Плиз без спойлеров)
Ответ дляsilma
Неплохой, но книга намного лучше
Страшно было читать?
Janeke_in_UA• 19 июля 2022
Книга сильная, под впечатлением долго была. Фильм не смотрела,если честно, так как обычно экранизация хуже книги...
МаЛеНьКа10• 19 июля 2022
Фільм не поганий, актори хороші. Але він не всім сподобається. Там є такі моменти, де дівчинка перебуває якби між небом і землею. Показано це як фентезі чи щось таке. Я люблю серйозні фільми, де треба подумати. В таких фільмах немає драйву, тому декому вони здаються нудними.
МаЛеНьКа10• 19 июля 2022
Якщо сподобається фільм, можете глянути ще ’Работа без авторства’, ’Искупление’