Майстерня домашнього текстилю• 05 июля 2022
Ответ дляЛучик_лучик
Фух, по квартире разрешат ходить
На кухню ходить можна і холодильник відчиняти теж, не все так страшно, як казалось)
Ответ дляОлечка79
Вот такая вот хрень от наших властей начинает напрягать и уже проскакивают мысли , а правильно ли я делаю что никуда не уезжаю из страны насовсем . Живешь здесь , помогаешь как можешь армии , стране, а в итоге тебя держат за дебила
А зо вам не зрозуміло: у межах області не треба, у іншу область треба брати дозвіл.
Або треба реєструвати окремо місце проживання, і місце перебування. За законом це різні поняття)
місце перебування - житло або спеціалізована соціальна установа для бездомних осіб, інший надавач соціальних послуг з проживанням, у якому особа, яка отримала довідку про звернення за захистом в Україні, проживає строком менше шести місяців на рік або отримує соціальні послуги;
{Абзац четвертий статті 3 в редакції Закону № 1871-IX від 05.11.2021}
місце проживання - житло з присвоєною у встановленому законом порядку адресою, в якому особа проживає, а також заклад для бездомних осіб, інший надавач соціальних послуг з проживанням, стаціонарна соціально-медична установа та інші заклади соціальної підтримки (догляду), у яких особа отримує соціальні послуги;
Ответ дляОлечка79
Те же мысли, пора валить...
Ответ дляАllAVERA
Нафиг Вы мне эту простынь прилепили?!
Ответ дляАllAVERA
Так отож. Мова йшла про місце проживання, а не про область. Але вони вже стільки мутили, що вже чорт ногу зломає коли там тре брати дозвіл
Ответ дляОлечка79
Главное, чтобы мы себя сама за дебилов не держали. Судя по количеству мемов, с этим все в порядке
Ответ дляKINO_7
Те же мысли, пора валить...
Я не хотела валить, до последнего упиралась и пока ещё бубню мужу , что люблю свою страну и не хочу уезжать , тут у меня всё, вся жизнь моя. Но блин… то, что делают с людьми уже ни в какие ворота не лезет . Надоело. Просто дикая усталость и разочарование (
Ответ дляОлечка79
Давайте в цій темі не бубніти. Це тема жартівлива
Ответ дляFuntikS
сегодня вечером мне нужно еще сходить в туалет, есть такие планы, в Дии подаю заявку на дозвол на выход из комнаты, должны одобрить. При перемещении нужно включать камеру для контроля.
Та передачу даних з вашими координатами. А то раптом не в свій туалет підете