Tatyana_1975• Изменено 06 июля 2022
Дівчата, ВПО хто в Україні, яка гуманітарна допомога більш ща все потрібна?
Дівчата, вас тут багато. Підкажіть, будь ласка, яка наращі гуманітарна допомога для дітей наразі вам більш за все потрібна?
Розумію, що гроші, але, якщо мова про товари для родини з дітьми
Результат:
вже голосів:
97 (31.7%)
Продукти
62 (20.26%)
Гігієна
35 (11.44%)
Взуття
26 (8.5%)
Постільна білизна
25 (8.17%)
Канцтовари для школи
25 (8.17%)
Подивитись результат
18 (5.88%)
Дитячий теплий одяг
14 (4.58%)
Матеріали для творчості, книги
2 (0.65%)
Інше
2 (0.65%)
Нічого з перерахованого
Майстерня домашнього текстилю• 06 июля 2022
Я проголосувала за канцтовари, книги, матеріали для творчості, продукти.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Якщо не складно, напишіть, будь ласка, які саме канцтовари
Ответ дляTatyana_1975
Зошити, олівці, ручки, лінійки, тощо, для старших транспортири і циркулі. Для менших фарби, пластилін. А ще якісь ігри карткові, пазли, мозаїка. Можливо, іграшки. Бо впо це в більшості евакуація або втеча, дітям хочеться якось побавитись.
Пожмаковна• 06 июля 2022
Все, крім канцтоварів та матеріалів для творчості. Краще гроші витратити на продукти
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Підтримую !!
Ответ дляПожмаковна
Продуктами і одягом забезпечення є, але саме для дітей нічого нема. Хтось приніс якусь б/ушну собачку, вона зразу ж перейшла в розряд улюблених речей. Дітям дуже потрібна допомога саме такого роду, можна назвати це такою собі реабілітацією.
Ответ дляИванка Бур
Я за продукти, але і гігієна і книжки не завадили би
Дякую!
Ответ дляПожмаковна
Дякую. А якого віку Ваша дитина? Для школи канцтовари не дорого для Вас, чи у Вас є?
Иванка Бур• 06 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Це так, але там же ми, тут нічого не отримали крім жарознижуючого і сиропу від кашлю...
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Дякую. А як вирішуєте проблему з харчуванням (вибачте, якщо не коректне запитання): працюєте, десь ж можливість отримати?
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Дякую.
А для дітей, там де Ви, проводять якісь заняття безкоштовно? Зараз багато ініціатив, але думаю то не всюди...
Ответ дляИванка Бур
Ви в місті чи селі?
Ответ дляTatyana_1975
Харчуванням забезпечечили кілька фондів і небайдужі люди. Плюс, робота, плюс виплата впо. Але це все скромно, без витребеньок, на іграшки вже не вистачає, бо це наче речі не першої необхідності.
Ответ дляTatyana_1975
Дякую.
Є Карітас, нас запросили на тиждень табору для дітей. Поки що це все.
Иванка Бур• 06 июля 2022
Ответ дляTatyana_1975
Ви в місті чи селі?
В селі..
Були вже під Львовом, потім в Житомир обл, вже зараз під Житомиром, але в Київській обл.
Ніде і нічого..
Ответ дляИванка Бур
В селі..
Ніде і нічого..
Ми теж в селі в Івано-Франківській обл.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Якщо не секрет, яке місто?
Скорая помощь• 06 июля 2022
Продукти харчування дитячі, засоби гігієни (підгузки, шампунь, зубні паста та щітка), теплий одяг та взуття. Канцтовари: зошити найдешевші, прості олівці та кольорові, ручки кулькові.
Море Счастья• 06 июля 2022
Продукти, якщо слідкувати, іноді є можливість отримати, по гігієні дуже потрібні: рідке мило, вологі серветки.
Дуже не вистачає побутової хімії ( отримали всього раз у червоному хресті). Пральний порошок, засоби для миття посуду, мочалки, засіб для миття унітазу та дезінфекції тощо. Це витратно і швидко расходується при наявності дітей.
Але, враховуючи, що на день захисту дітей двоє моїх отримали маленькі подарунки з настольними іграми (уно, хто я, хрестики-нолики, маленькі антистреси) і були вкрай задоволені, такі товари також необхідні.
Ответ дляTatyana_1975
Якщо не секрет, яке місто?
Богородчани, але не саме місто, а найближче село, від села до цетру міста 2 км.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Если вы не переехали из Богородчан , я могу привезти вам игрушек. С радостью!
Ответ дляИванка Бур
В селі..
Ніде і нічого..
Сумно... багато чого залежить від самих громад. Які голови, чи шукають допомоги, які є організації...
Ответ дляЕвгения_Д
Ні, ми тут, в Скобичівці, зовсім поруч з Богородчанами. Дітвора і я будемо дуже вдячні!)
Ответ дляСкорая помощь
Дякую
Иванка Бур• 06 июля 2022
Ответ дляTatyana_1975
Це точно дуже сумно..
В Житомир обл привозили з Франції;, але звичайним людям нічого не дісталося
Ответ дляМоре Счастья
Дякую за таку детальну відповідь
Ответ дляЕвгения_Д
О, Скобычевка! Иду в ЛС.
Я рада, що, можливо ця тема комусь допоможе:)