АнтиТроль• 19 июля 2022
Статус е допомоги
Хто оформляв е допомогу на сім´ю з дітьми. Був статус в процесі верифікації,а зараз стоїть Заявка прийнята. Це получається,що заявка прошла перевірку? Якщо так,то через який час було зарахування. Відразу кажу,що інших виплат не отримуємо і живемо в окупованому Херсоні,де ні гуманітарних допомог ні чого немає від початку війни
Запыхалась• 19 июля 2022
У меня и у мужа со вчерашнего дня так же - заявка принята. Надеюсь, что выплатят допомогу
АнтиТроль
• 19 июля 2022
Ответ дляЗапыхалась
Ось і в мене так же десь. Сьогодні побачила,позавчора на веріфікації ще було
Я такая наивная• 19 июля 2022
Это не значит, что вам что-то выплатят.
Статус заявки может быть после этого ’отказано в помощи’
Если иностранные фонды не увидят в вас нуждающихся
АнтиТроль
• 19 июля 2022
Ответ дляЯ такая наивная
Это не значит, что вам что-то выплатят.
Багатодітна сім´я є в списках отримувачів
Клин_Кляйн• 19 июля 2022
Ответ дляАнтиТроль
И что что есть? Может вы миллионеры, зачем вам тогда помощь.
АнтиТроль
• 19 июля 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Які мільйонери? Ми отримуємо безготівково за комуналку і все. І та не списується,бо не передають данні організації з Херсону
Клин_Кляйн• 19 июля 2022
Ответ дляАнтиТроль
Вы не поняли. Многодетные не значит малоимущие. Все эти фонды проверяют и доходы по ИНН.
АнтиТроль
• 19 июля 2022
І саме цікаве,що в інших містах виплачують і дають допомогу,в нас така ситуація на грану фолу і ми навіть пенсії не можемо отримати,ні заробити і хоть би якось підтримали,але ні, забули про місто,наче його і не було на карті України
Клин_Кляйн• 19 июля 2022
Ответ дляАнтиТроль
Так это ж вопрос не к международным организациям
АнтиТроль
• 19 июля 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Я розумію,але яка в нас робота, а тим паче зараз. Я не працюю вже від початку війни,магазин розгробовано росіянами, не отримую і не нараховуються зарплата з лютого. Нічогісінько зовсім. Виживаємо на тому,що виїхали в село до рідні і те що маємо з города те і наше і чуток грошей було на ремонт,от їх і додаємо,а далі зовсім не зрозуміло буде,в місто мені не можна,бо можуть розшукувати. Працювала в магазині для військових. Мій начальник виїзжав, бо розуміли,що можуть шукати. В загалом ситуація ахова
Клин_Кляйн• 19 июля 2022
Ответ дляАнтиТроль
Так выезжайте вообще из оккупации или ждите освобождения. Я лично чем вам могу помочь?
АнтиТроль
• 19 июля 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
От цікаво? Куди і за що? 16.000 на одного до Криму.
Клин_Кляйн• 19 июля 2022
Ответ дляАнтиТроль
Значит сидите там и ждите выплат.
Все будет, но потом• 19 июля 2022
Та все вам выплатят, у нас же эти многодетные всегда в приоритете(((
бювет_в_обед• 19 июля 2022
Ответ дляАнтиТроль
Оформите отдельно на сайте ЮНИСЕФ если вы многодетная семья, так будет быстрее. По сути Едопомога передает данные международным организациям. Мы оформили во второй половине июня и через 3 недели получили помощь.
бювет_в_обед• 19 июля 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Вы всегда можете родить 3+ детей и тоже будете везде в приоритете, и государство усыпит Вас благами для многодетных.
Все будет, но потом• 19 июля 2022
Ответ длябювет_в_обед
Не знала что у нас государство усЫпляет многодетных, по моему оно наоборот поощряет размножение их, только вот к сожалению за чужие налоги.
бювет_в_обед• 19 июля 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Извините за невнимательность к автоматическим исправлениям ) Я же Вам предлагаю размножиться и жить за чужие налоги и расскажите потом с личного опыта про все привилегии, льготы и другие плюшки для многодетных семей.
Все будет, но потом• 19 июля 2022
Ответ длябювет_в_обед
Не, я не очень люблю детей, один для меня предостаточно, а к многодетным вообще отношусь к презрением, я всего то и хочу, чтобы они размножались исключительно за свои средства, это их выбор, а не налогоплательщиков.
Oksana1983oks.• 19 июля 2022
Ответ дляЗапыхалась
Ви отримували виплати ООН?
Запыхалась• 19 июля 2022
Ответ дляOksana1983oks.
Ви отримували виплати ООН?
Нет
А как это влияет на е допомогу?
Oksana1983oks.• 19 июля 2022
Ответ дляЗапыхалась
Нет
А как это влияет на е допомогу?
Я ООН отримала і мені була відмова
АнтиТроль
• 20 июля 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Не дай вам Бог пережити те,що ми пережили. І коли діти народилися,а їм вже меньшій майже 10,то ми мали і квартиру і машину і роботу,а тепер не маємо нічого,машину вкрали росіяни,квартира не зрозуміло що з нею буде,роботи немає вже з початку війни. Але ж в нас усе добре,в Херсоні ж не стріляють. А тещо нас вбили морально ще 1 березня,то таке,всі міста боронили,наші хлопці боронили Київ,а коли дійшло біло бо Херсона,то всі раптом забули за нього. Не судіть і вас не засудять. До цього ми не оформлювали жодних виплат, бо самі заробляли,а тепер іще й засуджують, чего не виехали,а куди? І як? Гарненько сидіти в тихому місті і розумнічати.