Апофиозная• 17 июля 2022
Я злобная мачеха?
У мужа есть дочь от первого брака. Ей исполнилось 18. Недавно. Муж, инвалид, на диализе, уже 2 месяца госпитализирован. Есть проблемы с ногой, так как сахарный диабет, кто в курсе, тот знает- чудом спасли ногу. Но еще в больнице, так как нога в плачевном состоянии. Но речь не об этом.
Дочка навещает только по выходным. Недавно был день рождения, попросила 13 айфон. Купил, вернее, оплатил. Как у нее рот раскрылся просить такой подарок, зная, что папа не работает да и сам факт- он болеет. Ну да ладно, мы люди не бедные, я не стала заострять внимание. Но вчера- это что-то. Приходит и просит организовать поездку за границу ей и подружка с ней едет. Тут я не выдержала. Ей 18. Какой отель, какая заграница? Ей плевать, что папа болеет? Да и что это за форма одеяния в отделение, где лежат мужчины? Сосед по койке чуть глаза не сломал- пришла в лосинах с голым животом и топике. Девушка в теле, смотреть есть на что.
Для злостных- с ее мамой они в разводе 15 лет. Я вместе с ним 5 лет. К их разводу не причастна.
Пиу!Пиу!• 17 июля 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Написала культурна жінкаї)))
Такі як ви інакше не розуміють. Культурна жінка не має справи до довжини чужої спідниці і ніколи не скаже те вголос.
Первоклашка Я• 17 июля 2022
А такі як ви не розуміють взагалі ніяк. Не сумуйте, медузи з якось існують без мізків, так що ви не поодинокі в цьому світі))) А якщо серйозно - вас хтось сильно образив відносно одягу? Підліткова травма?
Хранительница чешки• 17 июля 2022
18 лет. Одевается так,как хочет. К чему заострять внимание на модном по ее мнению прикиде? Речь о том, что мама научила использовать папу... (Если что в разводе, отец дочке не помогает совсем)
LarsonPeterson• 18 июля 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
Як матір старшої за вашу дитину можу стверджувати - ви неправі. Новий телефон - то не ’кобила вилізла на голову’, а конкретно ваші злидні. Бо телефон - то не вілла у Маямі. То всього лиш телефон. Для 18 років цілком нормальний подарунок, модна сказати скромний. Деякі її однолітки отримують у такому віці авто чи нерухомість. А тут за телефон відразу ’кобила’. Соромно за таких дорослих, що тут коментують.
стдыно сосать деньги из человека на больничной койке,который борется за свою ногу.
У нас то и злыден нет,исключетльно потому что все трудятся, абсолютно все, кроме стариков.
Пиу!Пиу!• 18 июля 2022
Ответ дляLarsonPeterson
Хворий так не вважає, інакше не купив би той телефон. Ви знаєте історію лише з боку мачухи. Думаю, з боку батька чи самої дитини вона звучала б геть інакше.
Діти автора отримали телефони, але ’не смокчуть’, а ’смокче’ виключно та дитина, яка вже 15 років не живе з батьком і не отримує те, що належало б дитині. Дивно, що дорослі не бачать того дисонансу. І дивно, що доросла людина (батько) не може розпорядитися своїми ж грошима. Страшно, що буде з тією дівчинкою після смерті батька. Якщо за телефон така істерика, то без сумніву все нажите батьком піде чужій людині - автору, а рідна дитина залишиться з клеймом ’кобила’, ’сосе’, і т.д. І це пишуть матері...
Воленс-неволенс• 18 июля 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
З 14 модна працювати або у мами, або на панелі.
Люди з ВО і досвідом роботи зараз без роботи, а то 18-річка без освіти. Там роботодавці прям у черзі стоять за таким цінним кадром. А за 14-річними взагалі б´ються. Мовчу про те, що робить з 14 взагалі незаконно і жоден роботодавець такого ’працівника’ не оформить. Крім мами, яка платить не за роботу, а просто так, розказуючи що дитя ’трудяга’.
З вами і не поспориш, і не треба! ✨😘✨
Дуболом• 19 июля 2022
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Так хай автор и скаже дівчинці , що грошенят на її забаганки немає. Просто и швидко. Виносити мозог не обов’язково.
Так она и сказала...