Шальная коклетка• 21 июля 2022

Сад-город. Питання, хто шарить?

Питання 1. Чи можна зараз білити дерева, чи чекать осені? Навесні не білили.

Питання 2. Полуниця. Є здичалий городик полуниці. Вона вже дрібна, тре пересаджувати. Це просто восени на нове місце висаджую те що розплодилося по всьому городу, чи тре нову купляти?

Дякую.
Горизонтальный самовар• 21 июля 2022
Тре 🤣🤣🤣

ПесиКот• 21 июля 2022
Купуйте нову, зі старої врожаю гарного вже не буде. З серпня можна саджати, але приготуйте місце. Перекопайте, приберіть бур‘ян і додайте добриво, якщо погана земля.
автор Шальная коклетка • 21 июля 2022
Ответ дляПесиКот
Дякую!
Ясамаякрасивая)• 21 июля 2022
Ответ дляГоризонтальный самовар
Тре 🤣🤣🤣
А шо? Галичина, мабуть
Баба_Воля• 21 июля 2022
Полуницю нову потрібно купувати. Саджати краще на новому місці ( не там, де була стара).
Тихомандражная• 21 июля 2022
Сейчас сортов много классных. Попробуйте Кис нелисс заказать
Тихомандражная• 21 июля 2022
Деревья белят осенью

Ворую вкусняшки• 21 июля 2022
Ответ дляПесиКот
Чому? Пересаджують з вусів, які дали молоденькі побіги. ось їх і потрібно пересадити восени.
Саме так полуниця буде гарно родити.
автор Шальная коклетка • 21 июля 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Саме так полуниця буде гарно родити.
Эскиз бесконечности• 21 июля 2022
Білити восени або кінець зими початок весни. Сенс втому, щоб не попалило сонце весінне, більше нічого.
Якщо сорт полуниці вас влаштовує, то молоденькі кущі, які виросли цього року розсадити в кінці літа на нове місце
автор Шальная коклетка • 21 июля 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
Дякую!
Эскиз бесконечности• 21 июля 2022
В нас взагалі дерева вже ніхто не білить багато років
Уравнобешенная• 21 июля 2022
Тільки тре )) одразу коли саджати будете вносити препарати від личинки хруща і садових мурах. Бо потім пропаде все.
В фб є групи типу сад город, там є експерти все підкажуть, де купити як садити чим обробити.
Попа как у Кардашьян• 21 июля 2022
Ответ дляГоризонтальный самовар
Тре 🤣🤣🤣
Ох,меня кумарит это тре. У нее лимит на буквы?
Бывшая блондинка• 21 июля 2022
Деревья белить не нужно. Это пережиток совка. Известь жжет им кору и убивает.
Клубнику внимательно посмотрите на наличие усов и сажайте новые кусты на новом месте + разделите и пересадите старые.
Коленная ложечка• 21 июля 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
А шо? Галичина, мабуть
В Полтаві так теж говорять
автор Шальная коклетка • 22 июля 2022
Всім дуже вдячна.
автор Шальная коклетка • 22 июля 2022
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А у вас ліміт на мову?
Богдан-c052• 04 августа 2022
Несмотря на сложность выращивания клубники из семян, этот способ позволяет получить сортовые растения с заданными характеристиками. Если размножать делением куста или побегами, нужно учитывать тот факт, что происходит переопыление, результатом которого становится смешение сортов: незначительно меняется вкус, размеры, оттенок ягоды. Закажите в этом каталоге: https://alisun.shop/katalog-semyan/klubnika/

автор Шальная коклетка • 04 августа 2022
Ответ дляБогдан-c052