Барышня_Смольный• 13 июля 2022
Кто в Польше, какую работу вы нашли?
Где вы работаете и планируете ли возвращаться домой? Я как-то в замешательстве, совсем нет понимания, что делать дальше и как планировать будущее
ТаПрямТам• 13 июля 2022
Робоча на заводі. Не планую повертатись. Вдома в офісі зарплата втричі менша, а витрати на життя більші. Щей мозок виносять, за людей не мають. Ще випустять чоловіка, тай поїдемо далі
Барышня_Смольный
• 13 июля 2022
Ответ дляТаПрямТам
а діти у вас є?
Барышня_Смольный
• 13 июля 2022
Ответ дляdinara888
так Вы работаете или нет?
Нет, я в процессе поиска работы
Лама_мама• 13 июля 2022
Ответ дляТаПрямТам
А куди плануєте з чоловіком? Чого Польща не влаштовує?
Мстящий за Зайца• 13 июля 2022
Домой возвращаться не планирую, работаю на заводе, контролёр качества модулей для электромобилей( измеряю Вольты и вношу в компьютер)
ТаПрямТам• 13 июля 2022
Ответ дляЛама_мама
Чоловік має оформлений дозвіл на бізнес (будівництво, ремонт) для Франції. Але співвласник та партнер росіянин. Може вже й викинув мого з бізнесу. Я більше хочу в Канаду, там теж є знайомі, які виїхали туди 20 років тому. Зараз мільйонери і пропонують роботу
Лама_мама• 13 июля 2022
Ответ дляТаПрямТам
Мільйонери в Канаді,вони прям якусь супер нішу зайняли,я також розглядала Канаду,але все таки мінуси переважили плюси для мене.Країна не для заробітку,із бандитизмом та дорогими продуктами,житлом і невеликими зарплатами.
ТаПрямТам• 13 июля 2022
Ответ дляЛама_мама
Однокласник має свою корпорацію в сфері ІТ, також допомагає всім своїм землякам із працевлаштуванням. Може і є мінуси. але тут навіть не має що порівнювати із Україною )
Женамужная• 14 июля 2022
Ответ дляKika-6655
А как вы нашли работу? Через агенство?
А для чого Вам агенство? реєструєтесь на польському ОЛХ або Праця.пл, розміщуєте резюме, забиваєте собі в пошук потрібні категорії і вперед
Ответ дляЖенамужная
Справа в тому, що я польську дуже погано розумію, а говорити так взагалі... ось така халепа. Бачу, що є вакансії на цих сайтах, починаю дзвонити і навіть поспілкуватись нормально не можу. Вивчити мову на то потрібен час, а працювати потрібно вже зараз, бо не буде за що жити. Хоч сідай і плач
все по ГОСТу!• 18 июля 2022
Ответ дляТаПрямТам
Скільки зарплата, чи вистачає на зйом житла, харчування чи є у Вас діти?