ХдеЯсь?• 18 июля 2022
От так наші родичі. У вас так?
З початку подій в моєму оточенні всі об’єднались в допомозі Україні , ми також допомагали, збирали продукти передавали захисникам. Я ще тоді була глибоко вагітна і з дня на день чекала поповнення, багато знайомих, навіть з якими не спілкувалися багато років телефонували і запитували як ми і де. Ми були і є в Україні .
Тим часом наша кума і в поєднанні двоюрідна сестра чоловіка на всих парах летіла із сім’єю в одну з країн Європи. ( із центральної області , із приватного будинку серед поля)
Тоді проскакувало в новинах про можливий ядерний вибух.
Саме кумедне для мене почалося коли родичі добре облаштувалися за кордоном, їм виділили будинок, гум допомогу і вони через родичів влаштувались на роботу.
Щоразу коли кума телефонує наголошує що «місць нема, місць нема» , щоб ми мабуть не доведи Боже не надумали до них їхати .
От так наші родичі. А ваші раптом чого готові допомогти, прийняти?
Флюорография гуся• 18 июля 2022
Ответ дляparele
У меня была забавная ситуация. Есть очень хорошие друзья, которые готовы принять меня и мою семью в своем доме в Европе на любой срок. Как-то разговаривали с соседкой, с которой неплохо общаемся, куда мы планируем уезжать в случае эскалации. Ну я о своих планах и рассказала. На прошлой неделе она ко мне является: ’мы тут надумали в Европе пожить, дай контакты своих друзей’)))
К счастью, у нее хватило ума адекватно воспринять мой отказ.
БеллаДонна• 18 июля 2022
Ответ дляяните
Це ж таки великі гроші!
Так, великі, я все життя працювала повністю офіційно з хорошою з/п
Безберлоги.ру• 18 июля 2022
Ответ дляСоветничаю тут
она мне с самого утра картинки шлет, хвастается, даже не интересуясь как у нас здесь дела, просто свой ВАУ-эффект выплескивает и все
Если вам так неприято можно сказать или заблокировать а не сидеть и копить злобу. Вам же легче будет.
Флюорография гуся• 18 июля 2022
Ответ дляяните
Це ж таки великі гроші!
Военный сбор может и нет, а например мои 15% курсовой разницы от айтишной зп - очень даже большие.
Наращиваю_Интелект_Дорого• 18 июля 2022
Ответ дляФорточка
правильно пише, і не треба тут заливати про 1000 у.о. заливати, якщо не розкатувати губу на будинки в курортній зоні. Буквально позавчора заселились до нас в сусідню квартиру, знайшли на ОЛХ в перший же день, 2к, ремонт десь 5річний, робили сусіди для себе, пристойний: 8000 тис. + комунальні по лічильнику
Біля мене (Іф) 1к з ремонтом здали за
4 000 + ком.послуги . Оголошення навіть годину не повисіло але такі варіанти трапляються. Тому хіба москальські тролики заливають про космічні ціни на заході . Хто хоче , той знайде , а хто шукає в центрі Львова , ну то пардон , там і до війни такі ціни були
Ручки-Крючки• 18 июля 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А я розумію обидві сторони. Ми нікуди не поїхали, приймали біженців з Харкова, Сум, декілька разів, то нібито зупинка у нас на декілька днів, щоб вони передохнули та зібралися з думками. Зазвичай по дві сім´ї одночасно, Так от, перший раз було більш менш. А в остальні....вони чомусь вважали, я маю на увазі, що так себе вели, нібито ми повинні їх приймати, і кружляти, і кружляти. Хоча ми самі визвалися і за просто так звісно. Просто по об´явам в місті - пишеш, що згоден прийняти, коли бачиш, що шукають люди прихисток. Але їх поведінка - вибачте мене, більше не приймаємо. Зазвичай приїджали ввечері, ми кормили вечерею. Наступні один день чи два сніданок-обід-вечеря, і вони їдуть, ми їм наготовлювали з собою щось перекусити +купляли 5л воду, бо всі сім´ї з дітьми.
Так от, з мене вистачило, коли одна мама сказала, що дитині в дорогу потрібно не щось на перекус, а суп. Я сказала ок, давайте зварю суп, з вермішеллю або є трошки гречки, але на суп вистачить. А вона мені - тільки з зеленою гречкою, ми звичайну своїй не даємо. Вибачте мене, але у мене своїх двоє дітей....і вони ще ні разу не куштували зелену гречку, більше того, ні я, ні чоловік її не їли, хоча знаємо про її існування. Просто і ця гречка не дешева, і ми її не купляли, а то залишилось почата пачка з мирного часу, а зелена так взагалі. Другий випадок, коли молоді чоловік з жінкою скривились, що борщ на обід (як потрібно - з м´ясом та сметаною)....і типу нема чого ще щось, крім борщу, нормального.
І третє, коли чоловік відносив їжу і воду ту що з собою їм ми купили та наготовили, відкрив їх багажник - а у них так повно продуктів куплено. То, блін, чому не можна було сказати - нам не готуйте, не купляйте, ми купили собі.
Ми ж це все за свої купляли, ущемляя себе та своїх дітей, бо думали, що вони без нічого, як були вскочили в машини і поїхали.
А потім я собі думаю, блін, та вони ж повними сім´ями, з здоровими чоловіками, ось нехай вони і вирішують, як і чим годувати свою сім´ю.
Це те що, мене дуже зпантеличило і засмутило вкрай. Бо були ще всілякі дрібниці...
Вибачте, чим я повинна кормити всіх людей, коли нас 4 і їх приїхало 9 чоловік одразу? Червоною рибою чи малюсками?
І це врахуйте, що рівно з 24 лютого і я, і чоловік втратили роботу, фін.запасів у нас не було (бо ми, дурні, взагалі не вірили в можливість війни!, і зробили крупну покупку в новий рік). У нас двоє дітей, квартира три кімнатна, і щоб всіх розмістити, саме ми з чоловіком та дітьми спали на полу в одній кімнаті.
Але ви думаєте хтось сказав нам за все Дякую? Ні, всі сприйняли, начебто так і повинно бути, хтось написав потім як добрались на захід і далі? Ні....А ми переживали в принципі, як люди доїхали(( Мені і не потрібно було вкланятися або ще щось, но простого дякую почути начебто хотілось, розумієте.
Вибачте, просто мені наболіло ото все...
Спасибо Вам!
Вы рассказываете, я вроде Ваше тепло чувствую. Спасибо за помощь.
Ну могу сказать, что Ваши гости отличились и за границей.
Кукусики• 18 июля 2022
Моя тітка живе в Канаді , має громадянство . Ми були в окупації 30 днів , в зоні активних бойових дій . Летіло на голову , сиділи у підвалах . Коли я попросила її дати тимчасовий прихисток моїй 16 річній донці , почула відповідь : « В этом на меня можете не рассчитывать . Я живу на минимальную зарплату , а муж получает минимальную пенсию . Мы будем за вас молиться»
Флюорография гуся• 18 июля 2022
Ответ дляКукусики
Капец, я бы после такого оборвала бы общение совсем
Советничаю тут• 18 июля 2022
Ответ дляБезберлоги.ру
я и так сейчас ее игнорю, может дойдет до человека почему... поначалу губы дула, сейчас успокоилась, еще ругалась, что соседям продукты привезли, а нас как назло дома не было
, мы как раз к ортопеду записывались что бы обувь бесплатно ортопедическую получить... как-то так...
Советничаю тут• 18 июля 2022
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
Біля мене (Іф) 1к з ремонтом здали за
а хто лишаеться людиною, то сестру двоюрідну пусте, просто за комуналку, а ціни такі й були на момент нашої розмови, то коли в Киев люди повертатись почали и прильоти по ЗУ стали, тоді трохи апетити зменшилися
Скокмоно - стокнуно• 18 июля 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Спасибо Вам!
Дякую за розуміння
Покращена• 18 июля 2022
Ответ дляХдеЯсь?
Ну Да, буде Росія міліонні ракети в поля випускати.
У моей свекрови село на 10 хат. Позавчера так шандарахнули рядом в поле, что у некоторых людей окна повылетали. В новостях об этом ни гугу. Никто не помер и ладно. Житомирская область. Раз в год и палка стреляет. А Вы, честно говоря, странная. И по ходу завистливая
Скокмоно - стокнуно• 18 июля 2022
Ответ дляparele
Нічого собі, я вражена наглістю, такі люди дуже дивують...
Кредитная• 18 июля 2022
Автор, я згодна дуже відфільтрувала оточення для себе повністю. Ви знаєте, була подруга, все плакала, як же вона з мамою старою буде. Просила тільки попередити, якщо я поїду з сім´єю кудись, щоб її тільки не залишали. Я, як дурень переживаю, телефоную їй, заспокоюю з 24 лютого по 5 березня. І тут вона пропадає. Телефон мовчить. Я так переживала.Проявилася аж в кінці березня:’ ой, а ми в Парижі’. І одразу ж ’ як там у вас’ не у нас в країні, а вже у вас. Я їй про Бучу, вона мені про сорти кави на Монмартрі у кафе, я їй про переживання за Марік- вона про кофтинку в галереї бутіковій. І все в плані, ну не треба так включатись, бо їм там це не цікаво. Я от думаю, коли її випруть з безкоштовної хати і не дадуть соціал, то швиденько приповзе навіть під бомби. Бо любить і їсти і пити але за рахунок друзів і родичів, працювати- ні, з собою навіть 10 евро не було, їй всі винні, а девіз:’ якби не вона і такі, як вона, війна була б в Евпопі, тож нехай за спокій утримують біженців. Викреслила її і їй подібних особ назавжди. Це вибір кожного, як діяти в критичних обставинах але брехати, маніпулювати порядністю інших задля власного пристосування і вигоди, вікреслити Батьківщину і спокійно на чужій шиї сидіти і пити вино- то дно саме справжнє.
ХдеЯсь?
• 18 июля 2022
Ответ дляПокращена
😂 а чому заздрит?
Ах Да, нада ж всим хто виїхав мити туалети заздрити , я й забула , типова советчица
Ответ дляФлюорография гуся
Доллара
Это Вы так уход от налогообложения посредством выплаты через ФОП сейчас зарплатой называете?))
Тогда немножко математики.
Со 100 условных долларов (переведем сразу в гривну), пусть это 3500 грн, при реальных начислениях ЗП, Ваша компания платила бы 22% ЕСВ, это 770 грн.
Плюс Вы платили бы НДФЛ и военный сбор 19,5%, это 682,5 грн.
Итого в бюджет 1452,5 грн.
А вы по факту платите 5% с оборота (а сейчас наверняка 2%). Это 175 грн. (или 70 грн. при 2%).
Так что претензии предъявляйте не к государству, уважаемая.
Тогда немножко математики.
Итого в бюджет 1452,5 грн.
Ра ру ра ру ра• 18 июля 2022
Слава богу я всегда привыкла рассчитывать только на себя, не жду помощи от друзей/родственников и обижаться ни на кого не нужно)
Багиня• 18 июля 2022
Ответ дляКукусики
Как вы можете ее осуждать за это? Взять на себя ответственность за почти чужого подростка, не имея при этом финансовой возможности, внезапно без ранее запланированных действий не каждый сможет. Канада очень дорогая страна и вероятнее всего, что ваши родственники сами еле концы с концами сводят. Ответственность родителей прежде всего вывезти детей из оккупации в безопасное место. И это необязательно должна быть Европа или Канада, достаточно мест в Украине, где нет боевых действий.
Каркуша Клара• 18 июля 2022
Ответ дляБезберлоги.ру
Война показала сколько оказывается завистливых или просто нытиков, которым все должны. Вечные темы что то к себе не позвали, то жилье не дали, то не так спросили все ли в порядке, то выехали и не казали. ПОмоему, слишком много претензий к другим людям только у тех, кто сам мало кому и чем помог. У меня есть знакомые и родственники, которых я никогда и никуда не приглашу и помогать не буду. Стоит только начать, как с моей шеи не слезут никогда. Хоть как бы они не распинались что ’земля круглая’ и ’людям надо помогать!’ но у них никогда не было и не будет ’возможности’. А вот им должны помочь. Да. Они посчитали что мне не трудно.
Точно.
На нас обиделись 2 семьи.
Одна семья-пожилая мать, дочь, внук.
Как только узнали, что мы уезжаем, дочь(с сыном) просилась с нами поехать.
При этом ее мать сказала, что у той ни копейки денег, но квартиру на ЗУ забронировала.
И она по жизни такая, живёт не по средствам, вся в кредитах.
Вопрос - мы ее должны были везти за свои деньги??
Обиделись.
Другая семья. Пенсионерка, ее дочери. В оккупации. Дочери выехали из оккупации.
Вся семья на нас обиделись, что мы за границей, разговаривают сквозь зубы.
Ну ехали бы тоже.
На нас обиделись 2 семьи.
Одна семья-пожилая мать, дочь, внук.
Обиделись.
Ну ехали бы тоже.
Покращена• 18 июля 2022
Ответ дляХдеЯсь?
😂 а чому заздрит?
Вас так печет, что Вы тему даже создали, ах, не пригласили, не позвали. А вот она, такая сякая посмела выехать, да шо ее хате посреди поля сделаетсиии.
и туалеты приплели. Если Вы только на мытье туалетов за границей способны, то это Ваше дело. А люди и получше устраиваются
Не фонарь• 18 июля 2022
Ответ дляФорточка
галичани, якщо і поїхали, то поїхали до своїх рідних і туди, де до війни працювали, нічиї місця не займають і не займали. І навіть по даних польської сторони, з прикордонних областей приїхало навіть не 20% від усіх біженців
Я прожила в Польщі 2 місяці, в місті Катовіце. 80% тих, кого я зустрічала - це з заходу України
Наращиваю_Интелект_Дорого• 18 июля 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Прильоти по ЗУ були з першого дня і багато моїх знайомих пускали зовсім чужих людей лише за дякую. Лиш одна сусідка з Донецька , яка в нашому будинку має кілька квартир під здачу , коли треба було пустити на 2 ночі людей з Харкова , сказала що ’нах@й оні мнє всрались’
Миллениалка• 18 июля 2022
Ответ дляНе фонарь
У цьому місті ще купа народу з нашого села
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 июля 2022
Ответ дляРесничный червь
+ 500 на ребенка. + 40 злотых на человека в день - это 1200 злотых в месяц на руки полякам. Если с ребенком 2400. Очень даже нормально было.
Ну и проезд бесплатный, медицина, гуманитарки валом.
не розказуйте казочки, бо тих же 40зл/день платять далеко не кожній приймаючій польській стороні, багато її і не оформляли після походу в ужонд. Проїзд не безплатний, медицина також, гуманітарки валом теж нема, в перші ж дні роздали, далі було раз в тиждень і то не всюди (знаю, бо працювала у волонтерському центрі). Ото сидять наївні на диванах, наслухаються казочок і жаба їх душить за фантазії)))) І навіть та ж таки польська сторона підтверджує, що 70% приїзджих винаймають житло за власний кошт, біля половини дорослих знайшли роботу і працюють. І лише сідєльніцам на диванах в силу власної ліні або інертності всюди ввижається халява за тисячі км.
Зразу напишу, аби не трудились навішувати на мене ярлики: з 2012го маю в Польщі власне житло, в котре і приїхала, через 2 тижні вже працювала, на виплати не претендую
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 июля 2022
Ответ дляНаездница
На руки полякам 40 злотих за кожного біженця. Не біженцям. Проїзд платний 1 червня
І то далеко не всім полякам. Знаю кілька сімей (допомагала влаштовувати знайомих), котрі відмовились оформляти ці виплати, бо з ними геморой ще той
БлинчикБезСметанки• 18 июля 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Сиділи б ті Галичани краще дома, і не займали місця харківчан та маріупольців закордонам
їдьте, хто ж не пускає, там що , як в літаку кількість місць обмежена??