Надувная пыль• 17 июля 2022
Зі Львова з дитиною в Польщу. Які документи потрібно мати?
Хочемо поїхати подивитись Краків.
На власному авто.
В дитини протермінований закордонний паспорт.
Пустять?
Які потрібні документи?
На дитину і на авто?
На власному авто.
Пустять?
Які потрібні документи?
На дитину і на авто?
Синди Кроуфорд• 17 июля 2022
Просрочений паспорт у дитини, я вірно зрозуміла? Якщо так - треба продовжити, це питання 15-30 хвилин.
У кого такое было• 17 июля 2022
Ответ дляФисташковый кокец
А в чому проблема зробити новий ?
Ви серйозно? Новий терміновий чекати місяць
Фисташковый кокец• 17 июля 2022
Ответ дляУ кого такое было
ну так треба робити все вчасно
ПультОт_БМВ• 17 июля 2022
Ответ дляФисташковый кокец
А в чому проблема зробити новий ?
Бо новий треба робити за гроші.
А хочеться все на халяву.
Скомуниздила• 17 июля 2022
Якщот в дитини біометричний, то в міграційній службі ( в будь-якій) безкоштовно за 10-15 хв продлять його на такий же термін дії. Це зменшить стрес у дорозі і дасть в цьому питанні гарантії безпроблемності.
Синди Кроуфорд• 17 июля 2022
Ответ дляФисташковый кокец
А в чому проблема зробити новий ?
Довго чекати. Подовжити на 5 років можна безкоштовно й без черги. Ми зробили це за 15 хвилин, Запоріжжя.
И.О. человека• 18 июля 2022
Ответ дляФисташковый кокец
А в чому проблема зробити новий ?
Зараз чомусь не роблять дітям. Були у Львові звернулися з цим питанням, так нам зробили запис що подовжено до 2027 року печать- підпис, все…
А те що дитині побили паспорт коли їй було 7, а зараз їй 11 і фото геть не відповідає їх не турбує, ну таке.
Ми не виїжджали закордон, зробили навсяк випадок, тому незнаю як з цим записом випускають.
И.О. человека• 18 июля 2022
Ответ дляСинди Кроуфорд
Вам робили запис і все?
Скомуниздила• 18 июля 2022
Ответ дляИ.О. человека
Меншому сину я в рік робила, в квітні закінчився термін і таким записом продлила, зараз майже 6 йому, там фото взагалі пухляк, а зараз геть худющий і не схожий, через тиждень маємо їхати через Польщу з цими продовженими паспортами, але мене завірили, що проблем не буде хоч і фото різниться 🤭
Фисташковый кокец• 18 июля 2022
у травні зробили новий новонародженному та поновили старшому , 3 тижні Хмельницька область
Надувная пыль
• 18 июля 2022
Ответ дляСкомуниздила
Дякую. Так і зробимо.
Присутність дитини потрібна?
И.О. человека• 18 июля 2022
Ответ дляНадувная пыль
Дякую. Так і зробимо.
Присутність дитини потрібна?
Ні
И.О. человека• 18 июля 2022
Ответ дляНадувная пыль
Дякую. Так і зробимо.
Присутність дитини потрібна?
Свідоцтво про народження, копія вашого паспорту і закордонний паспорт дитини
Надувная пыль
• 18 июля 2022
Ответ дляИ.О. человека
Супер
Дверной_Проем• 18 июля 2022
Ответ дляНадувная пыль
А на авто?
Зелена карта?
Чи не потрібна
Зелена карта?
Чи не потрібна
Зелена карта обов´язково, страхування для себе і дитини (якщо не будете робити песель укр). Свідоцтво про народження ще на кордоні питають наші прикордонникі + дозвіл від батька.
А також житло - розруківка з букінгу ну і гроші
Форточка с диоптриями• 18 июля 2022
Ответ дляДверной_Проем
навіщо дозвіл від батька?