Сільський ансамбль• вчера в 16:10

Примус до щеплень від Ковід- сучасний Голокост. Нова позиція США

США змінили думку щодо примусу до щеплень від ковіда. А ви згодні з цим, чи повинен був той примус, коли жодна з вакцин не пройшла фінальні випробування?
Новопризначений керівник консультативної групи CDC заявив, що вакцини проти Covid-19 відповідальні за зростання випадків раку. Також з його слів, у переважної більшості вагітних, які отримують щеплення в першому триместрі, стаються викидні.
Джерело https://www.facebook.com/photo?fbid=13861117735276...
Кумедна• вчера в 16:13
От як раз в США примусу не було. То нас погнали,як стадо.
Я й в ковід не вірю.
Вообще не факт• вчера в 16:13
Це реальний злочин проти людства і його масштаби можна буде осягнути лише через час.
автор Сільський ансамбль • вчера в 16:14
Ответ дляВообще не факт
А з якою метою, екперимент чи щось гірше?
Вообще не факт• вчера в 16:15
Дивно, як навіть в нашій країні грубо нехтували правами людини, обмежували вхід, звільняли з роботи... І більшість це мовчки проковтнула(
Вообще не факт• вчера в 16:16
Ответ дляСільський ансамбль
Цікаве питання. Можливо, експеримент. Можливо, свідоме зменшення кількості населення чи отримання надприбутків від втюхування вакцин.
автор Сільський ансамбль • вчера в 16:19
Ответ дляВообще не факт
Моя сестра купила довідку за 5 тис грн, після того, як у мене на 2й день щеплення Короноваком почалася нейропатія, якої в житті ніколи не було. Мені навіть довідку дали, заборону, звісно безкоштовно...Гадаю, це настільки індивідуально для кожної людини, що ті екпериментальні вакцини були злом.
Карамелька• вчера в 16:19
Вас нічого не дивує в США? Хто там міністр лхорони здоров´я, хто президент, міністр освіти... Всі прям профі
пьЯНА• вчера в 16:19
Ответ дляКумедна
Я й в ковід не вірю.
Українці масово купляли сертифікати.
А от те, що робилось в Канаді та Австралії, то треш був повний.
Разгуляшка• вчера в 16:20
Хочется послушать ’телок’ ,которые стояли в очередях на овценацию в Куйовских ТЦ
автор Сільський ансамбль • вчера в 16:20
Ответ дляКарамелька
Ні, мене дивував масовий примус до щеплення препаратами, які не пройшли фінальні випробування
Разгуляшка• вчера в 16:20
Ответ дляпьЯНА
Українці масово купляли сертифікати.
Вы живёте в Канаде?........
Пацелуйнитуда• вчера в 16:22
Ви перемогли. ’Але є одне але’. Коли станеться наступний ковід, а він станеться, без всяких ’якщо’, ви будете подихати і всім буде пох. Вакцина і лікування буде тільки за великі гроші, а для вас буде триндьож про ’кару божу’.
автор Сільський ансамбль • вчера в 16:24
Ответ дляРазгуляшка
Я й є та ’тьолка’, стояла в цій черзі, бо мала працювати, а це щеплення було умовою для роботи. Чи ви забули, що то був ПРИМУС, а не бажання людини.До того ж, чоловік зробив перед цим цей укол та в нього було нібито все норм на той час....
З родзинкою• вчера в 16:24
Ответ дляКумедна
Я й в ковід не вірю.
Був. Для тих, хто отримував імміграційні візи, це була обовʼязкова умова.
Всі інші в основному як зайчики йшли самі. Люди тут були настільки налякані ковідом. Особливо старі люди, особливо які проживають в соціальному житлі, бо дуже багато їх сусідів померли.
Як_наготую...• вчера в 16:26
Як же задовбали ці антиваксери...
автор Сільський ансамбль • вчера в 16:27
Ответ дляПацелуйнитуда
Я згодна колоти ліцензіонну вакцину, де вказан ЗМІСТ препарату в інструкції, а не ЕКСПЕРЕМЕНАЛЬНУ БАДЯГУ!
Кракадэ• вчера в 16:29
Ответ дляПацелуйнитуда
Мама рідна, як страшно....зробіть ще дві поки вона вам доступна, на всякий випадок.
автор Сільський ансамбль • вчера в 16:29
Ответ дляЯк_наготую...
Як же задовбали ці антиваксери...
А вас як назвати, довірливими вівцями для будь-яких медичних ексепиментів?
Залізний кіготь• вчера в 16:29
Ответ дляСільський ансамбль
Я думаю, що так. При чому, саме соціальний експеримент- наскільки легко можна керувати масами, залякавши їх. При цьому ковід і його важкість не заперечую, кілька знайомих померли. Але вірус був створений і випущений штучно, в першу чергу з метою експерименту (ну і зменшення популяції на планеті, як бонус засновникам)
Кракадэ• вчера в 16:30
Ответ дляЯк_наготую...
Як же задовбали ці антиваксери...
Чим саме? Ви читаєте і відчуваєте свою дурість? Що пішли проти себе, прогнулись системі, як раб і вас легко зламати? Ви відчайдушно тепер шукаєте собі виправдання і пояснення, що вам це було потрібно? Неварто.
автор Сільський ансамбль • вчера в 16:31
Ответ дляЗалізний кіготь
Можливо, а як гадаєте, для чого їм масове зменшення популяції людства?
Залізний кіготь• вчера в 16:31
Ответ дляВообще не факт
А потім ще й визнали, що, не було жодної причини не пускати людей в парки гуляти і всі знов ковтнули. І не прогнали зе-владу ще тоді..((
Як_наготую...• вчера в 16:32
Ответ дляКракадэ
Бла бла бла.. нас всіх давно зламали ви такий самий раб системи... Просто в нас є розуму визнати це, а ви як в дурдомі божевільні вважте що щось вирішуєте...
Кракадэ• вчера в 16:33
Ответ дляСільський ансамбль
Пробуйте пасти одну корову, а потім череду. Ви зрозумієте відповідь.
Кракадэ• вчера в 16:34
Ответ дляЯк_наготую...
Мені шмурдяк не вливали за моєю згодою. Розумієте різницю? В мене був інший вибір який я відстояла в суді, разом з виплатами.
Як_наготую...• вчера в 16:34
Ответ дляКракадэ
Але вас обмежували в інших правах - то яка різниця?
З родзинкою• вчера в 16:35
Ответ дляВообще не факт
Назвіть країну, де не обмежували вхід, не закривали все на карантин. Серед тих, де була пандемія таких не було. В нас ще було досі лайтово. В ЄС штрафовали за прогулянку парком без маски, в Канаді новий рік не можна було зустрічати з друзями чи сусідами. Це тільки те, що я зараз згадала і що знаю від знайомих, які там живуть. Переміщатися між країнами також було спочатку зовсім заборонено, потім тільки з сертифікатом.
Фіфачка• вчера в 16:34
Ответ дляСільський ансамбль
Навряд чи вам сподобається склад традиційних ліцензійних вакцuн.
Роль алюмінія та інших компонентів вакцин в розвитку хвороби Альцгеймера, розсіяного склерозу і всіх інших нейродегенеративних захворювань:
https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC3056430/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30480226/
https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC3720708/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/14658040
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19633994
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19730016
Кракадэ• вчера в 16:35
Ответ дляЯк_наготую...
Величезна. Я абсолютно спокійно обійшлась без електричок і походу по торгівельним центрам. Я маю бодай якусь незалежність від системи. Вам завтра скажуть вбивати таких як я і ви це зробите. Різниця в свідомості.
Мальчун-задирун• вчера в 16:35
Ответ дляСільський ансамбль
Тоже этого не понимаю
Особенно что это проходило в самих демократических странах, где права человека ценятся