ХдеЯсь?• 18 июля 2022

От так наші родичі. У вас так?

З початку подій в моєму оточенні всі об’єднались в допомозі Україні , ми також допомагали, збирали продукти передавали захисникам. Я ще тоді була глибоко вагітна і з дня на день чекала поповнення, багато знайомих, навіть з якими не спілкувалися багато років телефонували і запитували як ми і де. Ми були і є в Україні .
Тим часом наша кума і в поєднанні двоюрідна сестра чоловіка на всих парах летіла із сім’єю в одну з країн Європи. ( із центральної області , із приватного будинку серед поля)
Тоді проскакувало в новинах про можливий ядерний вибух.
Саме кумедне для мене почалося коли родичі добре облаштувалися за кордоном, їм виділили будинок, гум допомогу і вони через родичів влаштувались на роботу.
Щоразу коли кума телефонує наголошує що «місць нема, місць нема» , щоб ми мабуть не доведи Боже не надумали до них їхати .
От так наші родичі. А ваші раптом чого готові допомогти, прийняти?
Алина-1240• 18 июля 2022
Ага,фиг там,мои и 50 грн не одолжат,не то чтобы помочь)))

Советничаю тут• 18 июля 2022
Наши родственники уехали в Германию с ЗУ. До нового года, В Хмельницкой обл стоит их пустой дом, нам никто не предложил там пожить. Только периодически пишет, почему в Днепре сидите, едьте хотя бы на Западную. Пишу ей, нет у меня 1000 у.е. за съем платить. Она мне пишет, поищите хорошенько подешевле
Единорог помог• 18 июля 2022
Я от своих знакомых, друзей, кумовей помощи не жду и сама помогать не готова. Сейчас и так сложно, каждый думает о своей семье, о своих родных и близких, а не о друзьях и знакомых.
КартаБезКомиссий• 18 июля 2022
У мене теж родичі повиїзжали ще в перші дні війни. До себе не звуть, а я й не напрошуюсь.
КрестьянинДиор• 18 июля 2022
Автор, війна застала мене на відпочинку у Австрії, через 2 тижнів мене було 11 дітей від 4-16 років, діти моїх друзів та родичів. Усі люди у моєму оточенні не тільки допомогають, а й постійно пропонують допомогу усім і вУкраїні і за кордоном
Зажуженная Жужжа• 18 июля 2022
Ответ дляСоветничаю тут
тю, так прямо ей напишите -Галя, давай мы поживем у тебя)
вы в любом случае в плюсе-или вы таки поживете у Гали или она больше не будет вам писать всекую чушь
Ресничный червь• 18 июля 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Наверное их дом давно сдан)
автор ХдеЯсь? • 18 июля 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Да уж. Ну от повідкривалися справжні обличчя і відношення. Або жадність
Просто звязда• 18 июля 2022
Да, дядя и тетя в Польше, позвонили 24 спросили как дела? Описала, они сказали что по телеку у них не так рассказывают, потом сказали, что ничем помочь не могут (никто и не просил) ну они так заранее предупредили.
Дядя мужа в Израиле, не приглашал, но пару раз перекинул деньги.
Зато старые знакомые выручили в некоторых вещах от которых не ожидал, а так же соседи сплотились очень, жили как одна большая семья.

Советничаю тут• 18 июля 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
ой, чувствую еще больше поссоримся, и так накипело, Бог ей судья.. пока спокойно относительно сидим дома, дальше видно будет
Советничаю тут• 18 июля 2022
Ответ дляРесничный червь
Наверное их дом давно сдан)
нет, пустой стоит, моя тетка наведывается туда цветы поливать, и это двоюродная сестра на минуточку
автор ХдеЯсь? • 18 июля 2022
Ответ дляЕдинорог помог
Як то кажуть Земля кругла, сьогодні ви допоможете, завтра вам. Але ваш вибір у своїй ракушкі сидіти
Бармалеина• 18 июля 2022
Все осталось как есть, все мои родственники на связи, все кто мог помочь - помог, кто на месте с нами поддерживаем и помогаем друг другу, друзья тоже не слились. Но у меня последние два года были очень тяжелые и жизнь раньше расставила все по своим местам.
неДоЖиру• 18 июля 2022
Ми самі з ЗУ, прийняли родичів. Сподіваюся, що вони приймуть і нас, якщо б знадобилось.
А от з деяких друзів шокована. Коло звузилося до двох людей.
Форточка• 18 июля 2022
Ответ дляСоветничаю тут
правильно пише, і не треба тут заливати про 1000 у.о. заливати, якщо не розкатувати губу на будинки в курортній зоні. Буквально позавчора заселились до нас в сусідню квартиру, знайшли на ОЛХ в перший же день, 2к, ремонт десь 5річний, робили сусіди для себе, пристойний: 8000 тис. + комунальні по лічильнику
Ресничный червь• 18 июля 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Ну тогда напишите в прикол, что кому мы там нужны, если свои пожить не пускают в пустой дом, то чужие тем более)
Советничаю тут• 18 июля 2022
Ответ дляХдеЯсь?
у них и раньше жадность проскакивала во многом, а сейчас и подавно все повылазило наружу
Советничаю тут• 18 июля 2022
Ответ дляРесничный червь
ой, не хочу душу рвать себе
Советничаю тут• 18 июля 2022
Ответ дляФорточка
простите, но у меня нет столько за съем платить, когда двоюродная сестра продинамила с пустым домом. Для Вас 8000 не деньги? Когда не известно что зимой еще будет...

Форточка• 18 июля 2022
Ответ дляРесничный червь
Наверное их дом давно сдан)
Удалено администрацией...
Ресничный червь• 18 июля 2022
Ответ дляФорточка
Удалено администрацией...
Форточка• 18 июля 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Якщо нема, то навіть тут пропонували і скидали контакти громад по селах, котрі приймають в будинки бесплатно. А в мене чи є гроші, чи нема - я нікому не вказую, як він повинен поступати зі своїм майном, це особиста справа кожного
Советничаю тут• 18 июля 2022
Ответ дляФорточка
Удалено администрацией...
Сиділи б ті Галичани краще дома, і не займали місця харківчан та маріупольців закордонам
Советничаю тут• 18 июля 2022
Ответ дляФорточка
тогда не надо для галочки и для успокоения совести звонить мне и указывать что делать, уехали, пусть сидят и радуются
Форточка• 18 июля 2022
Ответ дляРесничный червь
Удалено администрацией...
випишіть собі рецепт))) від вродженої ненависті і від скаженої злості за правду) Тільки на віміну від Вас, я ваших вчорашніх зємєль не осуджую за те, що вони вже ввечері першого дня стояли в черзі на кордоні, бо розумію, що люди вже один раз тікали від війни. От тільки нічого їм не заважало дерти втридорога зі своїх вчорашніх зємель за оренду, а приписували це галичанам і західній
Пиу!Пиу!• 18 июля 2022
А до моєї знайомої так родичі приїхали і живуть 9 людей в 2 кімнатах. І на роботу ніхто не спішить і не питають, чи їм нормально так жити. Хоча варіанти переселитися є. Після таких історій я розумію вашу куму .
Форточка• 18 июля 2022
Ответ дляСоветничаю тут
галичани, якщо і поїхали, то поїхали до своїх рідних і туди, де до війни працювали, нічиї місця не займають і не займали. І навіть по даних польської сторони, з прикордонних областей приїхало навіть не 20% від усіх біженців
Советничаю тут• 18 июля 2022
Ответ дляФорточка
наши сидят на пособии там в социальном жилье
И.О. человека• 18 июля 2022
Ответ дляСоветничаю тут
У нас в квартире живут друзья, у них сгорел дом. Но я об этом не распространяюсь, кому какое дело. Но вот сейчас думаю, что те, кому предлагаю выехать, наверное думают, что мы жадины, раз им не предлагаем жильё.
Цветочница• 18 июля 2022
Я б не прийняла сімью з дітьми бо не люблю дітей, кого завгодно тільки не дітей. Тому різні ситуації бувають, автор.