Кроме Привата?
Судьба_Победа• 10 июля 2022
Ответ дляЯна 55
Альфа стремно
Альфа может быть, но А-Банк меня устраивает.
english book• 10 июля 2022
Ответ дляЯна 55
Чтоб зарплуту туда перечисляли
Тоді різниці немає.Якщо це зарплатна карта,і ви відкриваєте її як фізична особа,то вам у будь якому разі повернуть гроші,Ви будете в першій черзі на отримання,якщо щось піде не так.
Тому обирайте банк,який вам більш підходить для інших якихось цілей.Можливо вас цікавить кеш-бек,або проценти на залишок,або безкоштовні перекази,або ще щось інше.
Ще звертайте увагу чи є відділення біля вашого помешкання.чи достатньо банкоматів.
В мене Аваль і Ощад.Перший мене влаштовує тим,що по зарплатній картці,я можу знімати гроші в будь якому банкоматі України безкоштовно.
Другий банк я не обирала.Його нав´язали на роботі,
english book• 10 июля 2022
У вас же є інтернет.На будь якому сайті банку,вказані всі можливості зарплатної карти.Подивіться,і вирішуйте.
nastasia2703• 11 июля 2022
у мене і альфа і моно, дуже подобаються. плати за користування немає у них.
в альфі оформити картку можна і без відвідування відділення, через Дію дуже швидко. а саму карту безкоштовно можна отримати поштою. беріть карту хамеліон - це дебет і кредит одразу, комісій немає на перекази і користування безкоштовне (кредитну лінію можна відключити)
із плюсів моно і альфи є кешбеки, у альфи ще 0,5% за будь-яку оплату через гуглпей/еплпей. + в альфі ваші кошти зберігають на рахунку під 6,5% відсотків річних, тобто щомісяця вам будуть ще й платити ) раніше таке в приваті було
а при реєстрації як новий клієнт ви в моно та альфі отримаєте ще кошти)
при встановленні додатку та реєстрації в Альфі зараз дають 100 грн одразу на рахунок
(їх можна буде одразу навіть витратити чи переказати на інший рахунок)
при встановленні додатку та реєстрації в Моно дають 50 грн