девочки-мальчики которые боты-мимо....ШВЕЦЬ КАЖЕ НА ЮТУБІ ЩО ПЕРЕМОГА ОДНОЗНАЧНО.що ПЕНТАГОН МАЄ НАБАГАТО НАТАГАТО БІЛЬШЕ ЗБРОЇ І ГРОШЕЙ чим раша.що сучасна зброя розібє фашистів
Craftomania• 13 июля 2022
Ответ дляKorsika999
В пабликах сегодня появилась инфа, что путин хочет убрать картофана, он его не слушается, так как надо. Захватить Беларусь уже воткрытую и погнать их армию, на нас.
В яких саме? можете написати?
Korsika999• 13 июля 2022
Ответ дляCraftomania
В яких саме? можете написати?
Кремль хочет отстранить Лукашенко и утилизировать армию РБ для дальнейшей оккупации Беларуси российскими z-Zомби, — советник главы ОП Михаил Подоляк
Усатый, задумайся.
🇺🇦Реальная Война
Еще вроде в Труха Украина и Информатор
Усатый, задумайся.
🇺🇦Реальная Война
Еще вроде в Труха Украина и Информатор
Craftomania• 13 июля 2022
Ответ дляKorsika999
Усатый, задумайся.
🇺🇦Реальная Война
Еще вроде в Труха Украина и Информатор
Усатый, задумайся.
🇺🇦Реальная Война
Еще вроде в Труха Украина и Информатор
дякую
Ответ дляsuslik
от до речі, про вечір-ніч 23 лютого..
в мене дуууууже багато знайомих-друзів саме 23 в другій половині дня виїхали, а хто й пізно-пізно ввечері... вивезли дітей на Вінниччину і далі... частина з них - люди з політики або наближені до неї...
я чомусь не звернула уваги тоді на це, та й про виїзд більшості з них взнала вже постфактум через кілька днів
зайднім числом з цього роблю висновок, що саме 23 вже була ’утєчка’ інформації в тих колах про те, що почнеться саме завтра
Зараз ці знайомі повертаються ? Чи ідуть далі ? Хочеться розуміти як далі жити. . .
ksusha1155• 13 июля 2022
Ответ дляKorsika999
Усатый, задумайся.
🇺🇦Реальная Война
Еще вроде в Труха Украина и Информатор
Усатый, задумайся.
🇺🇦Реальная Война
Еще вроде в Труха Украина и Информатор
Ни###ера себе
Ответ дляjulia_kid
всі мої давно повернулись.. за кордоном лишилось буквально пару родин, але це ті, хто давно планував виїхати з країни на ’кращі хліба’, а на заході країни тільки ті, хто в принципі родом звідти і типу гостює у батьків на невизначений час..
але я вже ні на кого не дивлюсь, а тільки намагаюсь слухати свою інтуіцію і навіть сни))
Ответ дляkoreshk9
В мене всі знайомі, які мають друзів у колі вищої влади поїхали десь 15-17 лютого на відпочинок закордон, всі одночасно, сімей 10 точно, навіть ті, які відпочивали вже в грудні. Я думаю все вони знали, з них поки ніхто не повернувся. Мене теж попередили, не знали до останнього точну дату, але +- кілька днів знали. У нас було все готове для того щоб їхати на західну з Києва протягом години від початку так і сталося.
Я ж кажу, що напевно ніхто не знав. Чи зважаться. А перестрахуватися міг кожен, новини ж не заблоковані, аналіз ситуації приводив до певних висновків. А як вже вчиняти - то справа окремого індивідума.
Хороший знайомий в командуванні. Раніше був (лютмй-березень) дуже мовчазний, на питання не відповідав.
Потім він був на фронті, зараз вернувся на ротацію чи відпустку, недавно зустрілися, він був у гарному настрої і сказав, що все буде добре, ми відіб‘ємося, але битва є і буде нелегкою.
Julia 2020• 13 июля 2022
Ответ дляОрлина
знали точно, новость о том, что вывезли архивы из Киева появилась 10 февраля и когда тут это обсуждали 14 февраля, то кто-то из советчиц написал что и в Донбассе так все начиналось,
а из крупных сетевых магазинов технику по ночам вывозили на юге
Ответ дляКорочка Хлеба
Советское оружие для Украины искали с первых дней войны. Это не секрет, что наша армия работала на снарядах 152 мм.
И сейчас у нас в остатке много арты на этом калибре. Много пушек, которыми нужно стволы поменять. Их ищут по всему миру, целые компании заняты этим.
Это не вчера началось. Не вводите людей в заблуждение вместе со своим Denys Tsaruk.
так і не зрозуміли..,добре,тоді так------
’Дмитро ’Калинчук’ Вовнянко
Ліворуч - мапа обстрілів з боку окупантів 8 липня, до ударів ХІМАРСами по російських складах БК. Праворуч - після ударів ХІМАРСів. Очевидно, активність російської арти упала в десяток разів, саме через відсутність боєприпасів. ’
Запитання- яке КПД зброї радянського зразка?
’Дмитро ’Калинчук’ Вовнянко
Ответ дляJulia 2020
Кстати Розетка была не в курсе.
Читала интервью владельцев, они сами в шоке были.
Сказал очень плохо что заранее не предупредили, мы бы другой товар подготовили.
Korsika999• 13 июля 2022
Ответ дляАюшка
В смысле убрать? Рашка теперь пойдет захватывать белаРашку??
Она и так считай захвачена. И ходить никуда не надо. Придает что Лукаш например предатель, планировал сдать что то важное. И посадит его в Лефортово например. Ну или несчастный случай какой то может произойти.
Может это конечно очередной вброс. Посмотрим
Ответ дляKorsika999
Мне кажется вброс
Ответ дляІванна Пушич
новини такі читаю що все добре буде і зараз наші дуже бьють фашистів.з хамерсів.і що наступ наш на південь готується.швець каже що в амриці даже мова не ведеться про те що росія виграє.категорично.каже терпіння вірте все буде перемога!
Ну и верьте, все будет хорошо
Ответ дляMarina_twins
меня все мучает вопрос: если готовились, то как так спокойно рашисты зашли на наши земли 24го? Ведь во многие населенные пункты они зашли сразу же. Но, возможно, я не разбираюсь в военной стратегии. Просто, если бы не зашли так легко в Харьковскую области со стороны Белгородской обл, то не было бы столько разрушенных домов (((
Кто то готовился страну защищать, а кто то готовился сдаться (Херсон,например)
Ответ дляsuslik
от до речі, про вечір-ніч 23 лютого..
Байден вслух для всех сказал что путин принял решение о нападении. Не было никакой тайны
Ответ дляkissaniya
я маю увазі про конкретну дату 24.02...наскільки пам’ятаю, то в якийсь із днів звучало - протягом 48 годин почнеться... таємниці, звісно, не було.. просто нам не хотілось вірити в це
Ответ дляMy_everything
Вот так, обычно. Так же как и мы все на советчице. Воспринимали как учения, перестраховку, никто до конца не верил. Руководство так преподносило и руководству так преподносила власть. Тот, кто не верил власти и руководству, тот типа и знал. Все остальные поверили.
Нам за месяц сказали собрать чемоданы тревожные , Документы
Либо ехать на западную
Так что ,те кто связан с политикой точно знали все
Либо ехать на западную
Ответ дляPolz
Ми на Волині. Батьки то взагалі біля кордону. Ніде не можу знайти, що західні змі пишуть про білорашку
Я дивилась новини, називають цифру біля 40 тис біля наших кордонів . Але що то цифра незрозуміло .. для наступу, чи навчання … чи як воно рахується з Європи .
My_everything• 14 июля 2022
Ответ дляAna-0ae3
Либо ехать на западную
Это Ваше мнение, а у меня своё. Подробности я тут расписывать не собираюсь почему уверена, что тот человек, о котором я говорю, до 23 не знал. Или не знал какое именно будет нападение. У него половина Киева недвижимости. И каких только политиков в гостях не было. Так что я знаю о чем говорю.
На советчице каждый месяц знакомые кому-то якобы рассказывают что пора собирать чемоданы тревожные и что ? Всем тут верить начинать ?