Yellow berry• 26 июля 2022

Пора знімати корону з голови, співбесіда...

Вакансія керівника закладу торгівлі. Адміністратор магазину простими словами. Питання: чи повинен він працювати за касою на рівні з продавцями, особисто підміняти когось з них повну робочу зміну, якщо раптом треба?
hrushyk• 26 июля 2022
Ответ дляcoloritka
Але я не дочиталась, що автор пише про повну зміну. Це брєд.
Так,повна зміна то шось явно не то

автор Yellow berry • 26 июля 2022
Ответ дляKateFrosty
Так все в ваших руках! Налаштуйте цю роботу і не будете сидіти на касі та викладати товар. Чи це керівник (директор) повинен робити? А в чому функція адміністратора, чи як ви написали, керівника закладу торгівлі?
Керівник ясно дав зрозуміти, що буду, але не на касі, а за прилавком стояти. Бо коли черга більше двох, продавцю треба допомогти і обслуговувати решту клієнтів. В адміна трохи ширші функції: замовлення, робота з асортиментом, прихідні документи, щомісячні звіти, робочі графіки, з/п, навчання персоналу і решта питань, коли розбили вітрину, зламали ваги, клієнти отруїлись ковбасою і т.д.
мульти1• 26 июля 2022
Так, там завжди так
автор Yellow berry • 26 июля 2022
Ответ дляСанька-4b93
Пральна, пусть продукты портятся и покупатели теряются.
Главное, большому начальнику не опуститься до простой работы.
А по теме - может и не должен. Но я вижу в этом только пользу, магазин работает, администратор знает тонкости всех участков и зарабатывает уважение коллектива.
І ти просиш Марусь поміняй цінники, протри вітрину. А Маруся: Сама три, ти сьогодні третій продавець замість Свєти.
автор Yellow berry • 26 июля 2022
Ответ дляLediBlac
Эта должность называется ’старший куда пошлют’ или ’во все бочки затычка ’, потому что чисто теоретически вы должны это уметь, но на практике лучше уметь избегать таких ’обязанностей’ иначе вы сгорите очень быстро, заменяя всех подряд.
Я так і зрозуміла. Коло відповідальності дуже розмите, по суті за все і за всіх. Нічого не маю проти кас і обслуговування людей, не моє просто. Замінити одноразово на годинку, добре. На постійній основі - ні.
автор Yellow berry • 26 июля 2022
Ответ дляstr.v
сейчас даже охрана работает на кассе, нужны универсальные бойцы, а не цацы с короной.
При мені охоронець займався тільки безготівковим розрахунком, до каси ні-ні.
автор Yellow berry • 26 июля 2022
Ответ дляLediBlac
Боже мой, что вы пишите Приложите эту ситуацию к медицине, пусть хирурги и анестезиологи моют туалеты и выносят утки(чай не обломятся ), а санитарка пусть аппендикс вырезает и шунтирование делает. Да то же наше правительство, где тасуют актеров на местах министров финансов, безопасности, энергетики- в фильмах играл и тут ’сыграешь’. Да, все хотят сэкономить, но это не значит что военный может подменить министра здравоохранения, экономия в уменьшении раздувания штата, а не во взаимозаменяемости.
Просто я так розумію багато хто думає, що продавець, то тільки каса. Ні. За прилавком треба психологом бути, а не роботом і про здоров´я бабусі запитати, і сказати, що завтра її улюблений пиріжок привезуть і запропонувати цукерочку купити внуку і т.д.

автор Yellow berry • 26 июля 2022
Ответ дляOdyagayka
Так організуйте. Чи вам цього не дають, а умова що тільки самі виходите на місце відсутнього?
Така умова, бо над міні керівником є походу ще три мега керівника.
автор Yellow berry • 26 июля 2022
Ответ дляhrushyk
Так,повна зміна то шось явно не то
Повна зміна і плюс постійно поруч біля продавців за прилавком, паралельне обслуговування, щоб черг не створювати
Клементина• 26 июля 2022
Зависит от политики компании.
Например, в том же МакДональдс, если большая очередь и команда не успевает, выходит директор и работает на равне со всеми.
Я там когда-то работала
автор Yellow berry • 26 июля 2022
Ответ дляКлементина
Зависит от политики компании.
Я там когда-то работала
Мінімаркет, троє людей. Думала, що розвантажу продавців від лишніх питань, і вони будуть займатись лише клієнтом. А я рештою організаційних питань. Як показали відповіді, так не буває
Алёна1974• 26 июля 2022
Ответ дляYellow berry
Нема посадової, зате має бути бажання працювати.
Працювати за інших а зарплата 1; співробітники швидко збагнуть й почнеться то до лікаря потрібно й багато інших причин; скажіте продавчині ; Маша треба цінники поміняти а вона вам цим Даша займалася яку ви заміщуєте; ніякої субординації; кожний повинен працювати и виконувати тільки свої обовязки ; а ваші обов´язки хто буде виконувати; коли ви продавчиню Дашу будете заміщувати?
Санька-4b93• 26 июля 2022
Ответ дляYellow berry
Ну, если не сможете показать себя нормальным руководителем, заработать у ’Марусь’ авторитет и выстроить при этом нормальные человеческие отношения, то так и будет.
Божечки, как же вы боитесь переработаться
автор Yellow berry • 26 июля 2022
Ответ дляСанька-4b93
Я хочу знати, що я роблю, за що несу відповідальність і за що отримую з/п, а не шукати крайніх вкінці місяця, коли працювали працювали, ноги витягнули, а результат 0. І спитати нема з кого.
Yu Yu• 26 июля 2022
Ответ для_Анна_83
Не в короне дело.
Если собственник хочет экономить на персонале, а именно это и происходит если есть необходимость у администратора садиться на кассу - то зарплата администратора должна быть такой, чтобы он был готов работать кем попало). Вот и все.
Согласна на 100%. Но так вряд ли будет, к сожалению. З/пл - это самое болезненное для работодателя
автор Yellow berry • 26 июля 2022
Ответ дляАлёна1974
Отож то, буду носитись як вжалена по магазину, не знати, за що хапатись. Просто вкотре переконуюсь чим чіткіше окреслюються обов´язки, тим менше потім незадоволених облич при отриманні з/п.
_Анна_83• 26 июля 2022
Ответ дляYellow berry
А 3 продавца это по штату всего или 3 в одну смену выходит?
автор Yellow berry • 26 июля 2022
Ответ для_Анна_83
Три в одну зміну.
Charming• 26 июля 2022
Ответ дляYellow berry
Просто замість правильної організації роботи, ти собою починаєш закривати всі авральні питання. Тоді виходить, що ти ще один продавець з купою додаткових функцій і відповідальності.
Так це Ваша робота - організувати заміщення відсутнього працівника. Якщо не організували - сідаєте самі.

_Анна_83• 26 июля 2022
Ответ дляYellow berry
Три в одну зміну.
Ну так в чем необходимость администратору отпускать товар - вы не спросили?
Даже если 1 в отпуске/на больничном - 2 человека в зале вполне норм. Это ж не гипермаркет).
Ваш работадатель слишком много хочет.
автор Yellow berry • 26 июля 2022
Ответ для_Анна_83
Ваш работадатель слишком много хочет.
А щоб без діла не сиділа)))
Charming• 26 июля 2022
Ответ дляYellow berry
Ну, тут вже залежить від того, як саме Ви налаштуєте роботу і наскільки персонал Вас буде поважати.
_Анна_83• 26 июля 2022
Ответ дляYellow berry
А щоб без діла не сиділа)))
Ну разве что так.
Если они хотят нанять фею, которая будет совершать чудеса в магазине - пусть и зарплату платят сказочную.
Алёна1974• 26 июля 2022
Ответ дляYellow berry
У вас 3 продавці якщо 1 буде відсутній; цієї кількості достатньо, у вас же не гіпер маркет? Тільки потрібно організувати їх роботу
автор Yellow berry • 26 июля 2022
Ответ дляCharming
Та я от думаю, що це класний варіант перейти від слів до діла. І не ходити продавцям про космічні теорії продажу розказувати, а показати своїм прикладом. От я вмію і можу продати, і ви зможете, ми команда. Проблема в тому, що я не працювала продавцем ніколи, але працювала в магазині.
Charming• 26 июля 2022
Ответ дляYellow berry
Ви мислите стереотипними фразами тренінгів, це працює, але завжди треба адаптовувати свої знання під людей, специфіку роботи. Тут швидше треба бути психологом, стратегом. Ви керівником працювали? Були підлеглі?
автор Yellow berry • 26 июля 2022
Ответ дляCharming
Не працювала. Суміщала, коли адміністратора ще не було, або звільнявся.
Trisha• 26 июля 2022
Ответ дляLediBlac
Приложила к медицине, когда был ковид и в реанимации не хватало обычных рабочих рук капельницы переставлять, анестезисты рядом с рядовыми медсестрами работали, а нужно было санитарок позвать или пусть подождут больные?. Есть такая вещь форс мажор называется, и в случае с администратором магазина он Обязан разрулить ситуацию, а как делает этого его дело.
Trisha• 26 июля 2022
Ответ дляYellow berry
Эм, что зп, вы будете начислять и перечислять зарпалату, больничные, отпускные?
Юлия_Юлия-2175• 26 июля 2022
Ответ дляYellow berry
Заміню без питань, бо точка закриється і адмініструвати не буде що)) Просто подали все так, що коли продавець відпрошується заплановано, ну день народження, наприклад то іншого продавця чіпати не можна, а маю я замінити.
Те, що не можна чіпати іншого працівника зовсім не нормально. І заміна мала б бути в першу чергу, між самими продавцями, якщо напарник з іншої зміни погоджується замінити чи вийти додатково.
Дуже залежить від колективу, проблем не буде, тільки якщо продавець матиме певний ліміт днів, коли можна відпроситися і якщо продавці свідомі і адекватні.
В іншому разі, ризикуєте заміняти кожні вихідні, свята і т.д.
Тобто цілком нормально, якщо ви будете за прилавком кілька годин в день поєднуючи з прямими обов´язками, заміните продавця на цілий день у випадку ЧП (приміром захворів продавець чи його дитина).
І зовсім ненормально замінити на весь день і виконувати ще й свої обов´язки, якщо продавці регулярно відпрошуватимуться на ДН. А уявіть, якщо хтось піде на лікарняний і тиждень-два доведеться працювати за двох.
З досвіду родички - має напарницю, яку регулярно заміняє і міняється змінами, бо в тої регулярні святкування, ДН, пікніки і гулянки, аргументує, шо в неї маленькі діти.
З власного досвіду - була менеджером невеликого відділу, в якому практично всім працівникам регулярно потрібно було відпроситися на ДН, шашлики, всі релігійні свята, бо так звикли, сім´я-діти-внуки. Завершилося конфліктом, мені довелося виходити в свій вихідний, бо усім кудись потрібно було. Керівник теж вважав, що я повинна вийти і замінити.