Зам Ам• 19 июля 2022
Де замовити недорогий письмовий стіл в інеті
Гороховая• 19 июля 2022
Подивіться в Епіцентрі. Через сайт може бути дешевше, ніж в магазині. Сьогодні якраз дивилася, то ціни на столи практично не змінилися. От крісла здорожчали(
Зам Ам
• 19 июля 2022
Шукаю , чи чекати треба місяць , чи доставка дуже дорога ...
Потрібен стіл с шухлядами справа .
Недорогий , тому що ми переселенці і забирати його напевно не будемо
Потрібен стіл с шухлядами справа .
Баба на горошине• 19 июля 2022
Ответ дляЗам Ам
Потрібен стіл с шухлядами справа .
У мене на ФБ постійно вискакуює реклама на розкладний письмовий стіл , прикольний такий. А взагалі то ,розклейте поблизу себе лістівки , що потрібен стіл письмовий . я сама за бесплатно віддала , як би хтось його витяг , важкезний зараза .
Тут как тут• 19 июля 2022
на олх, может даже кто-нибудь офисную мебель распродаёт, мы в сентябре так ребёнку в общежитие брали
Зам Ам
• 19 июля 2022
Ответ дляЛЮБА
Смотрите в олх , может кто то даром отдаёт , может в вашем доме есть чат и соседи хотят пристроить лишнюю мебель .в прошлом году в чате дома пристроила ёлку , а днями тумбу , может и у вас такое есть .
Нет такого , долго искала. Город маленький
Зам Ам
• 19 июля 2022
Ответ дляСмячиком
Если надо дешево, то на олх смотрите б/у
В моем городке нет, а высылать ее хотят, только самовывоз
Ноу коммент• 20 июля 2022
Ответ дляЗам Ам
Потрібен стіл с шухлядами справа .
олк