Посудомойка• 08 июля 2022

Сил моїх нема.

Приїхали з дітворою на тиждень до батьків в село. Цього року я хазяйка, консервувала огірки , вибрала вчора і сьогодні . І закрила і так їли , а от тільки мені сказали батьки, що огірки ці покропили сьогодні вранці. Батько в мене прям повернутий на цьому кроплінні всього підряд . В мене ще й дитина на ГВ. Ну чи не …..
Нецензурні слова. Все виговорилася , надіюсь до ранку доживу .
Kapitoshka-4fe1• 08 июля 2022
А вони шо не бачили, шо ви їли ті огірки?
semenkovahka• 08 июля 2022
А чим кропив? Біопрепаратом чи хімією?
автор Посудомойка • 08 июля 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Я вибирала ще і в інших родичів , вони думали що я наші не брала сьогодні .
Ms. Искренность• 08 июля 2022
боже як тяжко написано
ниче не понятно
автор Посудомойка • 08 июля 2022
Ответ дляsemenkovahka
А чим кропив? Біопрепаратом чи хімією?
Та Хз , від грибка якогось .
semenkovahka• 08 июля 2022
Ответ дляПосудомойка
Та Хз , від грибка якогось .
Як біо, то ше таке. А хімією не думаю, що він вже плоди буде хімією прискати.
Kapitoshka-4fe1• 08 июля 2022
Ответ дляПосудомойка
Як ви себе почуваєте?
автор Посудомойка • 08 июля 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Як ви себе почуваєте?
Вже ентеросгель прийняла, наче норм
Ля-ля-ля• 08 июля 2022
Та заспокойтеся, то біо, я впевнена на 99%
Я инженер, меряю от 1• 08 июля 2022
Узнайте, чем кропил? Может сорбент стоит выпить?
МинерАлочка• 08 июля 2022
Я не закатала ни одной банки в жизни, но знаю, что перед консервацией огурцы вымачивают в воде.
Вы хоть мыли их?
Kapitoshka-4fe1• 08 июля 2022
Ответ дляПосудомойка
Вже ентеросгель прийняла, наче норм
Не тошнить? Температури нема? Пийте воду і пісяйте
автор Посудомойка • 08 июля 2022
Ответ дляМинерАлочка
Вы хоть мыли их?
Звичайно мила і вимочувала , просто ми з дітьми і свіжі їли , ще й багато
автор Посудомойка • 08 июля 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Таке роблю , а малий то як.😱 4 місяці
СкиниУскачи!• 08 июля 2022
Ответ дляПосудомойка
Таке роблю , а малий то як.😱 4 місяці
А чим малого годуєте?
Зоя Жорівна• 08 июля 2022
Немиті їли?
Сорбент всім. Закатані помиті ж.
автор Посудомойка • 08 июля 2022
Ответ дляСкиниУскачи!
А чим малого годуєте?
Так на грудному годуванні , ну і суміш даю
mass• 08 июля 2022
Теж саме з моєю мамою. Помішалась на кропленні всього. Я не знаю, навіщо його кропити 150 раз . Не можемо з´їсти ні цибулю, ні зелень. Поки строк пройде , зелень попереростала . Знов батьку загадала купити якусь гидоту.
автор Посудомойка • 08 июля 2022
Ответ дляЗоя Жорівна
Немиті їли?
Сорбент всім. Закатані помиті ж.
Та мила все.
автор Посудомойка • 08 июля 2022
Ответ дляmass
І в нас цибулю, моркву, помідори, черешні все кроплене. Але з цими огірками , ну як раз зараз їх сезон, та Нахрена ж його кропити, коли діти його їдять
СкиниУскачи!• 08 июля 2022
Ответ дляПосудомойка
За малечу можна не хвилюватись. Максимум діарея буде.
автор Посудомойка • 08 июля 2022
Ответ дляСкиниУскачи!
От таке домашне получається
СкиниУскачи!• 08 июля 2022
Ответ дляПосудомойка
От таке домашне получається
Дізнайтеся чим кропили...бо в мене був випадок: приїхали до родичів, а там сусід покропив чимось картоплю. Дитині було 1.5роки, гуляли разом. Може якусь травичку зажувала... На наступний день були вже в лікарні, через день вже в охмадиті переливали кров. Чомусь сильно впав гемоглобін - до 50. Було сильне отруєння - то моя версія (хоча діагноз в лікарні поставили бронхіт, дитина жодного разу не кашлянула і навіть шмарклів не було). Іншим дорослим - нічого. Але можливо то такий збіг :(
Колупалочка• 08 июля 2022
Набір букАвоК
автор Посудомойка • 08 июля 2022
Ответ дляСкиниУскачи!
О Боги, Жесть
Уходя дверю не хлопать• 08 июля 2022
Ответ дляПосудомойка
Немає нічого не кропленого. Ніде. Або воно таке, що глянути шкода буде, не те що наважитися з´їсти.
Тим паче огірки ви збирали вчора, а кропили сьогодні. Скільки там їх лишилося після того як вчора ви усі вибрали. Пару штучок? Не каламутьте воду.
І, зрештою, господар хоче - кропить. Ви про цю мульку його в курсі, то нахрена дітям даєте?
Може він взагалі молоком з йодом кропив, хто знає. Спитали б спершу чим. А потім починали б дратуватися.
Бла бла бла• 08 июля 2022
Ответ дляПосудомойка
Та Хз , від грибка якогось .
Так дізнайтеся. У нас кроплять сироваткою з йодом, то їдять спокійно
Подумывающая• 08 июля 2022
Слухайте, батьку треба провести ’політінформацію’, хто ж кропить хімією плоди, до того ж швидко достигаючі, ну а якщо то біопрепарати, то не так страшно, але і там 48 часів очікування.
руки_Крюги• 08 июля 2022
Ответ дляПосудомойка
Та не переживайте. В теплицах, где массовое выращивание на продажу, их поливают ядом в 5 раз большей концентрации и до конца сезона там ничего не заводится. Можете даже на Ютубе погуглить какое нибудь видео агронома по теплицам.
Так что то брызганье - то такое. По сравнению с покупными
автор Посудомойка • 08 июля 2022
Ответ дляБла бла бла
Точно не сироваткою, в нього гора цих покупних пакетиків з різними речовинами для рослин. Ну нічого, наче все норм у всих