Доброго ранку, дівчата! Хтось в курсі, зараз 220 маршрут ходить? Можливо знаєте, на якому сайті можно подивитись таку інформацію? Також цікавить, якщо ходить цей маршрут, то з яким інтервалом, хоть приблизно?
Ответ дляIZol
Сейчас это вроде 22 автобус. Ходит или нет, не знаю. Южный закрыт для автомобилей, а вот транспорт должен ездить
Дякую. В ФБ знайшла інфо, можливо комусь знадобиться. Три дні тому писали, що ходить, тепер це комунальний автобус 22. Інтервал руху 20 хвилин на сайті київпастрансу.
ВасильевнаЯ• 20 июля 2022
Ответ дляEgin
Так уже давно заменили 220 коммунальным 22, еще 20 января, теперь очень удобно, дешевле и расписание есть