Жителі тимчасово окупованих росією територій, в першу чергу Херсонської і Запорізької областей на півдні, повинні максимально швидко евакуюватися. Це потрібно для того, щоб Збройні Сили України могли без побоювання знищувати окупантів, звільняючи землі, без остраху потрапити по мирних жителях.
Про це заявила міністр з питань реінтеграції Ірина Верещук в ефірі Національного телемарафону.
Эвакуируйтесь.
solnyshko78-78• 09 июля 2022
Ответ дляChernobai
и технику из магазинов заблаговременно ночами оттуда эвакуировали. в отличии от людей
Это делали хозяева магазинов, или вы думаете правительство эвакуировало холодильники? Не позорьтесь
Майстерня домашнього текстилю• 09 июля 2022
Ответ дляТанюша
Бляха- муха. В країні йде війна. Як вчора вже ніколи не буде.
Головна задача цивільного насплення просто вижити.
Кілька днів назад прилетіло в Скадовськ, одна людина загигула, дитина в реанімація.
Але люди думають що прилнтить куда завгодно, але не в них.
Нема 6 тис?
Кімната в гвртожитку теж не погано
Нема 6 тис?
Кімната в гвртожитку теж не погано
В Україні немає на 100% безпечного місця. Прилетіти може куди завгодно. І дивлячись тверезо, врятуватись від ракети в мене шансів було більше вдома, бо бомбосховище в сусідньому будинку. А тут нема нічого. Підвал є, але це просто погреб з акваакумулятором. Бігти нема куди. Але мова не про це. Ті, хто залишається свідомо в окупації, не повинен засуджуватись нами. А тим більше ті, хто не має коштів, щоб виїхати.
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
куча тем уже была про отсутствие бесплатного жилья за границей
Ми їхали на ЗУ коли нам казали що вона вже трищіть по швам (тоді ще з Київської, Черніговської було багато ьюдец)
Але ’вижу цель, не вижу препятствий)
Влаштувались.
Спілкувалась з багатьма ВПО - всі влаштовпні.
Але так. Якщо стати в позу - що всі вам винні. То можна в спортзалі і рік жити.
Щодо закордону, то мої згайомі що туди плїхали в травні - всі з житлом.
Але ’вижу цель, не вижу препятствий)
Влаштувались.
Ответ дляS.s.s.
поэтому вы так спокойны.
вы готовы сидеть в подвалах, как Мариуполь?
Вопросом на вопрос)).
По каким критериям можно определить степень моего спокойствия?
Я понимаю, что у вас работа такая, создать тему и разгонять, что сами виноваты, не хотите, спокойная какая, любыми путями и т.д.
Бог вам судья!
Ирина Веселуха• 09 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Який відсоток з них (оті шо зовсім без грошей) виїхали з окупованої Херсонщини?
В групі по вивченню німецької 12 чоловік, з них 4 - Миколаїв. Всі виїхали на початку березня безкоштовно . З Херсонщини неможливо було виїхати в яких числах в сусідні області? Біля батьків люди з Нової Каховки поселилися, виїхали на початку березня, але власним автомобілем
Ответ дляS.s.s.
п.305
Шо Ви мені тими номерами тицяєте? Що це означає?
nabludatel• 09 июля 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
да вон сколько тем - люди сидят в относительно спокойных городах, в своем жилье, и не знают как выживать. деньги на исходе, работы нет или минималка, выплаты впо задерживают и т.д.
а тут про ладошку. сильно она поможет в холода?
Вы нормальная или не совсем?
Если это ладошка вашего ребенка то ваша задача помочь ему. И прежде всего обеспечить ему безопасность
МаргаритаЛьвовна• 09 июля 2022
Ответ дляnabludatel
А русня что на оккупированных территориях предоставляет. У меня в оккупации родственники. Работы почти нет. Цены космос. Медицины почти нет. Лекарств почти нет и очень дорого.
А на территории Украины государство дает место для жизнь (кому как повезет: общежития, базы отдыха, школы, садики), выплаты ВПО- 3000 грн на каждого реьенка и инвалида, 2000 грн на взрослого. И еще есть гуманитарка. Денежная и продуктовая помощь от различных обществ, церквей, людей которые хотят в политику. Моя мама, например получила 6600 разово от фонда Каритас, выплаты ВПО и кучу продуктовых пакетов.
вашей маме повезло.
а массе людей не дали выплат и продуктов.
вы ж понимаете, что по одному человеку судить нельзя? ни там ни тут.
в оккупации беженцев тоже размещают, бывает. и работу там тоже находят. и жилье не у всех разбивает. но всем ли одинаково везет?
Ответ дляS.s.s.
)))) выше читайте пост 305
Я почитала, дякую. І що?
Ответ дляMittens
Мої знайомі з села з під Іванківа до Малина майже тиждень пішки йшли лісами і це було зимою, коли мороз на вулиці стояв. Люди хотіли вижити
А скільки йти з Генічеська чи Ноаоолексіївки до хоча б сірої зони, через блокпости, або заміновані поля?
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Так, але й треба чесно казати.
Це мій вибір. Якщо я загину - прошу нікого не звинувачувати.
А коли кажуть що дорого, впжко, страшно, довго - це перекладання відповідальності.
То наче не вони будуть винні в загибелі дітей, а держава що не приїхала і не забрала.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Вкажіть хоч одну мою фразу, де я агітую не виїжджати? От де я таке могла ляпнути?
Може не конкретно, але такий посил від вас звучить. От навіть фраза ’я виїхала, але другий раз би я цього не перенесла’. Ви налаштовуєте людей на те, що краще лишитись. А вони все ж повинні прагнути виїхати, шукаючи будь-які можливості. Виходить, що ви збиваєте цей настрой.
Я знаю, що ви хороша людина. І хочете якось підтримати тих хто залишається. Але такою підтримкою ви тих, хто знаходиться на роздоріжжі ’що ж робити’, перетянуєте на сторону залишатись.
А людина здатна на неймовірне, якщо є мотивація. Все ж краще налаштовувати людей на те що вони зможуть, що в них вийде, шо все буде добре. Сподіваюсь, що ви зрозуміли, що я мала на увазі.
nabludatel• 09 июля 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
вашей маме повезло.
Дело не в везении, а в действиях. Моей выехавшей маме в миллион раз легче чем ее сестре в оккупации, которая осталась в своей квартире, а дальше ужас. А моя мама в мирном городе. На прогулки ходит, с односельчанами встречается
Ответ дляТанюша
Але ’вижу цель, не вижу препятствий)
Влаштувались.
Але ’вижу цель, не вижу препятствий)
Влаштувались.
Ви знімаєте чи вам безкоштовно дали?
Ответ дляlisulya
+1000
nabludatel• 09 июля 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
вашей маме повезло.
Какие беженцы в оккупации? И где их размещают? В каартирах выехавших? Какая добрая оккупационнная власть.
Shady lady• 09 июля 2022
Ответ дляКапитошка81
Удалено администрацией...
Тоді який ви бачите вихід?
Хату шкода, а при визволенні може постраждати житло.
Інший чоловік має життя віддати за вашу свободу, і в Бучі таких було не мало.
Чиїсь дружини - вдови, чиїсь діти напівсироти і заради чого? Заради свободи. А вам це треба чи ні?
Можна будь-ласка чітку відповідь?