Надувная пыль• 23 июля 2022
Тепер доплату в 30 тисяч отримують лише ті військові
Які в зоні бойових дій?
Можлива вже була така тема, я не знайшла. Дівчатка, поясніть хто розібрався? Я прочитала що 1 липня в постанові були змінені слова, і тепер отримуватимуть не всі. Я так зрозуміла буде тепер доплата лише в областях де йдуть бої( Харківська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська, Миколаївська). Також читала в одному телеграм каналі що спростували, але якщо вчитатися там написано що доплату отримуватимуть всі військові які мають право на це згідно з постановою 168. А так як постанова змінена, мають право вже не всі. Я все вірно зрозуміла ?
Дарьюшка555• 23 июля 2022
Ответ дляiryna _b
Согласна
Я знаю как работают в отделах и как парни в окопах сидят, те же патрульные!
Такие море просто и сотрудники райотделов например которые с 9:00 до 18:00 на кресле под кондиционером качаются и получают по 30 К
Дарьюшка555• 23 июля 2022
Ответ дляPolz
Ну правильно. А хто не хотів в пандемію працювати - звільнявся. А в військових вибору нема
Могу рассказать кто в НПУ получал ковидные, кому интересно
Lena24101987• 23 июля 2022
Ответ дляPolz
Чому звільнявся? Працював далі, просто ковідних не отримував. Бажаючі працювати були. Перший місяць-два не було, бо всі не знали як підступити, не було протоколів лікування.
Ответ дляДарьюшка555
Вот.поэтому нужно пересмотреть эти все доплаты +30 тысяч.
Есть еще и нацгвардия кстати у нас
Ответ дляCat88
Поддерживаю каждое слово, для моего война с 2014 года, профессионал своего дела, эту войну одни скандалы,яне хочу этих 30 тыс сраных, пускай эти курицы местные и воюют со своими подюпочниками. А мы ещё обсуждаем разговоры российских женщин, тут свои больные и завидющие
Своих они мечтают вывезти, воссоединение семьи, вы что
Ответ дляLena24101987
Моя сімейна наприклад звільнилась, бо не хотіла заразитись і її не влаштовувало, що роботи стало дуже багато. А її медсестра навпаки, перевелась у відділення, де брали мазок на аналіз ковіду
Дарьюшка555• 23 июля 2022
Ответ дляiryna _b
Есть еще и нацгвардия кстати у нас
Есть у нас великие головы в раде, они и решат
Lena24101987• 23 июля 2022
Ответ дляPolz
Значить сімейна не потребувала
Кому немає за що жити -йдуть((((
Ответ дляЯна11122
Ну це ж не ми тут повинні вирішувати кому відмінить а кому призначить
хто хоче отримувати 30 тис , з понеділка в військкомат - підписати контракт і вуаля
Але ми, своїми обговореннями і бунтом соцмереж можемо вплинути! Ну це нонсенс так військових принизити.
Дарьюшка555• 23 июля 2022
Ответ дляЗлатка 07
Ну где д фейк, вот девочка выкладывала документ, тут черным по белому написано, что доплата ДО 30000 будет только на отдельных территориях
Какие же области они считают что туда входят ?)
Дарьюшка555• 23 июля 2022
Ответ дляОлечка79
Так у всех остаётся или только у тех кто в горячих регионах?
Девочки, СБУ и прокуратура и до войны получали хорошо ))))
Дарьюшка555• 23 июля 2022
Ответ дляЯна11122
Звідки ви знаєте хто скільки отримував до війни ?
Знаю, працювала у держ.службі )
Установити, що на період дії воєнного стану військовослужбовцям Збройних Сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, військовим прокурорам Офісу Генерального прокурора, особам рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій, співробітникам Служби судової охорони, особам начальницького складу управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро та поліцейським, а також особам рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, які несуть службу в органах і установах зазначеної Служби в межах територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), виплачується додаткова винагорода в розмірі до 30000 гривень пропорційно в розрахунку на місяць (крім осіб рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, яким така винагорода виплачується пропорційно часу проходження служби в розрахунку на місяць), а тим з них, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах у період здійснення зазначених заходів (у тому числі військовослужбовцям строкової служби), - розмір цієї додаткової винагороди збільшується до 100 000 гривень в розрахунку на місяць пропорційно часу участі у таких діях та заходах.
Ответ дляДарьюшка555
Вот я знаю просто что сейчас среди них идёт борьба за поездку в командировки в горячие регионы. Вот и думаю , что это явно не из за патриотизма)) потому и спрашиваю , им отменили эти доплаты кто в спокойных ))
Дарьюшка555• 23 июля 2022
Ответ дляЗлатка 07
Запорожская, харьковская, Николаевская, Херсонская, Житомирская, те, что помню, может, ещё 1-2 , прифронтовые
Интересно Днепропетровская входит ?)
Ответ дляiryna _b
Где здесь это?
Скопировала из Вашей ссылки
в межах територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), виплачується додаткова винагорода в розмірі до 30000 гривень пропорційно в розрахунку на місяць
То что я и говорила, всем отменили, оставили только определенные районы!