В якійсь темі жінка писала, що працює стоматологом в Німеччині. Хочу її знайти
Katrin27-vn• 07 июля 2022
darya_tolkachova в Інстаграм,зараз в Германії,вона дитячий стоматолог.Працює в Германії але не впевнена що лікарем ,скоріше помічником
Vita_Nikita• 08 июля 2022
Ответ дляValli-valli
біженка стоматолог звучить якось неправдоподібно
Чего?Та,к которой я ходила,тоже в Германии.
Olgastasovna• 18 июля 2022
Уточните город. Вам нужна именно чтобы беженка была?
Я например,хожук врачам и к стоматологу к нашим. Всегда можно в группах в фэйсбуке узнать контакты.