Tatyana_1975• Изменено 06 июля 2022
Дівчата, ВПО хто в Україні, яка гуманітарна допомога більш ща все потрібна?
Дівчата, вас тут багато. Підкажіть, будь ласка, яка наращі гуманітарна допомога для дітей наразі вам більш за все потрібна?
Розумію, що гроші, але, якщо мова про товари для родини з дітьми
Результат:
вже голосів:
97 (31.7%)
Продукти
62 (20.26%)
Гігієна
35 (11.44%)
Взуття
26 (8.5%)
Постільна білизна
25 (8.17%)
Канцтовари для школи
25 (8.17%)
Подивитись результат
18 (5.88%)
Дитячий теплий одяг
14 (4.58%)
Матеріали для творчості, книги
2 (0.65%)
Інше
2 (0.65%)
Нічого з перерахованого
Ответ дляИванка Бур
Це точно дуже сумно..
В Житомир обл привозили з Франції;, але звичайним людям нічого не дісталося
Чесно, в таких сутуаціях немає слів...
Хтось віддає останнє, робить багато безкоштовно. А комусь війна-то нажива...
Уходя дверю не хлопать• 06 июля 2022
Ответ дляСкорая помощь
Продукти харчування дитячі, засоби гігієни (підгузки, шампунь, зубні паста та щітка), теплий одяг та взуття. Канцтовари: зошити найдешевші, прості олівці та кольорові, ручки кулькові.
Скажіть будь ласка, а якщо одяг теплий із секонду, в доброму стані, чи візьмуть такий? І чи вже зараз можна відносити чи трохи пізніше, десь у вересні?
Иванка Бур• 06 июля 2022
Ответ дляTatyana_1975
Чесно, в таких сутуаціях немає слів...
Я дуже сміялась, коли прийшла в магазин з дитиною ( вже в Київській обл), а мені пропонують купити ну ДУЖЕ смачний шоколад за 200грн, але з Польщі...
А ще в Житом обл, питали з відки ми, Але нічого нема... Хоча і стоять консерви, вода, овощі і кеиги для дітей.
Там син продавця в раді.
Всім все зрозуміло, куди воно все йде.
Дуже шкода, що кому війна і лишилися без нічого, а кому прибуток.
Там син продавця в раді.
Всім все зрозуміло, куди воно все йде.
Уходя дверю не хлопать• 06 июля 2022
Ответ дляИванка Бур
Там син продавця в раді.
Всім все зрозуміло, куди воно все йде.
Там син продавця в раді.
Всім все зрозуміло, куди воно все йде.
Шкода, що так..
Майстерня домашнього текстилю• 06 июля 2022
Ответ дляИванка Бур
Там син продавця в раді.
Всім все зрозуміло, куди воно все йде.
Там син продавця в раді.
Всім все зрозуміло, куди воно все йде.
Щось страшне робиться в цьому світі(((
Ответ дляИванка Бур
Там син продавця в раді.
Всім все зрозуміло, куди воно все йде.
Там син продавця в раді.
Всім все зрозуміло, куди воно все йде.
Ну от що робити в таких ситуаціях...
Користуються тим, що переважно жінки з дітьми ...
Скорая помощь• 06 июля 2022
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я би взяла. Люди, котрі мешкають у школах та дитячих садочках також. Проте, для людей, котрі без пральної машини потрібно попрати речі.
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Візьмуть, але треба чистий випраний нести.
Кы-ы-ы-ця• 06 июля 2022
Нам не вистачає дитячого літнього одягу. І звичайно якісь набори для творчості ( малювання, ліпка, може якісь браслети плести ) Продукти за свої гроші купуємо. Намагаємось економити. Взуття це складно знайти, бо нам потрібне тільки нове і ортопедичне, тому це було саме дорожче що треба було купити до літа.
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Дякую. Так, взуття взагал і тотне дешево, а ортопедичне досить дороге
Звезда в шоке• 06 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Продуктами і одягом забезпечення є, але саме для дітей нічого нема. Хтось приніс якусь б/ушну собачку, вона зразу ж перейшла в розряд улюблених речей. Дітям дуже потрібна допомога саме такого роду, можна назвати це такою собі реабілітацією.
В нас так само. Діти дуже раділи, коли ми якось отримали кольоровий папір та фломастери. Ми намагаємось їх розважати, але...
Ще дуже не вистачає постільної білизни. Нам дали, але стареньку. Три рази попрали, і вона вже розлазиться.
Ну і діти ростуть, восені, гадаю, багато кому буде потрібен одяг та взуття.
Ответ дляЗвезда в шоке
Дякую. А Ви в місті?
Звезда в шоке• 06 июля 2022
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Можу сказати лише з власного досвіду - візьмуть, звичайно. І краще ближче до сезону, бо зберігати речі, якими не користуєшся не завжди зручно.
Ответ дляЗвезда в шоке
Я можу з постільною білизною допомогти. Нова. Дуже класна, напишіть мені, не соромтесь. Мені дуже допомогли свого часу наші порадницькі дівчата, тепер я хочу продовжити ланцюжок добра.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Як чудово, що в цій темі вже друга людина пропонує допомогу іншій
Звезда в шоке• 06 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Дякую, мы зараз міняємо локацію, і я сподіваюсь, що будемо становитися на ноги (їдемо, де є нам робота). Але знаю, що це у багатьох така проблема, вам будуть вдячні, якщо запропонуєте. Принаймні у селах, де пускають в старенькі хати, така проблема не лише в мене.
Ответ дляЗвезда в шоке
Добре, якщо хтось читатиме тему, і матиме потребу в постільній білизні, звертайтесь)
Ответ дляЗвезда в шоке
Напишите мне в ЛС, когда переедете, пожалуйста.
Пожмаковна• 07 июля 2022
Ответ дляTatyana_1975
Дякую. А якого віку Ваша дитина? Для школи канцтовари не дорого для Вас, чи у Вас є?
13 років. Навчання буде онлайн. Канцтовари залишилися з минулого навч. року. Усе рівно належного навчання немає.
Пожмаковна• 07 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Вперше чую, що ВПО забезпечують ще й одягом. Ніколи не давали. Може з ЗУ не доходить до інших регіонів, все вибирають.
Майстерня домашнього текстилю• 07 июля 2022
Ответ дляПожмаковна
Село в Івано-Франківській області, постійно відкриті центри з одягом, взуттям, мама живе в Каневі постійно допомагає сортувати одяг для впо, пакують продуктові набори, там є консерви, і м´ясні продукти.
Грушки-яблочки• 08 июля 2022
У нас в Харькове ужасные гуманитарки: продукты - это ячка/пшено/кукурузная каша (0,5кг) качество крупы ужас, мука 0,5кг, манка 0,5кг, батон весь скукоженный, килька в томате - это набор на 1 взрослого и 2 детей.
Иностранную гуманитарку даже здесь и не видели.
Свекрам привезли гуманитарку - 1 яблоко, буряк законсервированный, 1г ячки, 0,5кг сморщенной картошки, 3шт батона.
Ответ дляГрушки-яблочки
Ну это, действительно ужас...
Мы паковали продуктовые наборы на 12 кг и тушонки и рыбные консервы, згущенка, крупы.
Грушки-яблочки• 08 июля 2022
Ответ дляTatyana_1975
Ну это, действительно ужас...
Мы этого ничего не получали..... Причем большинство гуманитарок, отказывали для детей 5 и 10 лет, типа только пенсионерам(((