь кому взагалі.
Народ тупо якийсь зазомбований, іншого пояснення немаю. Спихати, що це мода зараз така - як мінімум смішно..
автор Первоклашка Я 05 июля 2022
Ответ дляKsu160576
автор, вам показали фото даної актриси зараз, і вона красива, дійсно супер красива, так що не так? у неї вдала пластика
Ви бачили інші фото?
автор Первоклашка Я 05 июля 2022
Ответ дляСкелет дыни
Красивые по каким критериям? Вашим?
Тобто жінка на фото в стартпості не красива по-вашому?
Подумывающая 05 июля 2022
Ответ дляБутылка Кифира
Вона ж це не для вас робить, а для себе. Мені подобається, що зараз можна змінити свою зовнішність. Є можливість виглядати так як ти хочеш. Внутрішнє задоволення або не задоволення впливає навіть на здоров´я людини.
Удалено администрацией...
Ksu160576 05 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Ви бачили інші фото?
так, пост 36
Виолала 05 июля 2022
Вот честно. Какая была- такая и осталась. Просто фото лёжа- и черты лица кажутся заострёнными.
автор Первоклашка Я 05 июля 2022
Ответ дляПетриківна
Вітаю Вас!
Щиро здивована, що ще хтось бачить і розуміє реальність так само як я !
Жаль, але нас мізерна меншість,,
Тотальна ж більшість, таки сповідує ту модну релігію ’клонів з інкубатора’,, в Україні це особливо виражено!!!
В інших країнах теж є достатньо подібного, іноді можна теж побачити, але не так масово, а і ще як бачу, то можу навіть поспорити шо то або наша, або москальня ))) 99% таки запросто вгадати.

Співчуваю, но поняття немаю , як Ви можете донести то доньці, чи будь кому взагалі.
Народ тупо якийсь зазомбований, іншого пояснення немаю. Спихати, що це мода зараз така - як мінімум смішно..
Дякую. Вже по коментах в цій темі можна зробити висновок, що ви праві.
Ksu160576 05 июля 2022
Ответ дляПодумывающая
Удалено администрацией...
до речі, а як наркоз впливає? просвітіть
автор Первоклашка Я 05 июля 2022
Ответ дляKsu160576
так, пост 36
Інші. Не спеціально вибрані для того коменту
Ksu160576 05 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Інші. Не спеціально вибрані для того коменту
ні, вона мені не цікава