Наизнанку• 22 июля 2022
Чоловік буде виїзджати з дитиною діабетиком 1й тип
Всіх хто любить поголосити тут та побризгати ядом зразу прошу пройти повз аби невзнати що таке діабет у дитини ніколи в житті.
Дуже прошу підскажіть хто так їхав? Чи потрібно папі йти до військомату та сповіщати. Тато в не воєнний час не військовозобов´язений. Чи може мама бути поруч чи тато сам з дитиною повинен перетинати кордон щоб не було проблем. Тато має посвідчення же він зазначений як той хто отримує допомогу на сина.
Ms. Откровенность• 22 июля 2022
Спросите лучше в специализированных группах, Вы в Вайбере есть в ’Солоденьких дітях’?
Наизнанку
• 22 июля 2022
Ответ дляMs. Откровенность
О, дуже дякую. Там запитаю. Дякую
Душка-свекровь)))• 22 июля 2022
для тих хто супроводжує інвалідів справка з військомата потрібна, якщо за цією програмою чоловік хоче виїхати..
Аристократка-тунеядка• 22 июля 2022
Ответ дляНаизнанку
О, дуже дякую. Там запитаю. Дякую
У вас є посвідчення дитини інваліда? Ми перетенали нещодавно кордон.
Наизнанку
• 22 июля 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
Так, за цією. Тоб то прийти і сказати що виїзджає супроводжуючи дитину діабетика?
Наизнанку
• 22 июля 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ось ось повинні отримати, саме посвідчення де буде вписаний тато також як опікуном ( той хто отримує допомогу на дитину)
Будьласка розкажіть як це було, які були складнощі? Ви були разом сім´єю чи чоловік та дитина окремо?
Аристократка-тунеядка• 22 июля 2022
Ответ дляНаизнанку
Извините, на русском быстрее. Отвечу на все ваши вопросы. Мы ехали все вместе. Обязательно с собой свидетельство о рождении ребёнка. И посвидчення про инвалидность.
Наизнанку
• 22 июля 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Дуже дякую за всі всі відповіді)
Аристократка-тунеядка• 22 июля 2022
Ответ дляНаизнанку
И границу можно мужчину пересекать только один раз. Если он вернётся, то его уже второй раз не выпустят.
Наизнанку
• 22 июля 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Їхали через Польщу чи Румунію?
Аристократка-тунеядка• 22 июля 2022
Ответ дляНаизнанку
Дуже дякую за всі всі відповіді)
Про свидельство о рождении не забудьте. Только оригинал.
Аристократка-тунеядка• 22 июля 2022
Ответ дляНаизнанку
Їхали через Польщу чи Румунію?
Ехали через Польшу на автобусе.
Наизнанку
• 22 июля 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ехали через Польшу на автобусе.
Не було таких питань по типу нехай мама сама їде, а чому Ви визите а не мати і в такому дусі? В воєнкоматі брали довідку на те що буде вивозити дитину тато?
Молчавочка• 22 июля 2022
Без справки з воєнкомату. Посвідчення про інвалідність, ще мали з собою висновок лкк і всі медичні виписки. В посвідченні про інвалідність чоловік не вписаний. Але ми їхали ще в кінці березня.
Аристократка-тунеядка• 22 июля 2022
Ответ дляНаизнанку
Нет. Из военкомата ничего не нужно. Только документы подтверждающие родство.
Молчавочка• 22 июля 2022
Ответ дляНаизнанку
По закону зараз можуть виїхати і мама і тато разом з дитиною. Але як по факту зараз не знаю.
Наизнанку
• 22 июля 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Дуже дякую. В нас просто родич на костилях мйже не зодячий вже виїзджав, з свідочтвом про інвалідність то не пустили, сказали йди бери справку то там його трішки помусолили нажаль
Наизнанку
• 22 июля 2022
Ответ дляМолчавочка
От це мене і лякає що як воно по факту
Молчавочка• 22 июля 2022
Так, і майте на увазі що один раз можна заїхати чоловіку. Нам потрібні були ліки з України то чоловік сидів з дітьми а я сама їздила.
сказочное_Бали• 22 июля 2022
Автор, документы, подтверждающие родство, свидетельство о рождении ребёнка и удостоверение ребёнка - инвалида или медицинское заключение. Больше никаких документов не нужно. Но Вы де знаете, что выехать можно только один раз?
Наизнанку
• 22 июля 2022
Ответ длясказочное_Бали
Так знвємо. Дякуємо. Документи про родство це які ?
Свідоцтво? Чи ні? Щось я туплю
сказочное_Бали• 22 июля 2022
Ответ дляНаизнанку
От це мене і лякає що як воно по факту
По факту все выезжают, у кого есть документы
сказочное_Бали• 22 июля 2022
Ответ дляНаизнанку
Свідоцтво? Чи ні? Щось я туплю
Свидетельство о рождении ребёнка
Молчавочка• 22 июля 2022
І навіть не думайте про бризкаючих ядом. Хвора дитина то не дай Бог! Вам зараз треба разом робити все для дитини, а не думати хто і що про вас буде думати!
Аристократка-тунеядка• 22 июля 2022
Ответ дляНаизнанку
Никаких таких вопросов не было. Ехали месяц назад. Проходили паспортный контроль все вместе.
Аристократка-тунеядка• 22 июля 2022
Ответ дляНаизнанку
Дівчатка дуже всім дякую)
Пусть Господь вас бережёт!!! Удачи вам! Ребёнку здоровья!!!
Пингвинчик сизокрылый• 22 июля 2022
Ответ дляНаизнанку
Їхали через Польщу чи Румунію?
Ни Польша, ни Румыния к выезду наших мужчин никакого отношения не имеют
Все равно куда вы едете, вы пересекаете гос границу Украины, где украинские пограничники проверяют документы, дающие право выехать
Наизнанку
• 22 июля 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка