Дайте подуться• 18 июля 2022

НМТ, хтось здавав сьогодні?

Які враження? Як все пройшло?
Настя Снежок Воля• 18 июля 2022
Теж цікаво. Чи складний? Чи можна було пропустити питання, а потім до них повернутися?

Не любовница• 18 июля 2022
Послухаю
неДоПриличий• 18 июля 2022
Ответ дляНастя Снежок Воля
Самый актуальный вопрос, до теста никто так и не дал ответа…
Колдунья-вещунья• 18 июля 2022
У меня даже знакомых нет у кого на сегодня назначено. Знакомых выпускников очень много, почти у всех 29.07. и позже
автор Дайте подуться • 18 июля 2022
Знайомі на 22.07 мають найближчу дату
В сина 27.07
Було цікаво, наскільки легко/складно?
Настя Снежок Воля• 18 июля 2022
У нас 01.08.
У подруги дочки 22.07, но она в Германии проходит.
Не любовница• 18 июля 2022
Донька казала, шо хтось з однокласників сьогодні здавав. Українська мова та історія наче нічого страшного, а ось з математики були завдання не рівня ДПА, як нам казали в школі і щоб не переживали, а складніші. У нас школа гуманітарна, тому діти переживають. Та і багато хто й не думав складати саме математику і не готувалися заздалегідь ((.

автор Дайте подуться • 18 июля 2022
Ответ дляНе любовница
Так математика була обов’язковою з минулого року
Мусили ж готуватися
автор Дайте подуться • 18 июля 2022
Ответ дляНе любовница
Дякую за відповідь)
За українську найбільше хвилювалася
Не любовница• 18 июля 2022
Ответ дляДайте подуться
Мусили ж готуватися
ДПА був обов´язковим наче, якщо я не помиляюся. Математика була поділена на ДПА і профільний рівень. І діти мали змогу вибрати.
автор Дайте подуться • 18 июля 2022
Ответ дляНе любовница
Так, дпа обов’язково, не зно
Але в НМТ обіцяли математику рівня стандарт, тобто ту, що на дпа. Там і часу нема на профільний рівень
Не любовница• 18 июля 2022
Ответ дляДайте подуться
Так, дпа обов’язково, не зно
Ну про що я й кажу, що було не те, що обіцяли. І діти трохи розгублені.
Не любовница• 18 июля 2022
А ще витрачається додатково час коли треба перейти до формул ....чи що там в допоміжних матеріалах я не сильно зрозуміла. Саме з математики. Бо вони не в паперовому вигляді, а в комп´ютері.
автор Дайте подуться • 18 июля 2022
Ответ дляНе любовница
Якраз те, що обіцяли і що всі готували
Рівень ДПА математика
Щойно перепитала в сина
Не любовница• 18 июля 2022
Ответ дляДайте подуться
Якраз те, що обіцяли і що всі готували
Рівень ДПА математика
Щойно перепитала в сина
Ви вже здали?
автор Дайте подуться • 18 июля 2022
Ответ дляНе любовница
Ви вже здали?
Ні, 27 здаватиме
Готувався до зно, там значно складніші завдання були, ніж НМТ, то може порівняти
Не любовница• 18 июля 2022
Ответ дляДайте подуться
Ні, 27 здаватиме
А звідки знає, що було на тесті?
автор Дайте подуться • 18 июля 2022
Ответ дляНе любовница
А звідки знає, що було на тесті?
Він не знає конкретно, що було сьогодні
Є пробні тести, за ними і дав визначення
І це загальнодоступна офіційна інформація, що математика буде рівня дпа. Ви теж можете подивитися і порівняти завдання в тесті і зно за попередні роки
Не любовница• 18 июля 2022
Ответ дляДайте подуться
Він не знає конкретно, що було сьогодні
То я ж написала, що в пробному було одне, а на тесті були складніші завдання. І в групі вступ 2022 читала, що дітям було мало часу на тест.
Ну, а взагалі, як тут можна порівнювати складно чи легко? Всі діти підготовлені по різному. Да і хтось в математиці як риба в воді, а комусь легше іншу мову вивчити.
Удачі сину на тесті!

автор Дайте подуться • 18 июля 2022
Ответ дляНе любовница
Удачі сину на тесті!
Дякую!
І вам успіхів!