Доброго вечора)
Така ситуація: треба виїхати з України, а потім сісти на літак може в Польщі, може в іншій країні Шенгена. Але в мене не біометричний паспорт, у дитині біометричний.
Тому питання: пустять мене до Польщі, наприклад, а потім в аеропорту на літак з не біометричним паспортом?
Ответ дляЮля Неюля
Не биометрический загран?
Или украинский паспорт?
Загран не біометричний
Cvetochek...• 19 июля 2022
в Польшу пустят. из польши куда то на самолете улететь вряд ли сможете, если будут проверять паспорта. нужна виза