bananos• 12 июля 2022

Спартц і Єрмак що там сталось, чим він недогодив?

Щось випала з теми.
Хто може суто по факту відповісти?
Nata2907• 12 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Ви хоч усвідомлюєте, що рашка зробить з тими, хто не підходить її системі? Що буде з військовими, атовцями, волонтерами, активістами? Ви справді гадаєте, що якщо здати схід і південь, то рашка мирно відстане і всі будуть жити, як раніше?
Що значить здати? Схід і захід захоплений давненко вже, не весь, на щастя, але я не впевнена, що на тому зупиниться. Я взагалі то Зеленського підтримую як президента. Але якось мені останнім часом здається, виходячи з подій на фронті, що таки візьмуть всю Луг і Дон область, а Херсон повернуть.

Vira_Kos• 12 июля 2022
Ответ дляNata2907
Так віддати ці території - це далеко не єдина умова росії.
Strelka_007• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Удалено администрацией...
Американці вбили і закатували багато українців? Вони претендують на наші землі? Обстрілюють ракетами наші міста? Я тверезо мислю і не маю ілюзій щодо США, але ставити знак рівності між ними і рашкою, вибачте, це дикість і розрив причинно наслідкового зв´язку з реальністю.
олябабич• 12 июля 2022
Ответ дляNata2907
А як будемо жити ми? Після того, як ухойдокають пів країни, назбираємо купу боргів? Чесно, мені останнім часом здається, що ця війна ніколи не закінчиться, хоча раніше була дуже оптимістична. А коли закінчится, що далі? Через скільки років ми повернемося хоча б до втраченого рівня життя? Чи всі до цього доживуть і побачать? Чи буде що бачити?
так, що тепер ?
Піти на мирні угоди на умовах педераціїї і будем далі жити мирно і щасливо ?
Зато не стреляють і не бомблять !
Але ж це все тимчасово !
Якщо зараз залишити, то вони обов´язково прийдуть і заберуть ваше мирне життямі ваш дім, тільки сил піднакопичутьі краще підготуються.
Тілько допомогати нам вже ніхто не буде, бо нас же влаштує знову здача території і мирний договір !
LUNA_KR• 12 июля 2022
Ответ дляIrina-5d24
А чи буде перемога при такій потужній 5 колоні або якою ціною?
Перемога буде але дійсно яку заплатить Україна
Irina-5d24• 12 июля 2022
Ответ дляLUNA_KR
Отож. Тому я підтримую вимоги США які озвучила Спартц
kystik• 12 июля 2022
Мне кажется если бы Ермак был агентом кремля, они бы так не дали. По результатам видно что с разведкой у них очень и очень плохо.

alina 94• 12 июля 2022
Ответ дляNata2907
Ви праві, більшість готова до морного договору. І, чесно кажучи, будуть вдячні напевне на любих умовах. Ось спілкуюся з родичами, вони вже пенсіонери. І їм взагалі пофігу, на яких там умовах той мир, вони панічно бояться обстілів, хоча у нас їх не чутно декілька місяців. Сказали, що ми як жили за саму пенсію, так і будемо жити. Так хоч в своїй хаті і живі. Не можу сказати, що я повністю цю думку розділяю. Але вже давно зрозуміло, що українці не тільки територіально, але й ментально поділені на 3 частини, які м’яко кажучи, одна до одної не дуже добре ставиться. І після війни, за умови, що ми таки звільнимо Донбас, боюсь не легко буде в одній країні вжитися Сходу і Заходу.
А чому вже аж три частини?Це ви щось новеньке вигадали?
Yulia-3262• 12 июля 2022
Ответ дляЕленнн
Сумно,гірко і розбирає розпач.. Мати шанси непочатку війни, під дружний регіт ’гіршенебуде’ поставить якусь галочку..., і все..
Єдина надія на нашу армію....,їй і дається озброєння,на щастя нашої бідної країни. бо іначе --((((((((((((((((.
Відсутність здорового глузду і пам´яті це наші найгірші риси. І так дивно що якимось дивом українці ще й досі існують.
Але скажу чесно, величезна тривога за долю дітей. Очевидно що кацапи будуть продовжувати наступ на Україну, якщо не зможуть цього разу знищити нас то продовжать проводити русифікацію, знищивши ментально. Не хочу щоб мої внуки стали кацапчатами. І що робити...їхати з країни?! Нехай краще поруч англійська ніж кацапська
tanysha777• 12 июля 2022

Ой, не можу!
А найбільша жесть - яневтік же ж нічогісінько не знає!
На кого це розраховано?
tanysha777• 12 июля 2022
Божееее, прочитала декілька сторінок...
Це нечувано просто - куди не плюнь, як не агент ФСБ, то біглий регіонал, але найвеличніший при цьому всьому ні до чого!
Може, все-таки правда, шо барига останню звилину вкрав?
Чи це вже стає національною традицією - танці на граблях?!
sobacura• 12 июля 2022
Ответ дляLisa_Y
Вот вам интервью с ней свежее
https://youtu.be/3GS5JN38qXk
Це тільки мені вона здається дуже неприємною людиною?
Лето72• 12 июля 2022
Вот что говорил Арестович, который задницу лижет Ермаку:
’Никакой «Запад» от нас не откажется — будь у нас коррупция и в десять раз больше. Потому, что коррупция — ничтожный фактор по сравнению со ставками текущей мировой игры’
А Ермак у нас везде. Гуманитарка - он руководит. Санкции против РФ, тоже он. Залужного подставить, тоже ОП.
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляNata2907
Ця війна поділить ще більше країну, і ділять її самі ж люди , вбачаючи зраду в кожній відмінній думці, і чим довше вона буде тривати,тим гірше саме для нас
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Саме тому пенсіонерам не можна давати право голосу.
Їм байдуже, а як житимуть наші діти? Як маємо жити ми, знаючи, що рашка під боком і нікуди не ділась?
Удалено администрацией...
Ми разом• 12 июля 2022
Ответ дляbananos
Тобто про це все стало відомо лише сьогодні, на 5 місяці війни?🤷‍♀️
Звісно що ні. Вони гуртом готувалися здати Україну. І ваш зеля теж. Тому ніяк не реагував, а навпаки заохочував зрадництво
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляTakamaka
Тобто, взяти та відмовитись від допомоги, не нести жодних зобов‘язань, дочекатися нового нападу рашки та знову просити про допомогу у цієї ненависної вами «діри»?
Удалено администрацией...
jkz007• 12 июля 2022
Ответ дляKsu160576
і тут же Верещук своїми всіма грудьми кинулась на захист Єрмака, бо їй також підгоряє: у Єрмака батько працівник ФСБ і живе у Москві, а у Верещук - рідний кум
П.С. Президенту прийдеться реагувати
А що таке П.С.?
mamarama• 12 июля 2022
Ответ дляNata2907
Если не будут расшатывать и настраивать пропагандисты, то не будет тяжко.
Обычно после общей большой беды люди наоборот, стараются быть добрее и сострадательнее друг к другу.
Даже сейчас это видно, как помогают и поддерживают.
Но только, если не будут всякие орать про понаехавших, мову, ватников и прочее.
Кто хочет в рашу в Украине, тому придется туго, а нормальные украинцы найдут общий язык всегда.

Ми разом• 12 июля 2022
Ответ дляолябабич
так, що тепер ?
Зато не стреляють і не бомблять !
Але ж це все тимчасово !
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляКорочка Хлеба
У вас, понятное дело, ни жертв, ни разрушений. Можно и отказаться от помощи. Не вам же бомжевать.
А у меня в Николаеве половина сёл в области и огромное количество домов в городе с лица земли стерта.
Людей куда девать? За какие шиши им жильё строить?
Понятна ваша точка зрения.
Сидите в тишине и спокойствии. Тревоги вот только мешают о войне забыть. А в целом мирненько.
я про війну не забула ні на день, бо постійно волонтерю, бо віддаю більшість своїх доходів на армію,знаєте, коли треба купити продукти чи одяг, а ти скидаєш все сусіду на бронік, то не дуже так і комфортно живеться
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляNikaVesna
И я это вижу.
А ещё много одиноких женщин, в жизнь которых войны, революции и прочая дичь принесла особый смысл. Ну и горят они всем этим, так как терять - то им некого, да и особо нечего.
Погоджуюсь, для них це як друге дихання.
Ми разом• 12 июля 2022
Ответ дляjkz007
А що таке П.С.?
Ми разом• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Удалено администрацией...
А ви особисто вірете у магічну силу’договору’?
Takamaka• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Удалено администрацией...
Я вам про допомогу США, а ви мені про договір з рашкою. Де логіка? Перечитайте, який ланцюжок діалогу ви коментуєте взагалі, а потім розкидуйтесь оціночними судженнями щодо інших.
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляTakamaka
Удалено администрацией...
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляTakamaka
Ви вроді перечитуєте мої коментарі, але відразу інформація стирається?
Vira_Kos• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Удалено администрацией...
Так, я в Україні.
А Ви як будете оцінювати, кому давати право голосу, кому ні? Якщо людина виїхала з зони бойових дій, або у неї зруйноване житло?
Valli-valli• 12 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Так, я в Україні.
Якщо так, то тут без варіантів. Але якщо як моя колега , в германію, а свою квартиру здає, і хвалиться що з допомоги ще додому висилає, мол яка я розумна, то я б позбавляла права голосу. І вона доречі , готова до останнього українця, чоловік то з нею виїхав
Vira_Kos• 12 июля 2022
Ответ дляValli-valli
Та так, це вже дно.