Не буду• 24 июля 2022

Это правда что не будут платить военным 30к?

Правда что перестанут платить военным боевые 30к,кто не в зоне боевых действий?
Это как получается,мужа мобилизовали,я осталась без мужа,без поддержки,снимаю жилье на ЗУ и ему будут платить 13к???как выжить на это
Та_все_ок_будет• 24 июля 2022
Ответ дляНе буду
Я живу на ЗУ. Муж служитина ЗУ,его вообще не вижу. Ни выходных ничего. Он в части как в тюрьме
Саме так! Тюрьма! Кому треба це ’щастя’за 30 штук,з яких 10 проїзджає по району і ближніх містах за свій кошт, - готова віддати все за 5 місяців, тільки чоловіка звідти забрати! Але ,як вже загребли, то все - або до кінця, або мертвий... Ненавиджу цю систему

Солнечный зайчик• 24 июля 2022
Ответ дляМать драконов
Вы о чем думали, когда оба шли на службу?
Что войны не будет?
Які ви всі ....нема слів , або з раші пишите
Солнечный зайчик• 24 июля 2022
Волосся дибки від коментарів, хтось заздрить коштам , а ви почекайте , коли немає зв´язку , коли виходить з оточення, коли прощається в смс.
Что-то не спится• 24 июля 2022
Ответ дляДодекаэдр
о да, сбушники на следующий день колоннами двинулись)
что вы *игню несете? Они с города выехать не могли.
Экспертиза• 24 июля 2022
я скажу за себе, чоловік в дснс , 1 вихідний, відпустки немає, звісно при кожному обстрілі іди сюди, їдт туди. віїджав на пожежу під час обстрілу, тобто туди куди він їхав ракети шмаляли.
Інша частина в інший день поїхала і пожежні отримали поранення, одна людина в важкому стані. Дійно , за що людям доплачувати 30 к? може вони на 10к в міс проживуть ризикуючи своїм життям. Поки ви спите, люди розбирають завали, розбирають 200х як наших так і кацапів, ненормований графік робочий. Але всіх тут жаба душить.
Что-то не спится• 24 июля 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
потому что завистливые тетки, которые не понимают как это все, когда свой тюлень на диване лежит и причиндалы чешет
Солнечный зайчик• 24 июля 2022
Ответ дляТа_все_ок_будет
А хто буде захищати вас???а?Загрібають до тюрми, у вас прям тюремний сленг

Додекаэдр• 24 июля 2022
Ответ дляЧто-то не спится
в смысле? знаю и пишу.
Я тут с краю постою• 24 июля 2022
Є такі, що отримують 50+30 і це Київщина. Що було бачили, що буде побачимо.
Мать драконов• 24 июля 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
Ви сама почекайте. Цих військовим і будуть платити. Платитимуть меньше деяким тиловикам.
А ви не аналізуєте і перекручуєте на свій лад так, як вам захотілося.
Солнечный зайчик• 24 июля 2022
Ответ дляМать драконов
Я дружина військового, з 24 лютого він на нулі , а ви якусь маячню пишите, все що я писала , це як раз про свого чоловіка
{СоJIнТсЕ}• 24 июля 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Распишите, как вы видите конец войны? На каких условиях? Чтобы Украина сложила оружие и россия заняла всю территорию Украины? Чтобы ваши дети ходили в русские школы и зиговали во имя путина? Зато вы будете оставаться жить в своём доме? Вы серьезно?
Любая война заканчивается.
Переговорами, подписанием договора.
И эта закончится.
Кто тут останется, если вы проповедуете до последнего украинца.? Вы лично жить хотите??или готовы умереть за интересы элиток других стран??
Проснитесь, люди! смотрите правде в глаза (писать тут подробности не буду.. ) но с юрием бардашем и другими мыслящими правильно согласна
Мать драконов• 25 июля 2022
Ответ дляСолнечный зайчик
Так тут мова про тих, хто в глибокому тилу. За таких, як ваш чоловік ніхто й слова не сказав. Навпаки, що їм потрібно виплати збільшити і всім забезпечувати.
Говорять за тих вояк, що в Києві та на ЗУ сидять по частинах. І не тільки про них, а й про обслуговуючий персонал. Лише про них.
Ви перед тим, як коментувати щось, просто читайте.
Дадосвидания• 25 июля 2022
Такі теми потрібно прикривати. Адміни, серйозно. Це що за рахування грошей військових? В перші дні дякували зсу за ранок, а вже ´та нащо їм платити´. Дівчата, а ви не думали, що спокійні регіони тому і спокійні, що тут військові живуть в тих казармах. Чи ви думаєте, що буде, наприклад, з нашою Волинню, якщо відмінять доплати, це значить всі перейдуть на графік 9-18 пн-пт. Ну то що тоді зробить Білорусь? Чи ви думаєте, якщо спокійний регіон, то вони вдома тусуються? Може хтось один і тусується, а інші живуть на полігонах, ночують в бліндажах. Хто не кормить свою армію, буде чужу кормити
Солнечный зайчик• 25 июля 2022
Ответ дляМать драконов
Якби є ротація , сьогодні під Києвом , завтра на нулі, про це варто теж думати. Або підрозділ вийшов на відновлення, то як платити військовому 12000?
автор Не буду • 25 июля 2022
Ответ дляДадосвидания
Та хоч би одна з тих дівчат посиділа 5 місяців без чоловіка у зйомній халупі, без помочі,а він у казармі увесь цей час без вихідних взагалі. І потім би казали нашо платити у спокійному регіоні.
Дадосвидания• 25 июля 2022
Ответ дляТихоЯ
Гражданские на машину сели и на ЗУ поехали оформлять ВПО. Какие ни какие, но по 2000-3000 могли получить. А могли контрактники женщины с кухни уехать? Или кладовщики, бухгалтерия? Детей дома закрыли и поехали по тревоге на работу. Смотрели только, как очереди вдоль дороги в машины деток и котов грузили
Ви можете звільнитись зі служби і сидіти з дітьми. Щоб не закривати їх на ключ самих