Жителі тимчасово окупованих росією територій, в першу чергу Херсонської і Запорізької областей на півдні, повинні максимально швидко евакуюватися. Це потрібно для того, щоб Збройні Сили України могли без побоювання знищувати окупантів, звільняючи землі, без остраху потрапити по мирних жителях.
Про це заявила міністр з питань реінтеграції Ірина Верещук в ефірі Національного телемарафону.
Эвакуируйтесь.
Майстерня домашнього текстилю• 09 июля 2022
Ответ дляyanyska2012
Европа приймає усіх та надає безкоштовне житло. Роботу, допомогу! Діти безкоштовно вчаться в школах, ви безкоштовно відвідуєте курси по вивченню мови. Хіба цього недостатньо??? щоб лишитися живими??
Чудово. Але як людям з окупації виїхати? За які кошти?
Ответ дляS.s.s.
я реально понимаю, что солярку могут оплатить, кто едет в машине. а вот договориться про поездки чаще 2 раз в месяц можно только с русскими. и будь у вас хоть 100 машин, фиг куда вы сдвинетесь
перевозчики, которые за деньги
успешно это делают хоть сколько раз, как только появляются желающие. Хотя тоже рискуют сильно, безопасных поездок там не бывает (
МаргаритаЛьвовна• 09 июля 2022
Ответ дляyanyska2012
та ви шо? невже?
и как туда выехать, если паспорта делать долго и не бесплатно?
не все ж мечтали о загранице и имеют полный пакет документов.
Ответ дляChernobai
мой ребенок в безопасности. но почти 80% ее одноклассников находятся дома.
детей очень много в области. это страшно
Ну у нас була перекличка в класі (хто буде продовжувати навчання) то з 30 чоловік тільки 3 написали що вони в Херсоні.
Всі інші виїхали. Але ж Херсон на межі бойових дій, а до Гопри ще є час щоб втікти
Liliana12345• 09 июля 2022
Чтоб эвакуироваться, государство должно обеспечить все составляющие.
Мы постоянно, годами, оглядывались на Европу. Но, к сожалению, до ней нам ещё далеко.
МаргаритаЛьвовна• 09 июля 2022
Ответ дляyanyska2012
куча тем уже была про отсутствие бесплатного жилья за границей
Ответ дляS.s.s.
так они ж платят на блокпостах всем и каждому
а это бесплатные рейсы
Ну звідки Ви така? Безкоштовний рейс їде з забезпеченням, тобто має спонсора на поїздку. А первізники нічого не платять зі свого карману. Все за рахунок пасажирів.
yanyska2012• 09 июля 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
интересно! Я живу уже 4 месяца ни евро не заплатила. Просто нужно искать спрашивать интересоваться. Я смогу помочь в Австрии и Румынии - обращайтесь! пишите
Ирина Веселуха• 09 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Куди людям їхати? За які кошти?
6 млн українців виїхали за кордон, більшість абсолютно безкоштовно і без грошей з собою. За 4 місяці ніхто з голоду не помер. Було б бажання виїхати. Зараз пишу, перебуваючи за кордоном. Знаєте скільки історій за цей час наслухалася
Julia 2020• 09 июля 2022
Ответ дляChernobai
и технику из магазинов заблаговременно ночами оттуда эвакуировали. в отличии от людей
неначасі
в приоритете сервера, архивы...
Ответ дляИрина Веселуха
Який відсоток з них (оті шо зовсім без грошей) виїхали з окупованої Херсонщини?
Ирина Веселуха• 09 июля 2022
Ответ дляFinetouch
Я уже задавала тут подобный вопрос, ещё раз спрошу. Как и куда жителям херсонской области выехать и за какие деньги?
Куди- небудь, щоб не згоріти живцем в пеклі війни.
Ответ дляMtatjana
І ще такий нюанс - а куди виїзджати? На оренду на ЗУ від 6 тис грн на міс?
Бляха- муха. В країні йде війна. Як вчора вже ніколи не буде.
Головна задача цивільного насплення просто вижити.
Кілька днів назад прилетіло в Скадовськ, одна людина загигула, дитина в реанімація.
Але люди думають що прилнтить куда завгодно, але не в них.
Нема 6 тис?
Кімната в гвртожитку теж не погано
Нема 6 тис?
Кімната в гвртожитку теж не погано
Ответ дляsur_sur
Стакан або напіпорожній або напівповний. Шукаєте скрізь негатив? Почніть з себе.
... час розових окулярів пройшов. А зараз тим більше потрібно бути реалістом , і на все дивитись тверезо.. Особливо тоді, коли на кону життя та забезпечення людей. ’Зима близько’...
Shady lady• 09 июля 2022
Я трохи в шоці з відповідей. А як ви уявляєте визволення від окупаціі?
Вас взагалі визволяти треба чи ви хочете залишити все як є?
nabludatel• 09 июля 2022
Ответ дляContento
И государство предоставит всем эвакуированным беслатное жильё, работу\соцвыплаты которых хватит на жизнь? Или выезжайте и выживайте как хотите?
А русня что на оккупированных территориях предоставляет. У меня в оккупации родственники. Работы почти нет. Цены космос. Медицины почти нет. Лекарств почти нет и очень дорого.
А на территории Украины государство дает место для жизнь (кому как повезет: общежития, базы отдыха, школы, садики), выплаты ВПО- 3000 грн на каждого реьенка и инвалида, 2000 грн на взрослого. И еще есть гуманитарка. Денежная и продуктовая помощь от различных обществ, церквей, людей которые хотят в политику. Моя мама, например получила 6600 разово от фонда Каритас, выплаты ВПО и кучу продуктовых пакетов.