Кнопкотык• 10 июля 2022
Ответ дляINLIGHT-2
А Ви підвал купували окремо чи отримали разом із квартирою?
В смысле?
Зачем мне покупать подвал?
Да_Я_ТакаЯ_• 10 июля 2022
Ответ дляКнопкотык
В смысле?
Зачем мне покупать подвал?
Є ’розумні’ і жадібні голови осбб та приватні керуючі компаніі, які будь які кладовки, підвали, ніші та ін. МЗК продають.
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
АВтор, вам, вибачте, як лохам, ще за підвал тариф виставляють?
Я сама виступаю ініціатором збору внесків на підвали. Справа в тому, що усі підвали ми купували в забудовника. Оскільки в нашому під´їзді власники деяких підвалів мешканці сусідніх будинків, не бачу іншого варіанту. І при цьому не всі наші мешканці мають підвали. А за що і як робити ремонт, замінити лампочку, наприклад, платити за світло в коридорах?
Да_Я_ТакаЯ_• 10 июля 2022
Ответ дляINLIGHT-2
Поки ні. Ще ліфти не включили.
А будинок в експлуатацію здали?
Який тариф у постачальника електро?
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А будинок в експлуатацію здали?
Який тариф у постачальника електро?
Так, здали. За електрику ще не платили, тільки подали документи на укладення договорів. Від тих, хто користувався електроенергією до моменту опломбування лічильників, забудовник вимагає сплати коштів за користування по промисловому тарифу.
Да_Я_ТакаЯ_• 10 июля 2022
Ответ дляINLIGHT-2
А ви, як хотіли?
Ви ще попробуйте договори підписати)
Ви голова осбб?
Ви ще попробуйте договори підписати)
Ви голова осбб?