Меня прет))• 23 июля 2022

Какая судьба у русского языка? Можно только дома на кухне?

Вначале убрали его из телевизора и эфира украинских каналов. Потом убрали из магазинов, аптек и сферы обслуживания. Теперь полная кабзда в интернете. Сайты компаний и интернет-магазинов не могут быть на русском, а теперь ещё и соцсети... Даже на рекламе в Фейсбуке теперь должен быть украинский, а если русский - то нарушение законодательства. То есть тенденция такова, что половине страны по-русски можно будет разговаривать только дома на кухне?
nataangel• 24 июля 2022
Ответ дляklux
Ви ж ’не розуміли’
Життя бентежте, звикайте

Lizavel• 24 июля 2022
Ответ дляnataangel
Нікому я нічого не винна. Розумію, коли мені зручно) Звикайте. Бо як правило нервують дуже чомусь.
Вы сами себе задаёте вопросы и сами себе отвечаете)))
Nifertity• 24 июля 2022
А мені подобається і приємно чути, як сфера обслуговування переходить на українську мову в моєму більш російськомовному Кременчуці
nataangel• 24 июля 2022
Ответ дляLizavel
Не зрозуміла)
Anita123-13ef• 24 июля 2022
Ответ дляAnna27021990
У меня муж в ВСУ.Русскоязычный.Еще глупости мне писать будете?
Які? Він лежить на болотах, наліпкі всі знищені/ заляпані - як наші воїнів дізнаються що він не кацап? По якому такому знаку? От просто цікаво. Стоїть наш воїн ЗСУ, з кущів хтось волає памагіті! Як наш воїн дізнається,що вашому чоловіку який українець потрібна допомога, бо він українець, а не пальнути в кущібо там кацапсиан? Спитаєте у чоловіка
klux• 24 июля 2022
Ответ дляnataangel
Життя бентежте, звикайте
ахах, дааа, в последнее время уже привыкла
в ФБ таких нерозумиек тоже до фига. При чем со второго поста они забывают, что не понимали русский, ответить-то хочется ))
nataangel• 24 июля 2022
Ответ дляLizavel
Украинцы билингвы) поймет
Не факт, стане невдобно. Вам.
Cognac.in.ua• 24 июля 2022
Ответ дляalenkatravel
22 сторінки з пустого в порожнє!
Кожен сам має прийти до того, щоб вичеркнути росіську мову з свого життя.
Хтось вже прийшов, хтось ні.
Але подумайте над тим, що ця мова нам була нав´язана. І нацією вони нас не вважають!
Так може досить їм шани розмовляти на мові терористичної країни, країни вбивць та нелюдів?!
підтримую, хоча декому доведеться допомогти вбити у собі москаля ;-)
nataangel• 24 июля 2022
Ответ дляklux
Так, то розумію то ні. Біль.

Vira_Kos• 24 июля 2022
Ответ дляAnita123-13ef
У них акцент відрізняється) і кожна нормальна людина розпізнає кацапа та російськомовного українця.
Щось таке я колись тут прочитала ))
Lizavel• 24 июля 2022
Ответ дляnataangel
Не факт, стане невдобно. Вам.
Вы хоть значение понимаете слова билингвы? Что в Конституции написано о других языках читали? Харьковчане многие вообще на укр не говорят, может вам станет неудобно?
Anita123-13ef• 24 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Щось таке я колись тут прочитала ))
Ну от там якраз є час прислуховуватися,
Helenny• 24 июля 2022
Потроху прибирати з вжитку. Це мова вбивць.
Сама раніше часто на автоматі говорила російською, бо навколо російськомовні.
Після 24 лютого відвернуло.
Раніше говорила «Здравствуйте», заходячи в магазин, в якусь організацію чи якісь послуги красоти побити. І вони мені «Здравствуйте» і далі російською.
Тепер говорю «Добрий день» і далі спілкуємось українською. Так, ми робимо помилки, але ми намагаємось. Чим більше практики, тим легше буде перейти на українську мову.
Anna27021990• 24 июля 2022
Ответ дляCognac.in.ua
тоді назва має бути змінена, відповідно до закону про декумунізацію, оскільки в назві щось присутнє від совєтів ;-)
Напишите администрации.
nataangel• 24 июля 2022
Ответ дляLizavel
Якщо хочете відповідь, заженіть в перекладач. Можна англійською.
ameli42• 24 июля 2022
І чому вона не Порадниця? Давно пора
Mariya Prokhorova• 24 июля 2022
Парамедіків навчають розмовляти між собою виключно українською , тому що як поранений прийде до тями і почує ворожу мову , він може усвідоміти , що він в полоні , вихватити зброю і перестріляти всіх хто є в автівкі .
Сократ правильно казав про мову ! Нехочете нас слухати , читайте філософів !
Vira_Kos• 24 июля 2022
Ответ дляAnna27021990
Расскажите этот бред русскоязычным ВСУшникам.
А окрім російськомовних ЗСУ апелювати маєте до чого? Всі одним і тим же прикриваються.
Розумію, що, напевно, більшість наших військових російськомовні. Але мова йде про тил. Навряд чи їх мотивують ці мовні срачі.
Anna27021990• 24 июля 2022
Ответ дляAnita123-13ef
Удалено администрацией...

klux• 24 июля 2022
Ответ дляAnita123-13ef
а если будет кричать ’дапамажить’?
Именно с этим произношением
а если ’допоможіть’?
всегда удивляло, кто придумывает эти истории про укрмову, как главный отличительный признак на войне (ладно б, если б это японский был)
Mariya Prokhorova• 24 июля 2022
Ответ дляagata116
так и буде і зараз є але суржик в багатьох регіонах. У нас багато балакають на суржику.
Поганий суржик - початок доброї української !
Треба чистити нашу мову від колоніальної залежності росії
Пуйлу капець• 24 июля 2022
На кухне говорите как хотите, но в сфере обслуживания я, как украинка имею право на украинский язык.И буду этим правом пользоватся.
Пысы:да, мое личное мнение, что русский тут сойдет на нет, и это правильно
Anna27021990• 24 июля 2022
Ответ дляklux
а если будет кричать ’дапамажить’?
Именно с этим произношением
а если ’допоможіть’?
Вот такие,как автор того поста,и придумывают.Еще и рассказывает кому и что у чужих мужей спрашивать.
Anna27021990• 24 июля 2022
Ответ дляПуйлу капець
Посмотрим.
klux• 24 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
на тренинге парамедиков учат первым делом забирать оружие у раненого, тк в состоянии шока он может всех перестрелять. Язык тут не при чем
Сама не раз видела, как мужчины ведут себя агрессивно после потери сознания, их нужно очень аккуратно в чувство приводить, особенно больших
Пуйлу капець• 24 июля 2022
Ответ дляAnna27021990
Посмотрим.
Смотрите)Поколение совкодрочеров уже на пенсии, а молодеж имеет другое мнение.Так же и с языком будет
Anna27021990• 24 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
А чем же мне прикрываться,как не собственным мужем?Вы, кстати,откуда вещаете и защищает ли ваш нашу страну?
Anna27021990• 24 июля 2022
Ответ дляПуйлу капець
Ещё раз написать?
Vira_Kos• 24 июля 2022
Ответ дляAnna27021990
Вєщаю із Львівської області, поки не захищає. Але в підвалі від військкомату не ховається.
Висловлюватися можна тільки тим, чиї чоловіки уже воюють?
irara06• 24 июля 2022
Ответ дляЛика32
Ні я вас не в бачу. І не збираюсь. Знаете чому?
Вы процитировали учебник истории. Вы пытаетесь навязать мысль что я и другие русскоязычные сегодня виноваты в том что происходило в Украине 100 лет!!! Вы видите в нас только плохое. Чем вы отличаетесь в таком случае от рашки?
Жду от вас комментариев с рассказом как русскоговорящие сегодня защищают страну. Как много они делают для Украины. Как ребята гибнут.
Жіночко, ви не з України це 100%, бо перекрутили мій допис про політику росії до України за останні 300 років, чомусь замінивши росію на російськомовних українців. Гарна спроба, але нє прокатіло.

Українці не причетні до вищенаведених та історично зафіксованих російських злочинів проти мого народу. Їх російськомовність це наслідок.

росіянка намагаєтеся мені довести,що історію потрібно забути, росіяни цього всього не робили, зараз вони в нас кидають квітами а не ракетами.

Ні, історію ми не забудемо. Особливо ту що пишеться сьогодні.

Якою мовою розмовляють наші хлопці, які захищають свою землю росіян хай не стосується. Їм зараз не до вивчення мов, чи не так? А коли вони підсмажать рузьким дупи та виженуть їх з нашої землі тоді вони і зроблять вибір якою мовою спілкуватися в особистому просторі.

Українська мова - офіційна державна мова держави Україна. І попри все оце виття з мокшанських болот про прітіснєнія російськомовних такою і залишиться.