Форточка с диоптриями• 08 июля 2022
Скільки коштує крапельниця «на дому»? Київ. Чи можливо домовитись в стаціонарі?
Дівчата, підкажіть, хто знає, будь ласка.
Лікар назначила крапельниці, дала номер медсестри.
Робота медсестри, коли приходить додому ставити ті крапельниці, 300 гривень за одну, по часу приблизно 30-40 хвилин.
Треба 8 процедур.
Реально немає зайвих 2400 лише за послуги. Там ще ліків на 3000 треба купити.
Запитала, чи можна прийти в стаціонар, то вона сказала, що стаціонари не працюють.
Це реальна ціна в Києві за крапельницю за 30-40 звилин ?
Може в лікарні можна домовитись хоч за 100 -150 гривень? Прийти самій? Все одно вони на місці сидять чи медсестри побояться людину з вулиці брати?
Я без проблем пройшлась би в лікарню, зараз у відпустці.
Хтось зіштовхувався з таким?
Треба 8 процедур.
Хтось зіштовхувався з таким?
Форточка с диоптриями
• 08 июля 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
ну как не работают,и больницы и дневной стационар в моей поликлинике все работают
Дякую. Тоді візьму направлення в стаціонар. Мені не важко походити.
А підкажіть, будь ласка, скільки давати медсестрі, яка ставитиме крапельницю в стаціонарі, якщо я прийду з направленням?
ФруктЕщеТот• 08 июля 2022
медсестра за свою работу получает зарплату,если действительно хотите отблагодарить то давайте по своим возможностям
Вы хотите в дневной стационар в поликлинику или в стационар больницы?
Форточка с диоптриями
• 08 июля 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
Скоріш за все в поліклініку.
Я думала прийду, покапають хвилин30-40, ще хвилин 20 полежу та й піду додому.
Думала, що лікар дала телефон медсестри, щоб я саме до неї ходила на її робоче місце.
Навіть не планувала, щоб до мене додому приходили. А коли дізналась суму оплати, то, взагалі, розстроїлась. Ну реально немає зараз зайвих таких грошей. Тут ледве 3000 на ліки виділила.
Форточка с диоптриями
• 24 июля 2022
‼️Ходжу на крапельниці БЕЗКОШТОВНО‼️
З’ясувала, що є денний стаціонар в діагностичному центрі на Червоному хуторі. Треба лише направлення
Пішла до свого терапевта, та не дала направлення, мотивуючи тим, що в них денного стаціонару немає.
Пішла до іншого терапевта на Червоному хуторі ( записалась через Хелсі). Та терапевт знайома і також говорила, що в них денного стаціонару при поліклініці вже немає, а діагностичний центр є іншою організацією. Я настояла, щоб вона все з’ясувала. І таки да, можна відправляти туди пацієнтів. Треба паперове направлення (терапевт просто переписала всі рекомендації по лікуванню від невролога) та треба електронні направлення на кожен вид ліків. Та знайома терапевт навіть дякувала мені, бо вона не знала, що можна відправляти пацієнтів офіційно на безкоштовні уколи та крапельниці.
Так що дрібниці, а 3000 я зекономила. Треба добиватись своїх прав.
Написала, може комусь у пригоді стане.