Катастрофа• 19 июля 2022

Виїзд чоловікам далекобійникам за кордон

Дівчата, підтримайте петицію! Потрібно заробляти гроші та як то виживати!

https://petition.president.gov.ua/petition/151416?...
Зашла на 5минут• 19 июля 2022
А остальные пусть кашу на воде едят?

Куда ж без меня• 19 июля 2022
Автор, чоловіки- далекобійники і так мають змогу виїжджати на певний термін.
Точный сантиметр• 19 июля 2022
Автор, я не в курсе, просто хочу спросить. Ну сейчас же импорт экспорт идет именно по дорогам. Значит водители те выездные. Это что, не всех касается?
Цыпка• 19 июля 2022
Так далекобійники і так закордон можуть виїжджати, в єдорога компанія відмічає, що такий то їде туди і випускають без проблем.
Або всіх випускати, або нікого. Комусь робити поблажку це не правильно.
На границе• 19 июля 2022
Подождите
Уже давно разрешили
Если есть контракт
Цыпка• 19 июля 2022
Ответ дляТочный сантиметр
Крім тих хто працює в Європі далекобійником.
Автор, хоче напевно, щоб випускали в Європі працювати.
автор Катастрофа • 19 июля 2022
Ответ дляКуда ж без меня
Мають, як що працюють в українській компанії. Можуть перетинати кордон на авто цієї компанії. Але роботи в Україні немає!
Точный сантиметр• 19 июля 2022
Ответ дляЦыпка
А, понятно. Спасибо.
Куда ж без меня• 19 июля 2022
Ответ дляКатастрофа
Ви жартуєте? Далекобійники з чіпами зараз на вагу золота.

Умничка-помощничка• 19 июля 2022
А женщины вместо них с 1.10 пойдут?
Остальным профессиям выживать не нужно,только далекобойщикам?
Цыпка• 19 июля 2022
Ответ дляКатастрофа
Дивно. Але хороших водіїв з категорію на делокобійні машини не так багато і вони постійно потрібні.
Краще шукайте, робота є.
автор Катастрофа • 19 июля 2022
Ответ дляЦыпка
Так, ви мене правильно зрозуміли. Це петиція для тих, хто має роботу за кордоном! Влаштовується працювати далекобійником зараз в Україні практично не можливо.
Куда ж без меня• 19 июля 2022
Ответ дляЦыпка
Краще шукайте, робота є.
Автор не хоче роботу,автор хоче вивезти чоловіка з України.
Кидстаффовна• 19 июля 2022
Ответ дляКатастрофа
Для інших професій теж нема роботи, далекобійники не особливі
Цыпка• 19 июля 2022
Ответ дляКуда ж без меня
Та це зрозуміло який план у автора.
Але робота далекобійником в Україні, навіть зараз є. Потрібно пошукати на сайтах.
СССРовна• 19 июля 2022
Сейчас тут начнётся как обычно
Куда ж без меня• 19 июля 2022
Ответ дляЦыпка
Та це зрозуміло який план у автора.
Я б сказала- саме зараз пропозицій для далекобійників дуже багато.
Бегущаяпо• 19 июля 2022
а петиции в принципе работают? Мне кажется - просто развлечение такое
Нарисовалось• 19 июля 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
А остальные пусть кашу на воде едят?
Нет, я считаю , что в сложившейся критической ситуации в стране, каждый человек, который хочет заработать за границей, ввиду отсутствия работы в стране, имеет право поехать куда угодно на работу!

Цыпка• 19 июля 2022
Ответ дляКатастрофа
Автор, хитропопості Вам не займати. Як жінка я вас розумію, але зараз воєнний час і кожна любляча жінка бажає хоч під якимось придлогом вивезти чоловіка, щоб він був поруч, але це не справедливо по відношенню до інших.
Нарисовалось• 19 июля 2022
Ответ дляКуда ж без меня
А как с мужчинами, работающими в иностранных компаниях? Их не выпускают, чем они хуже украинских дальнобойщиков?
Элька-Карамелька• 19 июля 2022
Ответ дляКуда ж без меня
На 45 дней
Мой муж тоже дальнобойщик , работает в Англии и там каденция 3-4 месяца. Но мой выездной . А по 45 дней никто не ездит так
автор Катастрофа • 19 июля 2022
Ответ дляКидстаффовна
Справа не в тому особливі чи ні. Потрібно якось виживати і піднімати економіку країни. Було б добре якби наша держава придумала таку схему, щоб можна було виїхати попрацювати, тим хто має роботу за кордоном, але обов´язково повернутися і витрачати гроші тут! Адже війна може тривати довго, треба якось жити!
Кидстаффовна• 19 июля 2022
Ответ дляКатастрофа
Всім треба якось жити
Зашла на 5минут• 19 июля 2022
Ответ дляНарисовалось
Аминь
Бабушка Бетман• 19 июля 2022
Ответ дляТочный сантиметр
Хто офіційно працює - можна.
Элька-Карамелька• 19 июля 2022
Ответ дляКуда ж без меня
Ага и платят в лучшем случае копейки, когда в Европе 86 евро в день
Бабушка Бетман• 19 июля 2022
Ответ дляКатастрофа
Неправда. Ми користуємось послугами свідомо саме української компанії. Навпаки збільшили їм обсяг роботи.
Миззери• 19 июля 2022
Ответ дляКатастрофа
Почему для дальнобойщиков только?Для всех должна быть кто работает заграницей или вообще для всех мужчин
Миззери• 19 июля 2022
Ответ дляКатастрофа
И как проконтролировать вот это возвращение и траты денег в Украине?