ХдеЯсь?• 18 июля 2022

От так наші родичі. У вас так?

З початку подій в моєму оточенні всі об’єднались в допомозі Україні , ми також допомагали, збирали продукти передавали захисникам. Я ще тоді була глибоко вагітна і з дня на день чекала поповнення, багато знайомих, навіть з якими не спілкувалися багато років телефонували і запитували як ми і де. Ми були і є в Україні .
Тим часом наша кума і в поєднанні двоюрідна сестра чоловіка на всих парах летіла із сім’єю в одну з країн Європи. ( із центральної області , із приватного будинку серед поля)
Тоді проскакувало в новинах про можливий ядерний вибух.
Саме кумедне для мене почалося коли родичі добре облаштувалися за кордоном, їм виділили будинок, гум допомогу і вони через родичів влаштувались на роботу.
Щоразу коли кума телефонує наголошує що «місць нема, місць нема» , щоб ми мабуть не доведи Боже не надумали до них їхати .
От так наші родичі. А ваші раптом чого готові допомогти, прийняти?
КохайтесьЧорнобровi• 18 июля 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
А ви комусь запропонували їхати з вами, коли самі зібралися закордон? Чи це тільки в одному напрямку працює?
Всі вже були закордоном навмсплатах. Я поїхала в країну без виплат , працювати і жити в сім´ї

Успокойся_Успокойся• 18 июля 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
У мене теж родичі повиїзжали ще в перші дні війни. До себе не звуть, а я й не напрошуюсь.
Так а яе вони можуть до себе звати,якщо самі живуть на допомозі інших? Чи вони повиїзжали у власні будинки?
КротоТо• 18 июля 2022
Ответ дляТа_все_ок_будет
Мне родная мама сказала, шо мы ее не уважаем, бо не спросили можно ли, и приехали с мужем и свекром к родителям моим на западную. ааа... еще и с двумя котами
Я так же сказала родственникам мужа, которые приехали впятером, в однокомнатную квартиру которую мы снимали. Город не оккупирован, жилье целое. Но люди собирались, ехали в поезде больше суток типа не к нам, а потом когда уже приехали сказали, а чо тут такого мы у вас побудем, до окончания войны, она ж закончится через две три недели.
Манка Я• 18 июля 2022
Ответ дляМелочунь
Давно прийшла до висновку, що мені ніхто нічого не винен. Навіть батьки. Стало жити на багато легше, звільнилася від тягаря образ.
найкраще.
Ресничный червь• 18 июля 2022
Ответ дляНаездница
Не свистіть. Немає у Польщі ніяких пособій. 300 злотих одноразово. Серйозно? Це на два походи за продуктами . На тиждень не вистачить. Не те щоб сидіти пару місяців
+ 500 на ребенка. + 40 злотых на человека в день - это 1200 злотых в месяц на руки полякам. Если с ребенком 2400. Очень даже нормально было.
Ну и проезд бесплатный, медицина, гуманитарки валом.
Вероятненько• 18 июля 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Тому, що це дуже близьки люди і вони просилися до нас у перші дні і ми їх приймали, там, де перебували самі. Вони могли запропонуватьи їхати разом, бо я на авто далеко не їздила ще, а з кимось поїхала б. Я поїхала сама потім закордон, коли всі вже оболаштувалися зі своїми сім´ями і я поїхала в іншу країну по пропозиції роботи.
У вас ситуація, як то кажуть, доля відвела від таких родичів чи знайомих. Успіхів вам на новому місті🌷
автор ХдеЯсь? • 18 июля 2022
Ответ дляБеллаДонна
Яким чином вам можуть допомогти люди , які самі біженці? Я таких наглих родичів фільтрую і перестаю спілкуватися
А яким чином українці допомагають один одному по всьому світі . Ви ж за кордоном вже давно, от і мовчіть собі , це особисто ваш вибір. А війна показала, що допомогти може кожен. Навіть дівчинка 10 років назбирала 21 тис гривнів на допомогу зсу, ( в Украіні на хвилиночку) а ви відмазки шукаєте , ми біженці ми нічого не можемо
Наездница• 18 июля 2022
Ответ дляРесничный червь
На руки полякам 40 злотих за кожного біженця. Не біженцям. Проїзд платний 1 червня
Пиу!Пиу!• 18 июля 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Куми, знайомі, колеги з роботи, сусіди? Тут навіть на таких ображаються, що не покликали. Теми були. Просто не варто за когось розписуватися. От ви знаєте для себе, які в вас обставини були, країна без виплат і працювати потрібно. А може в тих, які вас не покликали з собою, теж якісь обставини були і люди не знали, як влаштуються. Зате скільки бажаючих когось засудити

ФсеСама• 18 июля 2022
Ответ дляСоветничаю тут
нет, пустой стоит, моя тетка наведывается туда цветы поливать, и это двоюродная сестра на минуточку
А для сошло Вам її будинок? Їдьте теж в Німеччину, в чому проблема? І житло буде , і виплати
ФсеСама• 18 июля 2022
Для чого»
Ресничный червь• 18 июля 2022
Ответ дляНаездница
У нас до 30.06 был бесплатный. Ну и что что на руки полякам, они вам деньги не давали, продукты не покупали? Нам все что хотели покупали, да, немного неудобно было, но лучше, чем ничего.
БеллаДонна• 18 июля 2022
Ответ дляХдеЯсь?
Допомогти може той, хто має таку можливість і бажання, а не той, хто сам втік від війни. У вчинку дівчинки нема нічого логічного, краще б батьки пояснили, з чого складається державний бюджет і куди йдуть сплачені ними податки.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 июля 2022
Ответ дляАлина-1240
Ага,фиг там,мои и 50 грн не одолжат,не то чтобы помочь)))
Мои и помогут, и одолжат. Собственно, и помогали, и одалживали. Но мне бы не хватило наглости претендовать нахаляву на их пустующий дом даже в этой ситуации
Етитьская богомышь• 18 июля 2022
Не люблю таких людей. І не люблю ще тихушників. Оссподи, я ж ваше не заберу, у мене свого достатньо
Яйцеголовая• 18 июля 2022
У меня в США три племянницы, две дочки двоюродной сестры. Одна из них написала и спросила как мы и сказала держитесь. Дочка родной сестры звала, но я не поехала, потому как были моменты, когда она повела себя мягко говоря некрасиво. Мне от нее не нужна помощь. Если надумаю выезжать буду только на себя рассчитывать. Остальные родственники в рашке. Друзья с кумовьями в Украине сами в сложных условиях.
автор ХдеЯсь? • 18 июля 2022
Ответ дляЖенамужная
Автор, вас не имеют права пригласить в социальное жилье по закону. Вам нужно искать своё социальное жилье.
Так что нет повода для обид
Дяк за інфу.
Але в мене мова про підтримку словом, там наприклад, раптом у вас що, набирай, тут є волонтери, щось придумаємо. Я їй з самого початку сказала що нікуди з пузом , а потім з малим сама не поїду , дома ж чоловік у вільний час хоч допомагав, а там кому я нада сама з новонародженою дитиною .
Успокойся_Успокойся• 18 июля 2022
Ответ дляТа_все_ок_будет
А почему Вы и правда не спросили? 21й век же, вроде не сложно маму набрать и сказать ’мы едем. Ты не против?’
Пусин Кукин• 18 июля 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Сиділи б ті Галичани краще дома, і не займали місця харківчан та маріупольців закордонам
Краще і не скажеш

Та_все_ок_будет• 18 июля 2022
Ответ дляКротоТо
Ну у Вас чуть другая ситуация. Мы уезжали из Гостомеля. и не к братьям сестрам, а к маме. где всем хватало койкомест
Безберлоги.ру• 18 июля 2022
Ответ дляХдеЯсь?
Вибачте, а ві сама чим кому допомогаєте і не тільки зараз але і до війни?
автор ХдеЯсь? • 18 июля 2022
Ответ дляВероятненько
Автор, а навіщо ви родичів слухаєте? Кордони поки що відчинені, їдьте, якщо прийняли таке рішення. Але не розраховуйте на їх допомогу, пройдіть цей шлях самі. В когось велике серце і він з радістю поділиться своїм досвідом. А хтось вважає, що його набиті шишки дорого вартують і ви маєте набити свої
😃 та не збираюсь я нікуди їхати , максимально скільки можливо буду в Україні . Про це я їй сказала
Це вона так перестраховуєттся, щоб я не передумала 😅
Та_все_ок_будет• 18 июля 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Мама была в Италии. Мы приехали, месяц жили с братом дома. Все было хорошо.а потом маме припекло приехать домой на пасху на месяц. Хотя она одна живет в огромной картире в Риме. Приехала и сказала такое.
Женамужная• 18 июля 2022
Ответ дляХдеЯсь?
Дяк за інфу.
Ну доромога словом то теж таке. Я, наприклад, вже довгий час живу закордоном, словом нікому не намагалася допомогти, бо, вважаю, це може нервувати. Не можеш запропонувати реальну допомогу - не треба й бла бла, тому не дзвоню знайомим. Ввжаю, якщо їм щось треба бути підказати, вони мають мій номер
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 июля 2022
Ответ дляКартаБезКомиссий
ну а куда звать? Вот пример моей свахи: приехала с одной дочерью, 2мя внуками и племянницей к моему сыну с невесткой. Те сами снимают трешку, 52 кв.. Через неделю приехала вторая дочь с 2мя детьми и с собой привезла еще подругу с ребенком. Как считаете, они еще в состоянии кого-то звать? И это притом, что сын с невесткой срочно кое-как доделали свое жилье по минимуму и съехали с того циганского табора, который только и знает, что требовать
автор ХдеЯсь? • 18 июля 2022
Ответ дляПокращена
А почему такое уточнение, о том где находится дом? Прилететь может куда угодно. Люди в Виннице вон не верили, что в центр города может прилететь.
Ну Да, буде Росія міліонні ракети в поля випускати.
неДоПриличий• 18 июля 2022
Ответ дляХдеЯсь?
По-моему, автор, вы просто любитель додумывать. Человек просто говорит, как есть. Да и с чего им вас там принимать? Они поехали смогли устроиться, и вы сможете
А из частного дома среди поля и я б уехала
Сейчас тоже в частном доме в Украине - стремно
Ручки-Крючки• 18 июля 2022
Ответ дляНаездница
За родичів не скажу нічого погано. Багато хто цікавився як ми і що ми (я одна з двома дітьми). Але найбільше мене вразили двоє лівих чуваків з якими я спілкувалась років 2 тому. Ми познайомились на сайті фдатінг, один іспанець, другий зі Швеції. Спілкувалась з обома у вайбер, по відео. Зі шведом мали зустрітись, але тоді почався ковідний карантин, не було змоги літати в інші країни. З часом з обома спілкування я припинила. Так от ці два чувака написали мені у ватсап, запитали як я і що хочуть допомогти фінансово. я сказала що я в порядку,місто зазнавало ракетних ударів, але вцілому не ушкоджене. Але вони обидва переведи мені гроші по вестерн Юніон ))
Це найбільша дивина за час війни для мене. Абсолютно чужі люди
А как они узнали Ваши реквизиты ( данные)?
Успокойся_Успокойся• 18 июля 2022
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ну все равно я не понимаю почему Вы не озвучили свои намерения. Хоть большая квартира в Риме, хоть маленькая, но если едут жить в жилье другого человека, то этого человека ставят в известность.
Флюорография гуся• 18 июля 2022
Я не знаю как другие, но я лично была бы готова принять/помочь, но с условием что человек начинает сразу искать работу и жилье. Понятно что на улицу не выгоню, но бездельников не люблю, одно дело если ищет и найти не получается - ок, живи сколько надо, едой/одеждой тоже помогу.

Другое - если приехал на готовое и ждет что его устроят/обеспечат, тогда бы быстро выселила бы. Сейчас всем нелегко, и безделье себе позволить могут лишь те у кого есть запас денег и кто может позволить себе не работать за свой же счет.