С осознанием того, что вся жизнь это просто решение бытовых проблем и обслуживание себя. А чтоб делать весомый вклад в человечество мозгов нет..
Сегодня сержусь• 12 июля 2022
А в муравейнике как или в улье? Все безмозглые, но на них держится их мир. Каждый член цепочки важен и вы тоже.
Папина дочка• 12 июля 2022
Зато у вас весомый вклад в количество тем на советчице)
А это тоже, знаете ли, заслуга)
Рву и мечу• 12 июля 2022
Вам совсем скучно, что шестая тема за сегодня, а предыдущая была 18 мин назад?
Ответ дляYellow berry
Хочеться визнання, самоствердження, похвали чи планету врятувати?
Внутреннего чувства, что жизнь прожита не зря
Yellow berry• 12 июля 2022
Ответ дляkrozumovski
Ви мультик ’soul’ бачили, там є відповідь, якраз для тих у кого ні розуму, ні таланту, ні рук з правильного місця)
Тамбовский мел• 12 июля 2022
Пізнай себе і пізнаєш весь світ. Зміни себе і весь світ зміниться. Кожен може боротися зі злом із середини, в собі, але ж нам не хочеться, бо змінити себе, свою душу ой як не просто. Можливо саме ваші зміни на добро стануть тією краплею, що перевісить зло на Землі. Зусилля кожного надважливі. Це така моя думка. Можливо, скромність, доброчесність простої непомітної людини для людства має значення більше, ніж винайдення пеніциліну. Бо всі ми пов’язані.
Тамбовский мел• 12 июля 2022
Ще, автор, рекомендую вам до перегляду фільм Мирний воїн. Може, надихне вас на щось добре.
Ответ дляПапина дочка
А это тоже, знаете ли, заслуга)