Чучело сосны• 26 июля 2022

Невибагливі кімнатні рослини

Порекомендуйте, будь ласка, живучі кімнатні рослини для квартири, де мало сонця. Хочу трохи оживити інтер’єр. Нажаль багато моїх рослин за перші місяці війни, коли я була у батьків, не витримали самотності. Немає шансів на відновлення, а горщиків багато залишилося( Хочу їх наповнити зеленими живчиками))
Томатико• 26 июля 2022
Ответ дляЧучело сосны
Орхідея жива. Хоча не цвіте. А різні маленькі сукуленти й ті зачахли(
В мене кактус теж не вижив, коли ми виїхали.