МатьЧасть• 20 июля 2022

Поновити паспорт в Німеччині

Протермінований закордон паспорт, дитині 17р.
Як поновлюють в Німеччині?
Продовжують чи новий пропонують?
Вартість оформлення ?
автор МатьЧасть • 20 июля 2022
Жива черга є?
Птица секретарь• 20 июля 2022
Безкоштовно продовжують. Але на термін попасти дуже важко. З вересня буде усюди жива черга. Німеччина велика, ви ж не будете їхати на інший кінець країни. Шукайте консульство біля себе .
Мелочунь• 21 июля 2022
Ответ дляМатьЧасть
Жива черга є?
Є жива черга. Вам до якого посольства ближче? В Берліні треба зайняти чергу о пів на 8 ранку, в 8:30 починають приймати через домофон і фільтрувати хто по якому питанню. До 12 якщо встигнете і Вас впустять - забирають паспорт і видають з 16-18 також у живій черзі. Термін брати неможливо. Особливо з телефону, тільки ПК
автор МатьЧасть • 21 июля 2022
Ответ дляМелочунь
Дякую за відповідь
Tammy21• 21 июля 2022
Безкоштовне продовження у Посольстві (Берлін)по жив.черзі. Зранку заносите, після обіду забираєте. Новий зробити дуже проблематично - роблять тільки по термінах, яких практично немає, до 6 місяців. 120 євро.
вентиляторная• 21 июля 2022
Продлевают очень быстро,мне за 20 мин это сделали,в Дюссельдорфе
автор МатьЧасть • 21 июля 2022
Ответ длявентиляторная
Чудово.
Дякую за відповіді!
💛💙
Кокетка_• 22 июля 2022
Продовжують
Психологиня• 02 августа 2022
Ответ дляМелочунь
Цікаво, а можна замовити поновлення без дитини і забрати паспорт у інший день?
Треба поаертатись за три тижні, у дитини прострочений закордонпаспорт, переживають, що на кордоні можуть бути проблеми...
Мелочунь• 02 августа 2022
Ответ дляПсихологиня
До 16 років можна, після - тільки особиста присутність дитини. Щодо наступного дня - гадаю треба робити так, як вони скажуть. Якщо треба сьогодні забрати - чекати до вечора і забрати. Неймовірна кількість людей, роботи - краще не дратувати їх
Психологиня• 03 августа 2022
Ответ дляМелочунь
Ніхто не намагається їх дратувати. В мене немає такої можливості, требе післяобід бути у Лейпцигу. А може повнолітня сестра забрати паспорт?
Скоріше за все прийдеться повертатися без продовженого паспорта, по свідоцтву...
Мелочунь• 03 августа 2022
Ответ дляПсихологиня
Ось це не підкажу, бо хто подавав той і отримує під свій роспис. Вважаю на місці це питання можна вирішити