К.а.л.и.н.а• Изменено 05 июля 2022

Пересікаючи кордон, чи роблять зауваження по кількості осіб в автомобілі?

... та як щодо відсутності дитячих крісел? Наприклад, якщо буде їхати 2 мами (одна за кермом, друга на передньому пасажирському). А на задньому сидінні буде 4 дитини - 8, 10, 11 та 12 років. Без крісел, відповідно. Будуть проблеми? І взагалі по країні. Дякую.
marata• 05 июля 2022
А як дітям отак їхати? Це порушення

chaechka_• 05 июля 2022
Смотря какой рост детей.Сыну 10 лет,высокий 152 проехал всю Европу на переднем сидении,все границы и никто ничего не сказал.Дочка без кресла,с бустером 136 рост
Any• 05 июля 2022
На кордоні, може, й нічого, а далі оштрафують. Бо кількість пасажирів перев щкє дозволену для цього авто явно. Подруга так переїхала кордон, а там знайомий чекав і вони роблять сідалися на два авта
автор К.а.л.и.н.а • 05 июля 2022
Ответ дляchaechka_
Проблема саме у тому, що пристібнути можна 3 людини на задньому сидінні, а дітей - 4. Другого водія і авто немає.
chaechka_• 05 июля 2022
Ответ дляAny
Я ехала с подружкой на двоих машинах за границу.Но мы два месяца катались на одной и сзади тоже было 4 детей.И никто не штрафовал и ничего не говорил.Даже пересекали пункты пропуска между странами ездили гулять.
chaechka_• 05 июля 2022
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Одним ремнём пристегивали двоих
Dreami• 05 июля 2022
Ответ дляmarata
А як дітям отак їхати? Це порушення
Коли під час війни треба виїхати, то не до комфорту!
Any• 05 июля 2022
Ответ дляchaechka_
Ви фартові))
marata• 05 июля 2022
Ответ дляDreami
Справа в безпеці в першу чергу

double-mama• 05 июля 2022
Автор, прикордонникам це не важливо,а якщо зупинить поліція, то будуть питання обов´язково
Dreami• 05 июля 2022
Ответ дляmarata
Справа в безпеці в першу чергу
А якщо іншу маму не вивезуть, їй буде беспечно з дітьми в Україні?
Vira_Kos• 05 июля 2022
На автобані літають по 200 км/год, я б шукала безпечніші варіанти.
marata• 05 июля 2022
Ответ дляDreami
А раптом дтп? Таких якщо багато може бути
Dreami• 05 июля 2022
Ответ дляmarata
Отак і залишаються в країні люди, яким ні на чому і ні за що виїхати. Під час війни та евакуації повинні бути пом´якшення.
Lianaa_06• 05 июля 2022
Выезжали 16 человек на маленьком бусике. Сидели на одном кресле два человека. Вообще ничего не говорили, удивление чуток, правда было в голосе на польской границе, но возможно мне показалось.
oksini80• 05 июля 2022
Ответ дляchaechka_
На переднем можно детям с ростом от 145 см. Сын тоже рядом сидит
Unona• 05 июля 2022
Границу одной маме с детьми можно перейти пешком, а вторая на машине переедет.