Я_готова_ко_второму• 11 июля 2022
ВПО, котрі проживають на ЗУ
Ділюся, може комусь знадобиться
Лунтик-паунтик• 11 июля 2022
мне все это уже надоело. Когда окончание войны и работающая экономика будет? И еще - введут ли расстрелы коррупционеров?
кнопкодав• 11 июля 2022
Ви впевнені, що вони ця спілка має кошти на роздачу, якщо вони навіть не мають можливості на принтерний друк або якісну ксерокопію
кнопкодав• 11 июля 2022
А знаєте звідки у орків, які були під Києвом розтрільні списки переселенців були?
Залатавая• 11 июля 2022
Ответ длябювет_в_обед
Збір даних, які не гарантують видачу.
ага, данные соберут, а выдадут как обычно эти многодетным и беременным только(((
выходные пролетают• 12 июля 2022
Підкажіть, будь ласка, нічого не змінилось у поданій вами інформації?