Пиши-пропало• 17 июля 2022
Не хочу спілкуватись з мамою
Приїхала я з дітьми до мами в Львівську область, коли у нас, в Київській було погано. Просиділи у мами 2 місяці. Вже давно дома. Після того, як поводила себе моя мама, я спілкуватись з нею не можу і не хочу. Через тиждень нашого приїзду вона почала активно розказувати, що всі, хто приїхав до її знайомих, уже поїхали додому. В Києві і області вже все добре. Яка різниця, де сидіти, ракети літають всюди. Коли вона зрозуміла, що на мене її натяки не діють, почала моїх дітей доставати. Питає, а маму на роботу ще не викликають? А вам до папи не хочеться? А ваші квіти зів´януть, ви ж тут. Шукала болючі точки. Я мовчала і слухала, бо дійсно пережили страшне. Думала, що дім у мене є, мама, яка пожаліє, зрозуміє. Зібрала дітей і поїхала. Мама щаслива.А в мене пустота в душі. Не дзвоню. Дзвонить вона і радісно щебече. А мені не хочеться і трубку брати. Ми її не доставали. Дітки не малі. Годувала всіх тільки я. Мама не перетрудилась. Якось так... Як себе перебороти і настроїтись на нормальні стосунки з мамою?
На-перекуре• 17 июля 2022
Мне вообще сказали, что везде небезопасно, во всем мире не безопасно
Вот и вся поддержка
Купипупсичек• 17 июля 2022
Відповідайте через раз. И через хвилину: все, треба біжати швидко. До зв‘язку.
І кладіть слухавку
Майстерня домашнього текстилю• 17 июля 2022
Я зі своєю матір´ю спілкуюсь лише по телефону, коли вибирались з окупації, до неї і не думала їхати, я в спротзал піду, чи куди, але не до неї. Я не для того в 30 років від неї драпала і рятувала свою сім´ ю, щоб зараз все починати заново.
Пиши-пропало
• 17 июля 2022
Ответ дляТра Ля Ля
Зачем вы сами себе противоречите?
Так вихована, що не спілкуватись з мамою це із області фантастики.А в душі бунт.
Бесстыдница• 17 июля 2022
Вы знаете, они просто не прошли через то, что видели и слышали мы. Мы когда во Львове были сами убедились в этом. Они продолжают жить и радоваться жизни, а ты в 3:00 ночи вскакиваешь от взрыва ракет, хватаешь ребёнка и бежишь хотя бы в тамбур, чтобы спрятаться😭
Тра Ля Ля• 17 июля 2022
Ответ дляПиши-пропало
Виховані вашою ж матір‘ю, яка для вас не авторитет, як жінка і як мати, я так думаю.
Ви доросла жінка, у вас вже своя сім‘я, роль доньки вже не входить в трійку, а то і п‘ятірку основних.
Але поки ви поводите себе як ображена донька-дитина, в не доросла жінка, не зміните нічого.
Пиши-пропало
• 17 июля 2022
Ответ дляТра Ля Ля
А як треба? Як правильно в моїй ситуації?
ДелайКак_Я• 17 июля 2022
Я зробила б висновки. З мамою спілкування б не припинила, але для себе чітко б зрозуміла, що мені розраховувати немає на кого. І далі будувала б своє життя виходячи з цього.
Пиши-пропало
• 17 июля 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Може я дура, але мені хочеться, щоб мама зрозуміла, що вона не права. Щоб вона розкаялась. Але навіть натяку на таке нема
Тра Ля Ля• 17 июля 2022
Ответ дляПиши-пропало
Для початку зрозуміти, що мати вам нічого не винна, як і ви їй. Ви дві дорослі дієздатні жінки. Вибудовуйте стосунки із матір‘ю, виходячи з того, яка вона є, а не якою вам би хотілось її бачити.
Вам просто захотілось побути маленькою дівчинкою, щоб вас пожаліли, це зрозуміло. Але ж я не думаю, що ваша мама змінилась різко. Вона що раніше була така собі мама-квочка?
Спілкуйтеся настільки, наскільки вистачає сил, бажання і довіри.
Тра Ля Ля• 17 июля 2022
Ответ дляПиши-пропало
Щось мені підказує, що ви не озвучили їй свої думки? Значить вам просто подобається ображатися, і виставляти її поганою. Якщо що, то я на вашому боці. Просто не зрозуміло, ви хочете вирішити питання, чи просто пожілітися на маму)
Пиши-пропало
• 17 июля 2022
Ответ дляТра Ля Ля
Все я їй висказала. Знає, на що я ображаюсь. А веде себе так, ніби нічого і не було
Потрындельница• 17 июля 2022
А раньше какие отношения были с мамой? До замужества и переезда.
У мамы муж есть?
Может она беспокоилась за вашу семью и вашего мужа, что бы вы не отдельно были?
У мамы муж есть?
ДелайКак_Я• 17 июля 2022
Ответ дляПиши-пропало
Ваше бажання, щоб мама розкаялася, шкодить, в першу чергу, вам. Мама дзвонить, щебече, їй добре. А ви переживаєте, страждаєте, псуєте собі нерви, карму і здоров´я. Якщо ви її розкажете, про свої образи - буде ще гірше. Мама образиться, вона вас приймала два місяці, а що говорила - то що ж такого, ’хто ж тобі ще правду скаже, хотіла як краще ’ - і ви будете відчувати себе невдячною скотиною і при цьому ще сильніше ображатися на маму. І від цього ще більше страждатимуть ваші нерви, здоров´я і карма. Тому як на мене, правильно буде прийняти ситуацію, як вона є. Мама вам нічого не винна, але близькі люди допомагають один одному в складних ситуаціях. Висновок - в складній ситуації на маму розраховувати не варто. Так, непрємно це розуміти, але це факт. Краще його прийняти до уваги і заспокоїтись.
Тра Ля Ля• 17 июля 2022
Ответ дляПиши-пропало
Тоді, я можу вам тільки побажати щастя в своїй власній родині
Бути дорослою жінкою, матір‘ю - це ж так класно. Прощайтесь з дитячими образами і будьте щасливі)
Потрындельница• 17 июля 2022
Ответ дляПиши-пропало
Требовать что-то от других людей, особенно моральных качеств, не возможно. Вы только сами страдаете.
Братья, сестры ваши есть?
Если честно, странное отношение. Не могу представить свою маму такой
Братья, сестры ваши есть?
Пиши-пропало
• 17 июля 2022
Ответ дляПотрындельница
Братья, сестры ваши есть?
Ні
А_я_ЛОЖУ!• 17 июля 2022
Да, у меня такая же. Я приняла как должное. Она - не мама мне. Она - далёкий приятель, в обществе которого я не особо нуждаюсь. Шла к этому долго и теперь красота)) Трубку я не беру если не хочу, перезваниваю когда мне удобно. Может и вы так попробуйте.
Живчик-счастливчик• 17 июля 2022
Где ж найти ту золотую середину? Я вот слишком привязана к дочери, она сейчас уехала в Польшу к парню, своему давнему другу по интернету, все у нее вроде ок с ним складывается. Конечно, я довольна, что она в безопасности, что у нее там насыщенная жизнь, друзья, сможет и работать дистанционно. А мне так пусто без нее, ведь это может быть навсегда, если она останется в другой стране, а я здесь. Я понимаю, что так правильно, но не знаю, как мне справится с этой пустотой, бессмысленностью. А тут мама сама выпроваживает дочку и внуков - и ей норм. Наверное, так все же лучше, чем так, как в моем случае.
Пиши-пропало
• 17 июля 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ви Мама! Я теж за дітей на все піду. А моя все життя для себе жила, а тут ми помішали трохи.
Живчик-счастливчик• 17 июля 2022
Ответ дляПиши-пропало
Ну как вам сказать. Таким, как я, всегда советуют отрезать пуповину, отцепиться от ребенка и жить своей жизнью. Так что неизвестно, какая мать из нас более токсичная - я или ваша мама. Ну и с точки зрения мамой мамы, кому легче живётся - вашей маме, которая наслаждается жизнью и свободой от детей, или мне, которая этой свободой тяготится и скучает.